Stwórz własne zdjęcie profilowe tęczy na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Co

Stwórz własne zdjęcie profilowe tęczy na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Co

Zdjęcia profilowe wielu użytkowników mediów społecznościowych są ponownie ozdobione kolorami tęczy. Tęczowa flaga oznacza różnorodność, prawa człowieka, akceptację i pokój. Jeśli chcesz dołączyć, możesz również oznaczyć swoje zdjęcie profilowe flagą Dumy, Tempa lub Postępu. Możesz dowiedzieć się, jak to działa na PC i smartfonie tutaj.

Kolorując zdjęcie profilowe na Facebooku, Instagramie, Twitterze i spółce, wielu użytkowników pokazuje swoją solidarność (sojusznik LGBTQ) lub przynależność. Czy to protest przeciwko zakorzenionemu sposobowi myślenia niektórych osób, czy też świętowanie konkretnego wydarzenia, takiego jak czerwiec jako Miesiąc Dumy, uznanie praw osób trans lub legalizacja małżeństw homoseksualnych w danym kraju.

Na Facebooku dostępna jest dodatkowa funkcja, dzięki której możesz przypisać różne symbole tęczy lub filtry do bieżącego zdjęcia profilowego. W większości innych sieci społecznościowych musisz sam pomóc.

Shutterstock_56068594Zdjęcie: Olga Besnard za pośrednictwem Shutterstock.com

Jakie są tęczowe flagi?

Różne ruchy używają tęczowej flagi jako symbolu wolności i postępu. Tutaj znajdziesz przegląd tęczowych flag i różnych flag dumy społeczności LGBTQIA+. Oto trzy flagi, które są obecnie najczęściej używane w mediach społecznościowych:

PC: Utwórz tęczowe zdjęcie profilowe w przeglądarce

Nie musisz instalować żadnego oprogramowania na swoim komputerze, aby utworzyć swoje tęczowe zdjęcie profilowe – działa to wygodnie w przeglądarce. Wszystko czego potrzebujesz to zdjęcie i plik tęczowej flagi na dysku twardym. Następnie postępuj w następujący sposób:

Otwiera się w jednym Nowa karta umierać Witryna Pixlr.com.Kliknij na Przycisk „Otwórz obraz” i wybiera Twoje zdjęcie profilowe Wyłączone. Wybór w menu „Dodaj obraz” po lewej stronie i wtedy “zwój” aby wstawić tęczową flagę.
Tęczowe zdjęcie profilowe PC 01w menu w prawo klikasz poniżej “poziomy” na trzy punkty (…) za tęczową flagę.Tu jesteś z suwak umierać przezroczystość a.
Im mniejszy procent, tym słabsza widoczność flagi – 50 procent powinno dać dobry wynik.
Tęczowe zdjęcie profilowe PC 02
Na koniec musisz Dostosuj rozmiar i pozycję. O wierzchołki czy możesz wziąć flagę? powiększać oraz kurczyć.
Tęczowe zdjęcie profilowe PC pomniejszoneJeśli ty Wskaźnik myszy na fladze przeniesiony, możesz iść ze mną przytrzymany lewy przycisk myszy ten przenieś obraz.
Przenieś tęczowe zdjęcie profilowe na komputerze!Jeśli wszystko pasuje, kliknij w prawym dolnym rogu Przycisk „Zapisz”.Na koniec kliknij na Przycisk pobierania oraz zapisuje plik na dyskudzięki czemu możesz przesłać zdjęcie do innych sieci społecznościowych jako zdjęcie profilowe.

Wskazówki dotyczące czytania

Marco Kratzenberg

Smartfon: użyj aplikacji, aby umieścić tęczową flagę na zdjęciu

Z Aplikacja Pixlr możesz także utworzyć tęczowe zdjęcie profilowe na urządzeniach z systemem Android i Apple. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować aplikację i mieć zdjęcie oraz wybraną tęczową flagę w pamięci urządzenia. Następnie postępuj w następujący sposób:

Otwiera Aplikacja Pixlr i klika Opcja zdjęć.Wybierz swoje zdjęcie profilowe z pamięci urządzenia mobilnego. Stuknij w lewym dolnym rogu Przybornik-Symbol.
Aplikacja do zdjęć profilowych tęczy 01Wybierz Opcja podwójnego oświetlenia wyłączyć i krany w pudełkodo tęczowa flaga select.Reprezentuje na dolny suwak umierać przezroczystość a. 50 procent powinno normalnie dać dobry wynik. Teraz możesz dwoma palcami umierać rozmiar flagi dostosować i jednym palcem umierać Pozycja określać.
Aplikacja do zdjęć profilowych tęczy 02Gdy będziesz zadowolony, dotknij hak na dole po prawej. Na koniec dotknij w prawym górnym rogu “Skończone” a potem w lewym dolnym rogu “Zapisać obraz”aby pobrać zdjęcie do swojego magazynu.

GIGA poleca

Najczęściej czytane artykuły w mediach społecznościowych

WhatsApp: czy znasz znaczenie tych emotikonów?

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech