Każdy kolor Joy-Con Nintendo Switch wydany do tej pory

Każdy kolor Joy-Con Nintendo Switch wydany do tej pory

Nintendo Switch nadal jest ogromnym hitem ponad pięć lat po premierze. To konsola idealna do użytku w domu lub w podróży. Jednym z najmądrzejszych elementów konstrukcji Switcha są odłączane kontrolery Joy-Con, które wzmacniają hybrydową naturę tego sprzętu. To odłączalne skupienie daje również Switchowi wysoce konfigurowalny format, który Nintendo wykorzystywał przez lata dzięki specjalnym pakietom konsoli i unikalnym schematom kolorów kontrolerów. Chociaż piękno jest w oku patrzącego, każdy Joy-Con wygląda świetnie, gdy jest w ręku. Niezależnie od tego, czy będzie to standardowa szarość, czy intensywna zieleń, są przyjemnym dla oka wyrazem kreatywności. Poniżej zebraliśmy wszystkie oficjalne wydania, na wypadek gdybyś miał ochotę na wycieczkę po historii Switch. Niektóre z tych zestawów są obecnie trudne do znalezienia z wielu powodów, więc skompletowanie północnoamerykańskiego nie jest zbyt proste. I tak, czasami właściciele Switcha muszą kupować nowe pary Joy-Conów nie dlatego, że chcą nowego schematu kolorów, ale z powodu niefortunnego problemu z driftem Joy-Con. Przynajmniej kontrolery Joy-Con wyglądają fajnie, prawda?

Oryginalny szary Joy-Con

Chociaż jest to najprostszy możliwy kolor dla konsoli, która jest w stanie przesyłać piękne, żywe obrazy, szare Joy-Con nadal mają dla nich atmosferę wyrafinowania i jakości. Niepozorny i elegancki, to najlepszy odcień szarości, jaki Nintendo mogło wybrać, gdy Switch po raz pierwszy pojawił się na rynku, a pięć lat później nadal są przystojną parą.


Oryginalny neonowy czerwony i niebieski Joy-Con

Brak podpisuPo drugiej stronie ogrodzenia oryginalne Neon Red i Blue Joy-Con po prostu krzyczeli „Nintendo” tak głośno, jak tylko mogli z pobliskiego szczytu góry. W porównaniu do błyszczących i matowych czarnych schematów kolorów wybranych przez Sony i Microsoft dla ich kontrolerów, te Joy-Con wyróżniały się na tle zestawu, ponieważ łączyły unikalny design z przyciągającymi wzrok kolorami.


Super Smash Bros. Ultimate Grey Joy-Con

Brak podpisuDla tych z Was, którzy chcieli szarego Joy-Cona z nutą polotu, ale nie chcieli, aby był zbyt rażący, ten kontroler Super Smash Bros. Ultimate spełni te bardzo specyficzne potrzeby! Odrobina 90- i 180-stopniowych szarych linii, które nawiązują do gry, ta sama szara estetyka, co oryginalny Joy-Con i przypomnienie, że szarość może być zachwycająca, były cechami charakterystycznymi tego projektu.


Pikachu i Eevee Pokemon Chodźmy! Joy-Con

Brak podpisuSpecjalna edycja Joy-Con dla Pokemon Let’s Go Eevee i Pikachu była… trochę dziwna. Z dołączonymi obydwoma, efekt końcowy wyglądał jak batonik karmelowy w lewej ręce i kawałek ciasta budyniowego w prawej dłoni. Mimo to kolory wyglądały świetnie i niecodziennie, więc miały trochę uroku.


Super Mario Red Joy-Con

Brak podpisuJak czerwony może być Joy-Con? Naprawdę naprawdę czerwony, o czym świadczą te kontrolery z edycji specjalnej w stylu Super Mario. Ta para urządzeń peryferyjnych o jaskrawym, szkarłatnym wyglądzie była idealna do wyrażania zamiłowania do ulubionego hydraulika Nintendo i wyróżniała się z odległości kilometra swoim odważnym designem. Te czerwone Joy-Con były dostępne tylko z konsolą Nintendo Switch Mario Red i Blue, która była dostarczana z pasującą czerwoną konsolą, stacją dokującą i futerałem. Chociaż obecnie nie można znaleźć tej konsoli w cenie detalicznej, nie jest ona tak droga, jak można by oczekiwać od sprzedawców zewnętrznych.


Neonowy różowy i zielony Joy-Con

Brak podpisuNie widzisz zbyt często arbuzowej kombinacji różu i zieleni, jeśli chodzi o akcesoria, ale ta odważna kombinacja podstawowych kolorów znalazła idealny dom dzięki Nintendo Switch. Bardziej neonowy niż zestaw Blade Runner, ten duet stworzył wspaniałe połączenie na konsoli hybrydowej.


Neonowy Żółty Joy-Con

Brak podpisuTo… żółte Joy-Cons. Szczerze nie wiem, co jeszcze mogę dodać do tej rewelacji, poza zabawnym faktem, że pomalowanie pokoju na ten kolor jest świetne, ponieważ badania wykazały, że może stymulować umysł. Albo sprawić, że będziesz mieć ochotę na banana z jakiegoś nieznanego powodu. Nauki ścisłe. Niestety, para Neon Yellow Joy-Con nie jest obecnie dostępna w cenie detalicznej. Chociaż nadal możesz uzyskać neonowy żółty Joy-Con w połączeniu z innym kolorem.


Neon niebieski i żółty Joy-Cons

Brak podpisuMogą być uważane za kolidujące kolory, ale jest coś dziwnie hipnotyzującego w posiadaniu zarówno niebieskiego, jak i żółtego Joy-Con na jednym Switchu. Świetny do przyciągania uwagi i denerwowania wizualnie, gdy jest przedstawiany pedantycznemu nauczycielowi ze szkoły artystycznej.


Neonowa zieleń Joy-Con

Brak podpisuTo nie tylko Neon Green Joy-Con, to para kontrolerów, które celebrują prawdziwą gwiazdę Nintendo, Luigi. W szczególności to parowanie urządzeń peryferyjnych było ekskluzywnym produktem Best Buy, które zostało wydane blisko premiery Luigi’s Mansion 3. Wyglądają trochę jak Gooigi, urocza kupa mazi, która wygląda jak Luigi. Jak można się spodziewać, te Joy-Cony nie są już dostępne w cenie detalicznej.


Neonowe fioletowe i pomarańczowe Joy-Cons

Brak podpisuUzupełniając neonową kolekcję Joy-Con w jasnych kolorach fioletu i pomarańczy, ten duet może być po prostu najbardziej żywy! Poza tym są oczywiście zatwierdzone przez Wario.


Animal Crossing: New Horizons Joy-Con

Brak podpisuJasne, widziałeś już niebieskie i zielone kontrolery na tej liście, ale mają odcień koloru, który jest bardziej energetyczny niż szop pracz po tym, jak odkrył cukier. Z drugiej strony kontrolery Animal Crossing to czysta wizualna relaksacja dzięki bardziej stonowanemu użyciu tych kolorów, chociaż jeśli chcesz parę, będziesz musiał wydać trochę gotówki na pakiet Animal Crossing: New Horizons Switch, z którym zostały dostarczone . Na szczęście „konsola z limitowanej edycji” jest nadal łatwo dostępna u głównych sprzedawców detalicznych w standardowej cenie katalogowej 300 USD.


Limitowana edycja Fortnite Joy-Con

Brak podpisuFunkcjonalnie identyczny z Neon Yellow i Blue Joy-Con, jedynym dodatkowym dodatkiem do Fortnite był obraz kultowego autobusu imprezowego Battle Royale na prawym kontrolerze, który później został zastąpiony twarzą tego przerażającego banana. Było też kilka dołączonych DLC, takich jak 500 VBucks i pakiet Fleet Force, ale poza tym te Joy-Cons wykazywały dużą energię nowego kapelusza Malibu Stacy. Nadal możesz je kupić za nieco wyższą cenę detaliczną.


The Legend of Zelda: Skyward Sword HD Joy-Con

Brak podpisuTeraz mówimy wyjątkowo! Skyward Sword Joy-Con składa się z lewego kontrolera o spokojnym niebieskim wykończeniu, podczas gdy prawy kontroler ma królewski fiolet. Każdy kontroler ma również obecną ikonografię Zelda, taką jak symbole Triforce i Link, które podkreślają dziedzictwo Hyrulian, aby je wyróżnić. Nie musisz też kupować zupełnie nowej konsoli, aby je posiadać, ponieważ ta para Joy-Con została wydana wraz ze Skyward Sword HD i sprzedana za zwykłą cenę 80 USD. Nie zawsze łatwo jest znaleźć Skyward Sword Joy-Con w magazynie, ale pojawiają się one w różnych sklepach co kilka tygodni.


NES Joy-Con

Brak podpisuChociaż te kontrolery miały wysoką cenę – dokładnie 200 USD – nadal zasługują na miejsce na tej liście, ponieważ są niesamowitą reprezentacją ery NES. Znacznie lepsze zastosowanie szarego koloru, który jest zwieńczony elementami stylu vintage i czerwonymi przyciskami na twarzy, są idealnymi urządzeniami do użycia, gdy ponownie przeżywasz przeszłość Nintendo z grami Switch Online.


Monster Hunter Rise Joy-Cons

Brak podpisuAby uczcić premierę Monster Hunter Rise na Switchu, Nintendo wydało specjalny pakiet konsoli, który był czystą sztuką. Wyjątkowa estetyka gry wyglądała, jakby została wyrzeźbiona w Switchu i jego stacji dokującej, podczas gdy kontrolery Joy-Con przyjęły domyślną szarą podstawę i dodały do ​​nich egzotyczny pizzazz z jeszcze większą liczbą akwafort i eleganckich linii. Podobnie jak pakiet Mario Switch, konsola Monster Hunter Rise w specjalnej edycji nie jest obecnie dostępna w cenie detalicznej. Możesz jednak kupić konsolę z premią od zewnętrznych sprzedawców. Fani Big Monster Hunter mogą być nadal zainteresowani, zwłaszcza że jest to również cyfrowa kopia gry.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games