WhatsApp: najlepsze wskazówki i triki dla Twojego smartfona

WhatsApp: najlepsze wskazówki i triki dla Twojego smartfona


WhatsApp to najpopularniejszy komunikator na świecie. Ponad dwa miliardy ludzi używa Messengera Meta do komunikowania się ze sobą. Możesz pisać teksty, wysyłać zdjęcia i filmy, ale także dzwonić. Ale WhatsApp ma o wiele więcej do zaoferowania. Wykorzystaj w pełni Messengera dzięki naszym wskazówkom i wskazówkom.

Wersja: 2.22.11.75

Języki niemiecki

Licencja: Freeware

Platformy: Android

WhatsApp: powinieneś znać te wskazówki i triki

WhatsApp nie jest już tylko komunikatorem. Zakres funkcji stał się teraz tak duży, że łatwo się pogubić. Dlatego podsumowaliśmy dla Ciebie najważniejsze wskazówki i triki. Wszystkie szczegóły znajdziesz w postach, do których prowadzą linki:

Przypnij czaty do góry: Jeśli piszesz z wieloma osobami, może to szybko stać się mylące. Ale możesz łatwo przypiąć trzy kontakty lub grupy u góry i zawsze mieć na widoku najważniejsze czaty. Więcej na ten temat dowiesz się z tego artykułu.
Użyj statusu: W funkcji statusu możesz udostępniać swoje codzienne czynności swoim kontaktom. W tym artykule powiemy Ci, co się z nim dzieje.
Wklej link w statusie: Na przykład możesz udostępnić link w statusie i w ten sposób zwrócić uwagę swoich kontaktów na świetną ofertę lub stronę internetową. Więcej na ten temat dowiesz się z tego artykułu.
Użyj reakcji: Nie zawsze musisz odpowiadać na wiadomość, teraz możesz również reagować na wiadomość za pomocą emoji na WhatsApp, jak już wiesz z Facebooka. W tym artykule wyjaśnimy, jak to działa.
Wyłącz powiadomienia o reakcjach: Za każdym razem, gdy odpowiesz na wiadomość od Ciebie, otrzymasz powiadomienie. Na dłuższą metę może to być irytujące, ale można je wyłączyć. W tym artykule wyjaśnimy, jak to zrobić.
wiadomości głosowe: WhatsApp wprowadził właśnie wiele innowacji dotyczących wiadomości głosowych. W tym miejscu wyjaśniliśmy łącznie sześć nowych funkcji.
Usuń wiadomości dla wszystkich: Jeśli popełniłeś błąd, możesz usunąć swoją wiadomość – nawet z odbiorcą. W tym artykule powiemy Ci, co musisz wziąć pod uwagę.
Samozniszczające się wiadomości: Masz możliwość wysyłania wiadomości, które usuwają się automatycznie. W tym artykule dowiesz się, jak aktywować tę funkcję.
Przeczytaj wiadomość bez niebieskich ptaszków: Jeśli nie chcesz, aby ktoś zauważył, kiedy przeczytasz wiadomość, możesz to aktywować. Możesz przeczytać, jak to zrobić, w tym artykule.
Wyłącz niebieskie kleszcze: Masz również możliwość dezaktywacji niebieskich ptaszków w WhatsApp. W tym celu musisz zrobić to, co wyjaśniamy w tym artykule.
Wyślij własną lokalizację: Jeśli chcesz spotkać się ze znajomymi, warto udostępnić lokalizację, aby móc się lepiej znaleźć. W tym artykule dowiesz się, jak aktywować tę funkcję.
Zaznacz wiadomości: Jeśli nie chcesz zapomnieć wiadomości w WhatsApp, możesz ją oznaczyć. Możesz przeczytać, jak to zrobić, w tym artykule.
Użyj wyszukiwania: Możesz użyć funkcji wyszukiwania, aby ponownie znaleźć te wiadomości. Oczywiście napisaliśmy również dla Ciebie artykuł.
Oznacz przeczytane wiadomości jako nieprzeczytane: Jeśli przypadkowo przeczytasz wiadomość, możesz ją cofnąć. W tym artykule pokażemy, jak to działa.
Zadzwonić: Pisanie wiadomości i wysyłanie zdjęć jest przyjemne, ale czasami chcesz usłyszeć głos drugiej osoby. Oczywiście działa to również w WhatsApp. Jak dokładnie powiemy w tym artykule.
Utwórz kopię zapasową: Sensowne jest na przykład utworzenie kopii zapasowej i przechowywanie jej w chmurze. Możesz przeczytać, jak to działa w tym artykule.
Przywracania kopii zapasowej: Oczywiście mamy również dla Ciebie artykuł, dzięki któremu wiesz, jak przywrócić kopię zapasową.
Zmień tło: Jeśli chcesz optycznie odświeżyć WhatsApp, możesz zmienić obraz tła. To łatwiejsze niż myślisz. Pokażemy Ci w tym artykule.
Sformatuj tekst i zmień czcionkę: Możesz nie tylko zmienić tło, ale także dostosować tekst. W tym artykule powiemy Ci krok po kroku, co musisz w tym celu zrobić.
Wycisz czat: Jeśli rozmawiasz za dużo na czacie, możesz po prostu wyciszyć czat. Działa to bardzo prosto, jak wyjaśniamy w tym artykule.
Zablokuj kontakty: Jeśli ktoś za bardzo się do Ciebie zbliży na WhatsApp, możesz po prostu zablokować kontakt i mieć spokój. Powiemy Ci jak w tym artykule.
Ukryj ostatnio widziany status: Aby zapewnić sobie trochę więcej prywatności, możesz ukryć status „ostatnio widziany”. Musisz to zrobić w ten sposób.
Użyj WhatsApp na PC: Czy wiesz, że możesz wygodnie korzystać z WhatsApp na swoim komputerze? Tutaj dowiesz się jak.
Aktywuj tryb wakacyjny: Po prostu naprawdę wyłączyć się na wakacjach? Na WhatsApp jest też tryb wakacyjny. W tym artykule dowiesz się, jak go aktywować.
Automatycznie wyślij odpowiedź: Jeśli chcesz po prostu zrezygnować z subskrypcji, ale nie chcesz zostawiać znajomych w ciemności, możesz wysyłać automatyczne odpowiedzi. Nie jest to tak skomplikowane, jak mówimy w tym artykule.
Migracja Androida na iPhone’a: Jeśli nie masz już ochoty korzystać z telefonu komórkowego z Androidem i masz iPhone’a, zmiana jest łatwa. Przygotowaliśmy dla Ciebie pisemne instrukcje dotyczące łatwej zmiany.
Zmienić numer: Jeśli w tym samym czasie zmienisz swój numer, możesz oczywiście zabrać go ze sobą do WhatsApp i automatycznie powiadomić swoje kontakty. Możesz przeczytać, jak to działa, tutaj.
Weryfikacja nie powiodła się? Jeśli weryfikacja nie działa, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby rozwiązać problem.
Alternatywy dla WhatsApp: A jeśli nie masz już ochoty korzystać z WhatsApp, istnieje wiele dobrych alternatyw, które przeanalizowaliśmy dla Ciebie w tym artykule.

To były najważniejsze wskazówki i triki dotyczące WhatsApp. Artykuł jest stale aktualizowany i aktualizowany, dzięki czemu zawsze wiesz, co się dzieje z WhatsApp i co możesz z nim zrobić.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android