Dezaktywuj Instagram: w ten sposób „wstrzymujesz” swoje konto

Dezaktywuj Instagram: w ten sposób „wstrzymujesz” swoje konto

Jeśli chcesz chwilowo odpocząć od społeczności foto i wideo, nie musisz sięgać po drastyczne rozwiązanie i usuwać cały swój profil na Instagramie. Jeśli chcesz wrócić później, możesz po prostu tymczasowo dezaktywować swoje konto na Instagramie. Wyjaśnimy Ci tutaj, jak to działa.

Wersja: 294.0

Języki Niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Jak już od dawna było to możliwe w przypadku sieci społecznościowej Facebook (do której od 2012 roku należy Instagram), nie musisz usuwać konta, jeśli chcesz nabrać dystansu od swojego stale połączonego życia. Zamiast tego możesz dezaktywować konto na czas nieokreślony – w zasadzie „wstrzymać” Instagram.

Zaletą jest to, że możesz zachować swoje zdjęcia, komentarze, polubienia, obserwacje i wszystko inne, jeśli chcesz ponownie aktywować konto w przyszłości.

Apple iPhone 14 Pro (1 TB) – srebrny

Aktualnie w najlepszej cenie

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 18 września 2023 r. o godzinie 21:48

Tymczasowo dezaktywuj Instagram

Co warto wiedzieć wcześniej

Możesz korzystać ze swojego konta na Instagramie dezaktywować i ponownie aktywować w dowolnym momencie – dzięki czemu nie musisz wyznaczać stałego okresu czasu lub możesz wrócić dopiero po określonym czasie.

Jedyne na co powinieneś zwrócić uwagę to to, że masz swoje Dezaktywuj swoje konto nie częściej niż raz w tygodniu Móc! Jeśli więc zalogujesz się ponownie w tym samym tygodniu, w którym dezaktywowałeś swoje konto, nie będziesz mógł ponownie dezaktywować swojego profilu aż do następnego tygodnia.

W ten sposób wstrzymujesz swoje konto

Aby tymczasowo dezaktywować swój profil na Instagramie, wykonaj następujące kroki:

Otwórz Instagram i zaloguj się, jeśli nie zrobi się to automatycznie. Stuknij w swoje Zdjęcie profilowe a potem o tym Menu hamburgerowe (≡).Wybierz to Ikona koła zębatego ustawień (i prywatności). poza.
Ustawienia InstagramaŹródło obrazu: GIGA Znajdziesz je na górze “Przegląd konta”dotknij go. Pod “Ustawienia konta” wybierz ten Pozycja menu „Dane osobowe” poza.
Dezaktywuj przegląd konta na InstagramieŹródło obrazu: GIGA Tap „Własność konta i ustawienia” a potem w górę „Dezaktywuj lub usuń”.Teraz wybierz ponownie odpowiedniego profilu który chcesz tymczasowo dezaktywować. Upewnij się, że tutaj „Dezaktywuj konto” a nie „Usuń konto” jest zaznaczone i dotknij na dole Przycisk „Kontynuuj”..
Ustawienie wyłączenia InstagramaŹródło obrazu: GIGA Nareszcie Wprowadź hasło a następnie kliknij go ponownie Przycisk „Kontynuuj”..

Twój profil na Instagramie jest teraz dezaktywowany. Twoje konto, a także zdjęcia i komentarze są chwilowo ukryte przed innymi.

Reaktywacja: reaktywuj konto na Instagramie

Jeśli dezaktywowałeś (nie usunąłeś!) swoje konto na Instagramie, możesz łatwo je ponownie aktywować. Aby to zrobić, musisz Po prostu zaloguj się ponownie na Instagramie, używając swoich starych danych konta. Twój profil będzie wtedy w takim samym stanie, w jakim go ostatnio znalazłeś i skonfigurowałeś.

Jeśli dezaktywowano mniej niż 24 godziny temu, ponowna aktywacja może nie zadziałać natychmiast. W takim przypadku musisz uzbroić się w cierpliwość i spróbować ponownie później.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech