Lies Of P: Najlepsze życzenia

Lies Of P: Najlepsze życzenia

Lies of P pod wieloma względami podąża śladami poprzednich gier Soulslike, dzięki czemu fani gatunku czują się jak w domu w złowrogim, niebezpiecznym świecie. Jednak wnosi także kilka nowych, sprytnych pomysłów, które pomagają zachować świeżość doświadczenia. Jedną z tych unikalnych funkcji jest Kostka i jej różnorodne rozwiązania Kamienie życzeń możesz się w niego wyposażyć, zapewniając tymczasowe leczenie lub dobrodziejstwa, gdy zostaną użyte, które w ciągu kilku chwil mogą odwrócić losy bitwy. Chociaż Kamienia Życzeń można użyć tylko raz, zawsze możesz kupić więcej u Giangio w Hotelu Krat za kilka Złotych Monet Owoców . Jednak dojrzewanie i zbieranie owoców złotych monet wymaga czasu, więc nadal chcesz mieć pewność, że dokonujesz najlepszego możliwego wyboru, aby wyposażyć swoją kostkę. Oto nasze typy na najlepsze Wishstones w Lies of P.

Najlepsze życzenia w Kłamstwach P

W sumie jest 13 Kamieni Życzeń i wszystkie są przydatne w określonych sytuacjach. Uważamy jednak, że te pięć opcji to ogólnie najlepsze opcje w przypadku większości scenariuszy.

Kamień życzeń przyjaźni

Kamień Życzeń Przyjaźni uzdrowi Twoje widmo podczas bitew z bossami. Biorąc pod uwagę trudność niektórych z tych spotkań na końcu obszaru, zaproszenie widma do gry może mieć ogromne znaczenie, ale może ono zginąć, jeśli boss zbyt często się na nim skupia. Możliwość ich leczenia może sprawić, że będą mogli tankować i zadawać obrażenia, podczas gdy ty będziesz robić swoje.

Kamień życzeń powrotu do zdrowia

Kamień Życzeń Odnowy leczy Cię małymi porcjami przez krótki okres czasu. Jest to przydatny Kamień Życzeń, który warto mieć przy sobie podczas eksploracji nowych obszarów, ponieważ może zabraknąć Ci Ładunków Pulsacyjnych i potrzebować dodatkowej odrobiny zdrowia, dopóki nie odzyskasz ładunku. Jest to także dobra opcja, aby po prostu pasywnie doładować swoje zdrowie podczas bitew z bossami, gdy chcesz oszczędzać ładunki impulsowe.Giangio może sprzedać Ci więcej Kamieni Życzeń w zamian za Owoce w postaci złotych monet.

Szalony Życzeń

Frenzy Wishstone zwiększa na chwilę obrażenia twojego widma. Podobnie jak Kamień Życzeń Przyjaźni, ten Kamień Życzeń może być bardzo przydatny w bitwach z bossami, dając przywołanemu towarzyszowi dodatkową żądzę krwi. Jeśli walczysz z bossem, pamiętaj, że każde obrażenia zadane przez widmo to obrażenia, których nie będziesz musiał zadawać sam.

Kamień Odwagi

Kamień Życzeń Odwagi zwiększa szybkość ładowania paska Bajki. Prawdopodobnie będziesz dość często używać ataków Fable przeciwko twardym elitarnym wrogom i bossom, więc trzymanie tego Wishstone w pobliżu może sprawić, że ataki te będą przygotowane i gotowe do częstszego działania – co oczywiście oznacza większe obrażenia.

Awans Życzeń

Advance Wishstone przywraca część paska Legionu. Jest to oczywiście świetna opcja szczególnie w przypadku konfiguracji skupiających się na Legionie, ale może przydać się każdemu, kto potrafi dobrze walczyć. Na przykład możesz natknąć się na spotkania, w których możesz potrzebować kilku dodatkowych strzałów dla swojego Legionu Falcon Eyes, lub czasami możesz potrzebować wzmocnić swoje zdolności obronne za pomocą większej liczby zastosowań Legionu Aegis. Aby uzyskać więcej informacji na temat Lies of P, sprawdź, jak znaleźć kobieta zimna. Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek prezentowanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games