Nowości w serwisie Netflix w czerwcu 2022 r.: Akademia Umbrella, Spiderhead i nie tylko

Nowości w serwisie Netflix w czerwcu 2022 r.: Akademia Umbrella, Spiderhead i nie tylko

Co nowego w serwisie Netflix w czerwcu? Globalny streamer ma zupełnie nowe oryginalne filmy i seriale, a także najnowszy sezon takich hitów, jak The Umbrella Academy i Peaky Blinders. Do tego dochodzą licencjonowane tytuły, takie jak The Departed, Léon: The Professional i Mission: Impossible.
Kasy: Najlepsza seria oryginalna Netflix Przeczytaj naszą pełną listę nowości w serwisie Netflix w czerwcu, a także wszystkie tytuły, które w tym miesiącu opuszczają serwis Netflix. Jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem, możesz kliknąć poniższy przycisk, aby zarejestrować się już dziś.
Ikona NetflixNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą przesyłania strumieniowego premium, z ponad 200 milionami subskrybentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.


Najważniejsze informacje o nowościach w serwisie Netflix w czerwcu

Zgiełk (8 czerwca)

Funnyman Adam Sandler występuje w oryginalnym filmie Netflixa jako pechowy rekruter do koszykówki, który próbuje połączyć swoje życie i karierę. Ryzykuje wszystko, gdy spotyka genialnego, dobrze zapowiadającego się gracza za granicą, zabierając go do domu bez uprzedniej zgody zespołu w tym sportowym dramacie, który pojawił się na Netflix w czerwcu.


Pierwsze zabójstwo (10 czerwca)

W tym dziwacznym dramacie o wampirach dla nastolatków nowo przemieniona wampirzyca musi się wykazać, dokonując pierwszego zabójstwa. Nie wie jednak, że jej zamierzony cel pochodzi z długiej linii łowców wampirów. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy między dwoma zaprzysiężonymi wrogami przelatują iskry.


Połowa (14 czerwca)

Światowa supergwiazda Jennifer Lopez opowiada o swoim życiu i karierze w tym intymnym dokumencie, oryginalnej produkcji, która w tym miesiącu pojawiła się na Netflixie. Dzięki nowym wywiadom i dostępowi do gwiazdy za kulisami i w jej życiu osobistym, Halftime przygląda się ogromnym osiągnięciom piosenkarki, tancerza i aktora, jednocześnie badając, jak rasizm i seksizm zebrały żniwo, ponieważ Lopez był odgadywany i wątpił w każdy krok droga.


Pająk (17 czerwca)

W tym oryginalnym filmie Netflix z udziałem Chrisa Hemswortha, Milesa Tellera i Jurnee Smollett dwóch więźniów tworzy więź, gdy zmagają się ze swoją sytuacją. Uwięzieni w supernowoczesnym, nieodległym zakładzie, skrócili wyroki, ale w zamian muszą poddać się inwazyjnym testom z użyciem leków zmieniających umysł.


Akademia Umbrella, sezon 3 (22 czerwca)

Akademia Umbrella powraca! Ostatni sezon zakończył się, gdy dzieci z Hargreeves wreszcie wróciły do ​​domu, ale coś się zmieniło. Ich podróże w czasie spowodowały czkawkę w kontinuum czasoprzestrzeni i zostali zastąpieni przez tajemniczą „Akademię Wróbli”. W tym miesiącu przyjrzyj się zespołowi, jak próbują odzyskać swoją rzeczywistość.


Cała nowość w serwisie Netflix w czerwcu 2022 r.

Jean Reno i Natalie Portman przy stole pełnym broni w filmie Léon The Professional – nowość na Netflix Międzynarodowy Port Lotniczy Gaumont Buena Vista1 czerwca

Niesamowity Spider-Man Anchorman: Legenda o Ronie Burgundy Chłopiec Drogi John Odszedł Głupi i głupszy Krawędź siedemnastu Gumka Wojownik Dziewczyna z sąsiedztwa Jego ciemne materiały: Złoty kompas Zraniona szafka Oprzyj się na mnie Léon: Życie zawodowe Wiemy to Mission: Impossible Mission: Impossible — Ghost Protocol Mission: Impossible II Wakacje pana Beana Świąteczne wakacje National Lampoon Klub graczy Soul Samolot Stalowe Magnolie Titanic Troy Wakacje We Are Marshall

2 czerwca

Borgen – Power & Glory (serial Netflix) The DUFF Yuri Marçal: Honest Mistake (komedia Netflix)

3 czerwca

As the Crow Flies (serial Netflix) Floor Is Lava, sezon 2 (serial Netflix) Interceptor (film Netflix) Pan Good: Gliniarz czy oszust? (film dokumentalny o Netflixie) Idealna matka (seria o Netflixie) Przetrwanie lata (seria o Netflixie) Dwa lata (seria o Netflixie)

5 czerwca

6 czerwca

Action Pack, sezon 2 (serial Netflix) Bill Burr przedstawia: Friends Who Kill (komedia Netflix)

7 czerwca

To mój czas z Davidem Lettermanem (komedia Netflixa)

8 czerwca

Baby Fever (serial Netflix) Gladbeck: Kryzys zakładników (film dokumentalny Netflix) Hustle (film Netflix) Keep Sweet: Pray and Obey (film dokumentalny Netflix)

9 czerwca

Rhythm + Flow France (serial Netflix) Wyróżnij się: święto LGBTQ+ (komedia Netflix)

10 czerwca

Kurczak i chomik ciemności (film o Netflixie) Closet Monster Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute (komedia Netflixa) First Kill (serial Netflixa) Intymność (serial Netflixa) Peaky Blinders, sezon 6 (serial Netflixa) Top Gear, sezon 27-28 Drzewa pokoju (film Netflix) Vice

11 czerwca

Poradnik rodzicielski Amy Schumer (komedia Netflix)

13 czerwca

Charlie’s Colorforms City: Mighty Movie Adventures (seria Netflix) Pete Davidson przedstawia: The Best Friends (komedia Netflix) Kim jesteśmy: Kronika rasizmu w Ameryce

14 czerwca

Jane & Lily: Ladies Night Live (komedia Netflixa) Połowa przerwy (film dokumentalny Netflixa) The Mole, sezon 3-4

15 czerwca

Centauro (film o Netflixie) Przednia okładka God’s Favorite Idiot (seria o Netflixie) Parada serca (film o Netflixie) Iron Chef: Quest for an Iron Legend (seria o Netflixie) Maldivas (seria o Netflixie) Web of Make Believe: Death, Lies and the Internet (Netflix) dokument) The War Next-Door, sezon 2 (serial Netflix) Gniew Boży (film Netflix)

16 czerwca

Dead End: Paranormal Park (seria Netflix) World Music Videos Karmy, sezon 2 (seria Netflix) Love & Anarchy, sezon 2 (seria Netflix) Sing, Dance, Act: Kabuki z udziałem Toma Ikuty (film dokumentalny Netflix) F*cn Around Snoop Dogga Komedia specjalna (komedia Netflix) Nie będziesz moim sąsiadem?

17 czerwca

The Martha Mitchell Effect (film dokumentalny Netflix) Rainbow High, sezon 2 Ona, sezon 2 (serial Netflix) Spiderhead (film Netflix) Nie znasz mnie (serial Netflix)

18 czerwca

Alchemy of Souls (seria Netflix) Charmed, sezon 4 SPRIGGAN (anime Netflix)

19 czerwca

Cywilny (film dokumentalny Netflix) To (2017)

20 czerwca

Doom Of Love (film Netflix) Filomena

21 czerwca

Wszystko to, sezony 2-3 The Future Of (film dokumentalny Netflixa) Joel Kim Booster: Psychoseksualna (komedia Netflixa) Kenan i Kel, sezony 1-2 Poradnik przetrwania w odtajnionej szkole Neda, sezony 1-2 Zoey 101, sezony 1-2

22 czerwca

Bruna Louise: Demolition (komedia Netflixa) The Hidden Lives of Pets (film dokumentalny Netflixa) Love & Gelato (film Netflixa) The Mist (2007) ONE PIECE, nowe odcinki Sing 2 Snowflake Mountain (serial Netflixa) Akademia Umbrella, sezon 3 (Netflix) seria)

23 czerwca

Best of the Fest (komedia Netflix) Pierwsza klasa (serial Netflix) Królowa (serial Netflix)

24 czerwca

Angry Birds: Summer Madness, sezon 2 (serial Netflix) Legacies, sezon 4 Człowiek z Toronto (film o Netflix) Man Vs Bee (serial Netflix) Napad na pieniądze: Korea – Joint Economic Area (serial Netflix)

25 czerwca

Grey’s Anatomy, sezon 18

27 czerwca

Cafe Minamdang (seria Netflix) Chip and Potato: Święto Chipa (seria Netflix)

28 czerwca

Blasted (film Netflix) Cristela Alonzo: Średnia klasa (komedia Netflix)

29 czerwca

PIĘKNO (film Netflix) Nadzwyczajny adwokat Woo (seria Netflix) Złoto Piratów z wyspy Adak (serial Netflix) Upshaws, sezon 2, część 1 (seria Netflix)

30 Czerwca

BASTARD‼ Heavy Metal, Dark Fantasy (anime Netflix) Mandela: Long Walk to Freedom Sharkdog, sezon 2 (seria Netflix)


Wszystko opuszcza Netflix w czerwcu 2022

Bruce Willis i Joseph Gordon-Levitt w restauracji w Looper – opuszczają Netfliksa w czerwcu2 czerwca

Film dokumentalny Now!, sezony 1-3 Lady Bird

6 czerwca

Nocna zmiana, sezony 1-4 Akademia Wampirów

13 czerwca

Przewodnik dla dziewczyn po rozwodzie, sezony 1-5

17 czerwca

23 czerwca

29 czerwca

Kryminalne umysły, sezony 1-10

30 Czerwca

Gnijąca Panna Młoda Desperado Ucieczka z kultu NXIVM: Walka matki o uratowanie córki Egzorcysta Zapomnienie Sarah Marshall Godzilla Szczęśliwa Gilmore Jej Jak wytresować smoka na dziko Joan Rivers: Nie zaczynaj ode mnie Po prostu idź z tym Looper Wspomnienia Geisha Midnight In Paris My Fair Lady The Originals, sezony 1-4 Shrek Forever After Stand By Me


To nowości w serwisie Netflix w czerwcu — a także wszystko, co opuszcza Netflix. Wrócimy w przyszłym miesiącu z kolejną aktualizacją.
Zobacz też: Najlepsze oryginalne filmy Netflix
Ikona NetflixNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą przesyłania strumieniowego premium, z ponad 200 milionami subskrybentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych. Szukasz więcej rekomendacji Netflix? Sprawdź te listy: Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android