Marvel’s Midnight Suns: Jak zdobyć wszystkie słowa mocy

Marvel’s Midnight Suns: Jak zdobyć wszystkie słowa mocy

Marvel’s Midnight Suns to walka superbohaterów w stylu XCOM, połączona z półotwartym światem do eksploracji, gdy twoja drużyna nie próbuje aktywnie pokonać Hydry. Otwarta baza operacyjna jest pełna tajemnic do odnalezienia i ukrytych ścieżek do odblokowania. Musisz zdobyć cztery Słowa Mocy–Otwórz, ujawnij, oczyść i przełam – aby otworzyć te zamknięte ścieżki, więc oto jak zdobyć je wszystkie.

Wszystkie lokalizacje Słowa Mocy

otwarty

Pierwsze Słowo Mocy otwiera zamknięte drzwi wokół Opactwa i otaczającego go lasu. Otrzymujesz go w miarę postępów w fabule, więc nie musisz się martwić o jego znalezienie. Na początku gry zadanie rozpocznie się automatycznie, gdy będziesz zmuszony odwiedzić świątynię Agaty. Krótkie zadanie zaprowadzi cię do Krwawych Wrót. Wejdź w interakcję z bramą, aby rozpocząć łatwą walkę, w której pomoże twój demoniczny pies Charlie.Po walce otrzymasz pierwszy z cztery Księżycowe Pieczęcieco da ci możliwość użycia Otwartego w lesie wokół Opactwa.

Ujawnić

Ujawnienie sprawia, że ​​niewidzialne obiekty lub struktury stają się widoczne, gdy zostanie użyte w pobliżu określonej runy Ujawnienia. Uzyskanie go jest nieco trudniejsze, ponieważ proces obejmuje znalezienie cztery pręty żywiołów rozsianych po opactwie. Oto, gdzie powinieneś szukać, aby znaleźć wszystkie cztery z nich:Wędka ognia: Ta różdżka znajduje się w opactwie, na piedestale w najbardziej wysuniętym na południe punkcie kaplicy.Wędka wodna: Ta wędka jest również na terenie Abbey. Znajduje się pod małym mostkiem w Grocie, na lewo od Pokoju Wspólnego.Pręt powietrzny: Ta wędka znajduje się na zboczu klifu w Szepczącym Lesie. Znajduje się na północny zachód od Ołtarza Agaty.Pręt uziemiający: Ostatnia wędka znajduje się w Hunter’s Folly, w krypcie, z której wyszedłeś na początku gry. Użyj polecenia Otwórz, aby wejść do środka i chwyć pręt.Galeria Wszystkie lokalizacje prętów żywiołów na mapie Przynieś pręty do Ołtarz Agaty i umieść je na tamtejszych cokołach, aby otrzymać druga Pieczęć Księżyca. Użyj tej pieczęci, aby odblokować następną Bramę Krwi, na północ od Stojące kamienie. Należy pamiętać, że zalecanym poziomem dla tej próby walki jest poziom ósmy i można rzucić mu wyzwanie tylko raz na noc. Ale kiedy już wygrasz, zdobędziesz Ujawnienie.

Oczyścić

Oczyszczające Słowo Mocy usuwa pnącza z twojej ścieżki w lesie Opactwa. Nie można go zdobyć, dopóki nie zostanie wykonany mały postęp w historii, ale nadal możesz rozpocząć powiązane zadanie poboczne, aby wprawić wszystko w ruch. Udaj się do Kościół Shawa w północno-wschodniej części mapy, aby wywołać rozmowę z Agata. Po rozmowie użyj Otwórz na drzwiach obok Agathy, a potem ponownie na drzwiach z tyłu sąsiedniego pokoju.Galeria Odkrywanie sekretów w kościele Shawa Wyjdź z kościoła tylnymi drzwiami i skręć w prawo, by znaleźć ścieżkę prowadzącą do czerwony oddział. Porozmawiaj z Doktorem Strange w Opactwie, aby dowiedzieć się, jak rozproszyć totem. Po tym, jak pokażesz mu osłonę, będzie potrzebował trochę czasu, aby nad nią popracować. Będziesz musiał ukończyć misję fabularną The Bell Tolls, aby Strange znalazł rozwiązanie. Weź fiolkę symbionta z kuźni i zanieś ją do kościoła Shawa, aby rozproszyć totem. Użyj Ujawnienia na biurku w pobliżu tylnego wyjścia z kościoła, aby znaleźć ukryte rysunki. Zbadaj je, aby zakończyć tę sekcję kościoła w zadaniu. Porozmawiaj z Agathą ponownie następnej nocy, aby kontynuować poszukiwania Księżycowej Pieczęci. Następnie zleci ci znalezienie poplamiona gleba w trzech norach czarownic. Oto, gdzie je znaleźć:Pierwszy warren: Poplamiona ziemia znajduje się w małej jaskini na południe od Kamiennego Tarasu.Druga warownia: Gleba znajduje się w innej jaskini, bezpośrednio na północ od Kamiennego Tarasu.Trzecia warownia: Trzecie miejsce w glebie znajduje się obok długiego strumienia na południowy zachód od Sklepu – tym razem nie ma tam żadnej jaskini.Galeria Trzy lokacje z labiryntem czarownic na mapie Po odnalezieniu całej splamionej gleby wróć do Agathy. Wskaże ci kierunek Wiszące drzewo, który znajduje się na zachód od kościoła Shaw. To bardziej gigantyczny pień niż pełne drzewo i jest pokryty świecącymi, zielonymi runami.Galeria Lokalizacja Wiszącego Drzewa Użyj ujawnienia na drzewie, aby zakończyć tę długą część zadania i otrzymać trzecia Pieczęć Księżyca. Następna Brama Krwi znajduje się na najbardziej wysuniętym na północ krańcu mapy, tuż nad Wieczną Polaną. Użyj pieczęci Księżyca, aby rozpocząć poziom 12 wyzwanie bojowe i wygraj, aby zdobyć Oczyszczające Słowo Mocy.

Złamać

Ostatnie Słowo Mocy niszczy popękane ściany i sterty gruzu, otwierając nowe ścieżki. Twoim kolejnym celem jest zebranie trzech fragmentów Księżycowej Pieczęci w celu przywrócenia Czwarta Pieczęć Księżyca. Tutaj musisz szukać:Fragment Pierwszej Pieczęci Księżyca: Ten fragment tkwi w skalnej ścianie u wylotu jaskini, na północ od Ogród zazdrości.Fragment Drugiej Pieczęci Księżyca: Właściwie możesz zobaczyć ten fragment z wylotu jaskini, w której znajdował się poprzedni. Ten również utknął w skale, wysoko nad poziomem gruntu. Znajduje się na północny wschód od Ogrodu Zazdrości.Fragment Trzeciej Pieczęci Księżyca: Fragment ten tkwi w murze wychodzącym na mały cmentarz. Ten znajduje się tuż obok punktu szybkiej podróży Garden of Envy, ale będziesz musiał użyj Otwartego aby wejść na cmentarz.Galeria Lokalizacje fragmentów Pieczęci Księżyca Po zebraniu wszystkich trzech fragmentów porozmawiaj z Agathą na Ogród Lilith, na zachód od Ogrodu Zazdrości. Będzie potrzebowała specjalnego odczynnika do przywrócenia fragmentów, a można go znaleźć pod adresem Chata Agaty, bezpośrednio na północ od Wiecznie Płynącej Polany. Wróć do Agathy w bibliotece opactwa, aby naprawić pieczęć. Teraz możesz zająć się tzw poziom 16 wyzwanie bojowe przy ostatniej Krwawej Bramie, na północ od Ogrodu Lilith. To wyzwanie jest w dużej mierze takie samo jak poprzednie, ale nowe Upiorny wróg nie może zostać zabity, chyba że najpierw zabijesz wrogów, którzy są z nim powiązani. Pamiętaj o tym, a ta próba powinna się szybko zakończyć, biorąc pod uwagę, że jesteś na zalecanym poziomie. Po ukończeniu wyzwania zostaniesz nagrodzony czwartym i ostatnim Słowem Mocy, Break. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games