Jak zmienić nazwę użytkownika Reddit

Jak zmienić nazwę użytkownika Reddit

Tworząc konto Reddit, dołączasz do najbardziej znanego forum publicznego na świecie. Dzięki subreddits dla każdego zainteresowania oraz niezliczonej liczbie użytkowników i postów do przejrzenia oraz debatowania lub uczenia się, Reddit może być niezwykle cennym zasobem. To powiedziawszy, co jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej nazwy użytkownika? Czy możesz zmienić swoją nazwę użytkownika Reddit?
Czytaj więcej: Jak zmienić swoją nazwę użytkownika lub pseudonim na Discord

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby zmienić swoją nazwę użytkownika na Reddit, musisz utworzyć nowe konto. Nie są to wiadomości, które większość ludzi chce słyszeć, ale po utworzeniu konta i dostosowaniu nazwy użytkownika utkniesz z tą nazwą. Możesz zmienić nazwę wyświetlaną Reddit, przechodząc do Ustawienia użytkownika > Profil > Wyświetlana nazwa (opcjonalnie) i wprowadzając nową nazwę wyświetlaną dla swojego konta.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Czy możesz zmienić swoją nazwę użytkownika na Reddit?

Po skonfigurowaniu konta Reddit z niestandardową nazwą użytkownika nie możesz jej ponownie zmienić. Po zarejestrowaniu się w Reddit masz trzy opcje: Kontynuuj z Google, Kontynuuj z Applelub E-MAIL. Jeśli wybierzesz Kontynuuj z Google lub Kontynuuj z AppleTwoje konto zostanie automatycznie skonfigurowane z losową nazwą użytkownika.Curtis Joe / Android AuthorityKiedy odwiedzisz Reddit po utworzeniu konta w Google lub Apple, zobaczysz Chcesz zmienić czy zachować tę nazwę użytkownika? powiadomienie w prawym górnym rogu. Jeśli tego nie zrobisz, zawsze możesz przejść do strony swojego profilu i zmienić swoją nazwę użytkownika.załóż konto w google lub appleCurtis Joe / Android AuthorityKliknij Zmień nazwę użytkownika aby dostosować swoją nazwę użytkownika Reddit. Pamiętaj, że możesz to zrobić tylko raz; po tym, Twoje konto zostanie na stałe powiązane z tą nazwą użytkownika.

Jeśli utworzyłeś konto za pomocą adresu e-mail

Aby utworzyć konto Reddit za pomocą adresu e-mail, wprowadź swój adres e-mail w E-MAIL pole.zakładanie konta z e-mailemCurtis Joe / Android AuthorityPo wprowadzeniu wiadomości e-mail zostaniesz przeniesiony do Wybierz swoją nazwę użytkownika strona. Wprowadź żądaną nazwę użytkownika w WYBIERZ NAZWĘ UŻYTKOWNIKA a następnie wpisz hasło do swojego konta w polu HASŁO pole pod nim.wybór nazwy użytkownikaCurtis Joe / Android AuthorityPo zakończeniu klikniesz niebieski Zapisać się przycisk na dole. Ponieważ wybrałeś swoją nazwę użytkownika podczas tego procesu, nie będziesz mógł ponownie zmienić swojej nazwy użytkownika. Biorąc to wszystko pod uwagę, po utworzeniu konta i wybraniu nazwy użytkownika nadal możesz zmienić jedną rzecz. To byłby twój wyświetlana nazwa.

Jak zmienić nazwę wyświetlaną na Reddit

Twoja nazwa wyświetlana jest zamiennikiem Twojej nazwy użytkownika podczas publikowania. Możesz to zmienić, kiedy tylko chcesz; jednak, aby śledzić nasz proces na komputerze, musisz upewnić się, że Twoja wersja Reddit to „Nowy” Reddit.nowy redditCurtis Joe / Android Authority

Pulpit

Przejdź do Reddit w swojej przeglądarce, a następnie otwórz menu rozwijane swojego profilu. Aby to zrobić, kliknij strzałkę w dół obok swojego zdjęcia profilowego w prawym górnym rogu.kliknij swoje zdjęcie profiloweCurtis Joe / Android AuthorityZ menu rozwijanego, pod MOJE RZECZYkliknij koło zębate w kształcie Ustawienia użytkownika przycisk.kliknij na ustawienia użytkownika koło zębateCurtis Joe / Android AuthorityKliknij Profil zakładka w Ustawieniach użytkownika.kliknij zakładkę ProfilCurtis Joe / Android AuthorityWybierz nową wyświetlaną nazwę i wpisz ją w Wyświetlana nazwa (opcjonalnie) pole.wprowadź nową nazwę wyświetlaną w opcjonalnym polu nazwy wyświetlanejCurtis Joe / Android Authority

Android i iOS

Stuknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu aplikacji Reddit, a następnie wybierz Mój profil z kolejnego menu. Spowoduje to przejście do strony profilu Reddit.znajdź edytuj profil w aplikacji reddit 1Curtis Joe / Android AuthorityNa stronie profilu Reddit naciśnij Edytować.Edytuj swój profilCurtis Joe / Android AuthorityWprowadź nową wyświetlaną nazwę w Wyświetlane na Twojej stronie profilowej pole pod spodem Wyświetlana nazwa.


Czytaj więcej: Jak zmienić nazwę użytkownika na Steam

Często zadawane pytania

Dlaczego nie możesz zmienić swojej nazwy użytkownika Reddit?Infrastruktura Reddita nigdy nie uwzględniała wielu zmian nazwy użytkownika, gdy strona była po raz pierwszy opracowywana. Cały system musiałby zostać przerobiony, aby umożliwić liczne zmiany nazw użytkowników. Chociaż istnieją sposoby na obejście tego, na przykład tworzenie nowych kont, przez większość czasu ludzie po prostu żyją z nazwą użytkownika, którą powiązali ze swoim kontem. Jak znaleźć moją nazwę użytkownika Reddit? Nazwę użytkownika Reddit można znaleźć na stronie profilu. To wygląda jak u/Twoja nazwa użytkownikaTutaj. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android