Jak odblokować broń Ice Axe w CoD: Warzone i Vanguard?

Jak odblokować broń Ice Axe w CoD: Warzone i Vanguard?

Call of Duty Season 2 Reloaded szybko dobiega końca zarówno dla Vanguard, jak i Warzone, a ostatnia broń sezonu została po cichu dodana do Vanguard. Broń do walki wręcz Ice Axe jest już dostępna do odblokowania i można ją odblokować na różne sposoby.

Jak odblokować czekan

Schemat Ice Axe Skal Crusher Ice Axe z sezonu 2 to broń do walki wręcz dodana do Call of Duty: Vanguard. Jest to broń, która może być używana w walce zarówno jako broń do walki w zwarciu, jak i broń do rzucania. Ice Axe można odblokować za darmo za pomocą wyzwania w grze w trybie wieloosobowym Vanguard lub Zombie. Wyzwanie odblokowania Warzone nie jest obecnie dostępne, ale prawdopodobnie zostanie dodane do gry w przyszłej aktualizacji. Podobnie jak wszystkie inne bronie sezonowe, powinno być również dostępne do kupienia z pakietem kosmetycznym, ale obecnie nie ma żadnych pakietów dostępne dla czekana. Zablokowany wariant Ice Axe jest obecnie wyświetlany w menu jako Skal Crusher, który wydaje się być wymyślną nordycką wersją nowej broni. Skal Crusher prawdopodobnie pojawi się jako część pakietu kosmetycznego do kupienia w najbliższej przyszłości.

Wyzwanie dla wielu graczy

Wyzwanie odblokowania MP Ice AxeWyzwanie odblokowania Ice Axe MPW grze wieloosobowej Vanguard Ice Axe można odblokować, zabierając 3 zabójstwa nożem do rzucania w jednym meczu 15 razy. Nóż do rzucania to odzyskiwalny śmiercionośny sprzęt, który można dodać do niestandardowego wyposażenia, a ogólnie wyzwanie odblokowania nie powinno być strasznie trudne w trybie dla wielu graczy. Próba wykonania tego wyzwania na małych playlistach map, takich jak Wysyłka 24/7, powinna pomóc ci znacznie szybciej osiągnąć cel. Uwaga: Odblokowanie broni wieloosobowej Vanguard wymaga ukończenia meczów, aby uzyskać kredyt na postęp wyzwania. Nie możesz po prostu zabić trzech nożem do rzucania i wyjść z meczu.

Wyzwanie zombie

Zombie z Ice Axe odblokowują wyzwanieZombie z Ice Axe odblokowują wyzwanieW Zombies użyj broni do walki wręcz, aby zabić 50 Sturmkriegerów. To będzie bardziej grind niż wyzwanie dla wielu graczy. Sturmkriegers to ciężko opancerzony typ Zombie z Vanguard, który jest uzbrojony w minigun Deathmachine. Ten typ wroga nie pojawia się w dużych ilościach, więc pokonanie 50 z nich zajmie trochę czasu. Aby najlepiej pokonać ciężko opancerzonych Sturmkriegerów, polecam ulepszyć preferowaną broń do walki wręcz za pomocą Pack-a-Punch automat, gdy tylko będziesz miał wystarczającą ilość gotówki. Poza tym Przymierze Żądzy Krwi może być bardzo pomocne w wyposażeniu. Niestety, Przymierza, które oferujesz w każdym meczu, są losowe, ale Żądza Krwi sprawia, że ​​ataki w zwarciu zadają więcej obrażeń, a także cię leczą, więc pamiętaj, aby sprawdzać opcje Przymierza w każdej rundzie. Jeśli jesteś nowy w Vanguard Zombies, oto nasz kompletny przewodnik po funkcji Przymierza.

Wyzwanie Warzone

Ice Axe nie jest obecnie dostępny w Warzone, ale podobnie jak wszystkie wcześniejsze bronie z DLC Vanguard, powinien pojawić się w Battle Royale. Zaktualizujemy przewodnik, gdy wyzwanie odblokowania stanie się dostępne dla Warzone. Sposób, w jaki zdecydujesz się ukończyć to wyzwanie, zależy głównie od preferencji trybu gry, ale ogólnie najszybszym sposobem odblokowania Ice Axe za darmo będzie wyzwanie dla wielu graczy Vanguard.Sezon 2 Reloaded niedawno dodał pistolet maszynowy Armaguerra 43, a oto nasz przewodnik po odblokowaniu Armaguerra 43 do użytku w Vanguard i Warzone. Polecamy również kilka potężnych zestawów broni do wypróbowania w następnym meczu Warzone. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games