Pokemon Unite: Przewodnik po imprezach Pika

Pokemon Unite: Przewodnik po imprezach Pika

Zbliża się roczna rocznica Pokemon Unite, a do Pika Party pozostał jeszcze tydzień. Pika Party to nowy tryb szybkiego meczu 4v4 ​​świętujący pokemona myszy typu elektrycznego, Pikachu. Cała mapa została zmieniona na estetykę Pikachu, od ścian, balonów, kolorów, a nawet hologramy Pikachu zaśmiecają mapę. Ale to nie wszystko zaśmieca mapę. Każdy Dziki Pokemon to teraz Pikachu, a niektóre Pikachu zapewniają różne wzmocnienia, obok ogromnego Gigantamax Pikachu zajmującego środkowe miejsce, które zwykle jest zarezerwowane dla legendarnych Pokemonów, takich jak Zapdos lub Regigigas. Koniecznie sprawdź nasze szczegółowe Pokemon Unite: Podstawy emblematów dopalaczy przewodnik, który pomoże w zrozumieniu najnowszego systemu Pokemon Unite, systemu Boost Emblem System, jak również. Ten przewodnik omówi najlepiej trzymane przedmioty dla Pikachu, najlepszy zestaw ruchów, różne wzmocnienia, które Wild Pikachu przyznaje po pokonaniu, różne nagrody, które otrzymasz od grania w Pika Party i nie tylko.Pikachu jest gotowy do walki z wybranymi specyfikacjami, wzmacniaczem energii i barierą dla kumpli.

Posiadane przedmioty

Pikachu to specjalny atakujący z dystansu. Niska wytrzymałość przy lekkim wychyleniu się na mobilności, która jest w stanie konsekwentnie zadawać ogromne obrażenia. Pikachu jest jednym z wyższych poziomów Pokemonów w grze i potęgą, gdy jest właściwie używany. Niezbędnymi przedmiotami na Pika Party są:Wzmacniacz energiiBariera kumplaWybór SpecyfikacjePonieważ Pika Party to szybki mecz, co oznacza, że ​​tego typu mecze trwają tylko pięć minut. Poziomy z doświadczeniem są przyspieszane i zdobywane znacznie szybciej niż mecze 10-minutowe.Wzmacniacz energii skraca czas odnowienia ruchów, ale co ważniejsze, po użyciu Burzy z piorunami zjednoczenia ruchu Pikachu, obrażenia zadawane przez Pikachu zostaną na krótki czas zwiększone. Wzmacniacz Energii pozwala również Pikachu szybciej budować Ruch Zjednoczenia. Bariera Buddy zapewnia Pikachu zwiększone maksymalne HP, dzięki czemu może ukryć jego słabość polegającą na byciu jednym z pokemonów o niskim poziomie zdrowia w grze. Po użyciu Buddy Barrier Pikachu i jego sojusznicy otrzymają tarczę. Ta tarcza może być używana jako ostatnia deska ratunku, aby odwrócić losy trudnej bitwy po użyciu Burzy z piorunami. W połączeniu ze Wzmacniaczem Energii te dwa przedmioty spowodują zarówno destrukcyjne, jak i defensywne właściwości po wyzwoleniu Burzy z piorunami. Czasami chcesz użyć swojego ruchu Unite z Buddy Barrier, aby nie tylko uratować siebie, ale cały oddział Pikachu. Specyfikacja wyboru zwiększa atak specjalny Pikachu. Im wyższy atak specjalny, tym większy wzrost obrażeń. Proste, ale skuteczne wysyłanie fal uderzeniowych do drużyny przeciwnej przez cały mecz.

Zestaw ruchów

Pika Party polega na zadaniu jak największej ilości obrażeń w krótkim czasie, więc idealnym zestawem ruchów jest Elektrokula z Piorun.Electro Ball ma pięciosekundowy czas odnowienia, spowalnia prędkość ruchu po trafieniu wroga, zmniejsza podstawową prędkość ataku wrogiego pokemona, zadaje obrażenia obszarowe i zadaje dodatkowe obrażenia, jeśli zdrowie przeciwnika jest wystarczająco niskie. Doskonały ruch, który jest w stanie zastrzelić każdego uciekającego Pokemona o niskim poziomie zdrowia, ponieważ jest to ruch pewny. Thunderbolt ma ośmiosekundowy czas odnowienia, zadaje obrażenia Pokemonom i ogłusza każdego złapanego w kręgu. Świetny ruch przerywający i jest w stanie całkowicie anulować wrogiego Pikachu, gdy próbują użyć własnych ruchów. W niedawnej aktualizacji Pikachu otrzymał Wampiryzm Zaklęć. Pikachu zyskuje 12,5% wampiryzmu zaklęć na poziomie 9, a kiedy Pikachu użyje dowolnego ruchu, przywróci trochę zdrowia Pikachu. Ponieważ zarówno Electro Ball, jak i Thunderbolt mają najkrótszy czas odnowienia wyboru ruchu odpowiednio na poziomach 4 i 6, da to Pikachu większe szanse na aktywację wampiryzmu zaklęć po osiągnięciu poziomu 9.Te przetrzymywane przedmioty w połączeniu z tym zestawem ruchów zadają ponad 80 000 obrażeń na drużynę Pika, jeśli są prawidłowo zagrane.

Premie Pikachu

Nie tylko wszyscy gracze Pokemonów używają w Pika Party Pikachu, ale wszystkie dzikie Pokemony to także Pikachu. Poza Dzikim Pikachu poziomu 2, pozostałe Dzikie Pikachu zapewniają wzmocnienia po pokonaniu. Ten Dziki Pikachu obraca ogonem, aby atakować w kółko.Dziki Pikachu zadający obrażenia i odpychający ogonem każdego zbliżającego się Pikachu.Dziki Pikachu zadający obrażenia i odpychający ogonem każdego zbliżającego się Pikachu. Pokonanie tego Pikachu zapewni Twojemu Pikachu niwelującą tarczę, która pojawia się okresowo. Ta tarcza jest na tyle potężna, że ​​możesz pokonać nawet dwóch wrogich Pikachu naraz. Dziki Pikachu wystrzeliwuje piorun, który ogłuszy cię na małym obszarze.Uważaj, aby nie zostać ogłuszonym przez Wild Pikachu Thunderbolts.Uważaj, aby nie zostać ogłuszonym piorunami Dzikiego Pikachu.Po wyrzuceniu tego Dzikiego Pikachu podstawowe ataki Twojego Pikachu wystrzeliwują z nieba pioruny, które zmniejszają prędkość ruchu i ataku wroga. Dziki Pikachu może cię przemieścić, jadąc w twoim kierunku na desce surfingowej .Jedź na surfowaniu, Pikachu!Jedź na falach, Pikachu! Gdy znokautujesz tego Dzikiego Pikachu, prędkość ruchu Twojego Pikachu wzrasta, pozostawiając niewielką falę, a wszelkie przeszkody, które otrzymujesz, zmniejszają skuteczność. Ważne jest, aby pamiętać — możesz mieć tylko jedno z tych wzmocnień Dzikiego Pikachu na czas. Po zdobyciu nowego, zastąpi on stary. Jeśli złapiesz ten sam, który miałeś wcześniej – na przykład pokonanie dwóch surfowych pikachów z rzędu – to po prostu zresetuje wzmocnienia, co pozwoli ci zwiększyć prędkość ruchu z ograniczonymi przeszkodami, które na ciebie wpływają. Nie możesz mieć więcej niż jednego z tych wzmocnień naraz na swoim Pikachu. Na koniec, na tej mapie pojawia się Gigantamax Pikachu pośrodku, gdy licznik osiągnie cztery minuty. Ogromne fale uderzeniowe, postrzępione kolce i grzmoty spadające z nieba są zbyt łatwe do odegrania przez tego gigantycznego Pikachu.Zespół Pikachu pomaga w pokonaniu potwornego Gigantamaxa Pikachu w środku.Band Pikachu pomaga w pokonaniu potwornego Gigantamax Pikachu pośrodku. Po pokonaniu tego okrutnego, podobnego do Kaiju Pikachu, ogłuszający atak, obejmujący całą mapę, zadaje ogromne obrażenia każdemu wrogowi, pozwalając drużynie, która pokonała Gigantamaxa Pikachu, natychmiast strzelaj gole na następną krótką chwilę.

Misje wyzwań Pika Party

Uczestnictwo określoną liczbę razy w Pika Party nagrodzi cię różnymi gadżetami. Różne nagrody w 5, 10, 15 i 20 meczach w kolejności to:100 biletów AeosOpaski Pikachu20 elementów wzmacniających przedmiotyHolowear Selection Box z wyborem pomarańczowego lub fioletowego stylu Unite dla PikachuChociaż nie musisz wygrywać żadnego meczu, aby zdobyć wszystkie te nagrody, najlepiej jest dążyć do wygranej, aby uzyskać większą energię do pociągnięć Emblem Wzmocnienia Gacha. Jeśli obecnie nie masz żadnej skórki Pikachu, miejmy nadzieję, możesz zdobyć Holower Selection Box z tego wydarzenia. Powodzenia na imprezie Pika i spraw, aby następny tydzień się liczył! GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych. Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games