Hit Vodafone: taryfa SIMon teraz z 16 GB od 9 € – można ją anulować co miesiąc

Hit Vodafone: taryfa SIMon teraz z 16 GB od 9 € – można ją anulować co miesiąc

Niedroga marka SIMon Vodafone oferuje obecnie nowym klientom silną ofertę: zamiast 8 GB otrzymujesz aż 16 GB danych przez pierwsze 6 miesięcy z ryczałtową stawką dla wszystkich sieci i SMS-ów. Taryfa może być również anulowana co miesiąc. Ujawniamy, na co warto zwrócić uwagę i dla kogo ta transakcja jest warta zachodu.

Sieć Vodafone: 16 GB, Allnet i SMS zryczałtowana stawka od 8,99 € miesięcznie

Aktualizacja 27.05.2022:

Przez krótki czas możesz zabezpieczyć dwukrotnie większą ilość danych w ciągu pierwszych 6 miesięcy dzięki SIMon mobile. Zamiast 8 GB są kampanie 16 GB LTE z prędkością do 50 Mbit/s, w tym ryczałtowa stawka Allnet i SMS od 8,99 EUR miesięcznie. To sprawia, że ​​i tak już bardzo przystępna taryfa SIM-only, którą można anulować co miesiąc, jest jeszcze bardziej atrakcyjna w sieci Vodafone. Oferta jest jednak ważna tylko przez krótki czas i jest zarezerwowana tylko dla nowych klientów.

Niedrogie taryfy na telefony komórkowe, które można anulować co miesiąc, są bez liku, ale głównie w sieci o2. Jeśli szukasz niedrogiej, nieskomplikowanej taryfy na smartfony w sieci Vodafone lub Telekom, musisz pogrzebać nieco głębiej – lub zaakceptować znaczne redukcje prędkości LTE. Tym bardziej cieszy, że Vodafone wprowadził na rynek nową markę SIMon, która reklamuje się na bezkonkurencyjnych warunkach: For only 8,99 euro miesięcznie możesz wysyłać nielimitowane SMS-y i dzwonić oraz mieć do dyspozycji 8 GB danych LTE z prędkością do 50 MBit/s. Całość można również anulować co miesiąc, więc jeśli pojawi się lepsza oferta, możesz od razu zrezygnować.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: Vodafone Allnet i ryczałt SMS
8 GB LTE (maks. 50 MBit/s) Włączenie roamingu w UE
Możliwość anulowania co miesiąc
Koszty: od 8,99 EUR miesięcznie, bez opłaty za połączenie

Brzmi nieźle, ale niestety warunki nie dotyczą wszystkich. Cena zależy w dużej mierze od tego, z którego operatora przełączysz się na SIMon i czy chcesz zabrać ze sobą aktualny numer telefonu, czy nie. Brzmi skomplikowanie? Jest tak, ponieważ taka wycena jest nietypowa i dlatego na pewno wymaga wyjaśnienia.

SIMon mobile: koszty taryfy Vodafone na pierwszy rzut oka

Zasadniczo istnieje SIMon 3 różne poziomy cennawet jeśli strona sugeruje, że są tylko 2. Usługa jest taka sama: dostajesz jedną Stała stawka Allnet/SMS i 8 GB Objętość danych do 50 Mb/s, co miesiąc z możliwością anulowania oraz bez ceny połączeniajeden 5G-Zastosowanie to niemożliwe.

8,99 euro miesięcznie każdy, kto zabierze ze sobą numer telefonu, płaci (z wyjątkiem dostawców wymienionych w punkcie 3)
11,99 euro Każdy, kto nie chce zabrać ze sobą swojego numeru telefonu, ale chce mieć nowy, płaci miesiąc
14,99 euro Każdy, kto pobiera swój numer telefonu od następujących dostawców, płaci miesięcznie: Congstar, Fraenk, Mobilcom-Debitel, o2, otelo, Tchibo Mobil, Telekom, Vodafone (!)

Zagrożenie: Przeniesienie BILDmobil i Pure Mobile nie jest możliwe!

Preis
8,99 euro
11,99 euro
14,99 euro

Operator patrz SIMna stronie, np. B. Aldi Talk, Ay Yildiz, Blau, winSIM itp. Brak przenośności, ale nowy numer Congstar, Fraenk, Mobilcom-Debitel, o2, otelo, Tchibo Mobil, Telekom, Vodafone

Telefony na kartę czy z miesięcznym telefonem komórkowym – jaka jest lepsza opcja, jeśli chodzi o taryfy telefonów komórkowych tylko na kartę SIM? Dowiedz się w tym Wideo:

SIMon mobile: okazje taryfowe czy oszustwo?

Ponieważ na rynku istnieje obecnie niezliczona ilość marek telefonów komórkowych i taryf telefonicznych, śledzenie tego jest prawie niemożliwe. Na szczęście możesz wpisać swojego starego operatora bezpośrednio w SIMon, a cena, którą ostatecznie musisz zapłacić za taryfę 8 GB w sieci Vodafone, wyświetli się od razu. Na przykład, jeśli pochodzisz z marki Drillisch, takiej jak winSIM, PremiumSIM lub smartmobil, a teraz chcesz przełączyć się na sieć Vodafone, taryfa SIMon będzie kosztować 8,99 EUR miesięcznie, bez żadnych dodatkowych kosztów i można ją anulować na miesięcznie – zdecydowanie dużo .

Niestety ta niska cena dotyczy tylko ułamka wszystkich potencjalnych klientów. Każdy, kto chce zabrać ze sobą swój numer telefonu, płaci aż 6 euro więcej miesięcznie. Ponieważ ta nie bez znaczenia informacja pojawia się tylko drobnym drukiem, zdecydowanie powinieneś sprawdzić dostawcę przed dokonaniem rezerwacji taryfy mobilnej SIMon.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech