Mój czas w Sandrock Wskazówki dla początkujących

Mój czas w Sandrock Wskazówki dla początkujących

Mój czas w Sandrock jest podejrzanie pobłażliwy, jeśli chodzi o to, jak szybko musisz osiągnąć swoje cele. Możliwe, że chce, abyś szedł we własnym tempie, ale może też po cichu cię osądzać. Nie chcę, żeby wyglądało to niekorzystnie na twoje umiejętności rzemieślnicze i etykę pracy, więc oto kilka wskazówek dla początkujących, które zapewnią ci dobrą prędkość ze startu.

Idź spać o przyzwoitej godzinie

Kuszące jest ciągłe wpychanie jedzenia do twarzy, aby utrzymuj swoją wytrzymałość naładowaną, ale w końcu twoja postać i tak zgaśnie. Jeśli pójdziesz spać po północy, twoja postać będzie narzekać następnego dnia, że ​​musi iść spać wcześniej. Nie śpij później do 03:00, a Twoja lekka cyfrowa osobowość będzie zemdleć. Jeśli dobrze się prześpisz, otrzymasz doświadczenie i wzmocnienie atakuPrzyzwoitą strategią jest robienie rutyny z czasu pracy i przestojów. Czas pracy to wszystko, co wymaga wysiłku, niezależnie od tego, czy jest to eksploracja, czy zbieranie zasobów. Przestój to rzeczy, które nie wyczerpują twojej wytrzymałości, co obejmuje zakupy, rzemiosło lub rozmowy z NPC. Następnie miej oko na godzinę i idź spać o dobrej godzinie. Dorosły potrzebuje ośmiu godzin snu każdej nocy i nie wygląda na to, żeby Sandrock odkrył jeszcze kawę.

Poznaj NPC

Zbliżenie się do NPC może zająć trochę czasu. Nie musisz rzucać się od razu w romans, dopóki nie zaimponujesz im swoimi umiejętnościami łowienia ryb i rzemiosła. Warto jednak poświęcić czas, aby poznaj ich wszystkich po raz pierwszy. Każdy z nich podaruje Ci prezent, aby upamiętnić chwilę za samą rozmowę. A kiedy zaczynasz, potrzebujesz wszelkiej pomocy, jaką możesz uzyskać. Jeśli zastanawiasz się nad związkami, romansować można tylko z niektórymi NPC. Możesz powiedzieć, które są dostępne, ponieważ miernik pod ich panelem relacji pokaże serca zamiast gwiazdek.

Zwiększ przestrzeń magazynową

Nawet po krótkim czasie zbierania zasobów w My Time at Sandrock, prawdopodobnie natkniesz się na dość restrykcyjną przestrzeń ekwipunku. Możesz buduj skrzynie do przechowywania swoich rzeczy. Dogodnie wszystkie te zasoby są dostępne z różnych narzędzi, więc nie krępuj się wpychać tam wszystkich swoich zasobów. Jest jednak lepszy sposób.Będziesz potrzebował więcej miejsca w ekwipunku w Sandrock dość szybko. Podczas przeglądania ekwipunku, na samym końcu twojego zapasu znajduje się dość łatwa do przeoczenia ikona. Jest to pusta płytka z symbolem plusa (+). Wybierz to, a zostaniesz poproszony o zakup dodatkowych miejsc w ekwipunku. Rozpoczyna się od skromnych 10 złotych na ulepszenie, ale staje się droższy, gdy kupujesz coraz więcej. Na szczęście powoli staje się zbyt drogi, więc nie krępuj się spakuj się w tylu miejscach, na ile Cię stać. Twój portfel może cię nienawidzić, ale twoje kieszenie będą ci wdzięczne.

Utrzymuj swój sprzęt

Aby wszystko w warsztacie działało płynnie, musisz utrzymywać swój sprzęt w jak najlepszej formie. Każda maszyna wymaga trzech rzeczy: paliwa, wody i odkurzania. Paliwo jest dość proste. Podczas korzystania z maszyny możesz wybrać menu paliwa i wybrać, co do niego wpychasz. Może to być drewno, kryształy mocy, a nawet po prostu osady. Nie używają paliwa, gdy nie wytwarzają niczego, więc nie bój się po prostu uzupełnij je.Następnym wymaganiem jest woda, a każda aktywna maszyna czerpie z twojego źródła wody. To duży zbiornik, który znajduje się obok twojego domu. Możesz zdobyć wodę z dwóch miejsc: Pierwszym jest zbieranie rosy z prawie każdego węzła zasobów i przekształcanie ich w wodę. Jedna jednostka wody pochłania dużo rosy, ale można to zmniejszyć dzięki odpowiednim ulepszeniom. Najprawdopodobniej będziesz musiał kup wodę w sklepie na dalekim skraju oazy (od strony ulicy). Jeśli zabraknie Ci wody, wszystkie Twoje maszyny zostaną wyłączone, więc upewnij się, że regularnie zaopatrujesz się w zapasy. Jeśli chodzi o odkurzanie, ten problem napotkasz już po pierwszej burzy piaskowej. Sterty piasku będą gromadzić się na twoich maszynach i spowalniać je. Aby się ich pozbyć, musisz najpierw wytworzyć miotełkę z piór według przepisu sprzedawanego w sklepie handlowym. Następnie użyj tego, gdy maszyna jest podświetlona i powinna usunąć piasek. Nawet bez burz piaskowych w twoich pracach gromadzi się piasek, więc upewnij się, że je odkurzysz od czasu do czasu, aby upewnić się, że są w stanie statku.

Wybieraj tylko prowizje, o których wiesz, że możesz je zrealizować

Wybieranie najlepiej płatnych prac z tablicy ogłoszeń handlowych jest bardzo kuszące, ale bądź ostrożny. Jeśli wybierzesz taki, którego nie możesz ukończyć, utkniesz z nim, dopóki nie wygaśnie i wtedy ukarany za niezaliczenie tego. My Time at Sandrock nie ma żadnych skrupułów, by rzucać w ciebie zadaniami, które wymagają sprzętu, którego nie masz. Upewnij się, że pamiętasz, co można łatwo zrobić. Proste zlecenia wykonywane regularnie będą sumować się o wiele szybciej niż trudniejsze zadania, które wymagają od Ciebie trudu, aby ulepszyć swoje urządzenie. Pracuj mądrzej, nie ciężej. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games