Final Fantasy 7 Rebirth – gdzie znaleźć wszystkie źródła Chocobo dla Piko

Final Fantasy 7 Rebirth – gdzie znaleźć wszystkie źródła Chocobo dla Piko

Złapiesz i oswoisz kilka Chocobo Final Fantasy 7: Odrodzenie. Mimo to dowiadujesz się, że stary kumpel z Grasslands potrzebuje Twojej pomocy. Oto nasz przewodnik, jak zdobyć wszystkie źródła Chocobo dla Piko w Final Fantasy 7 Rebirth.

Jak zdobyć całą karmę Chocobo dla Piko w Final Fantasy 7 Rebirth

Karma Chocobo, którą musisz zdobyć – Sylkis Greens – jest przyznawana jako nagroda przez NPC w Dustbowl. Oto krótkie podsumowanie: Ten cel jest częścią drugiej części Rozdziału 8: Wszystko, co się świeci. Cloud widzi, że Piko, Chocobo z łąk, jest poważnie osłabiony z powodu żmudnej podróży przez pustynię. Musi znaleźć Sylkis Greens, aby postawić go na nogi. Potrzebujesz tylko trzech Sylkis Greens, aby w pełni wyleczyć Piko. Dzięki temu możesz kontynuować główne zadanie i wziąć udział w Chocobo Racing. Jeśli jednak zdobędziesz trzy dodatkowe Sylkis Greens, możesz kupić dodatkowy sprzęt od sprzedawcy Tack.

Pierwsze trzy Sylkis Greens i leczący Piko

Desert RushDesert Rush to minigra, w której próbujesz uzyskać jak najlepszy wynik, niszcząc wystarczającą liczbę skrzyń w określonym czasie. Jednakże w grze występują także inne mechanizmy: Małe pudełka można zniszczyć prostymi uderzeniami w walce wręcz. Duże metalowe pojemniki wymagają wielu trafień w walce wręcz, zanim się rozbiją. W związku z tym lepiej jest używać umiejętności takich jak Odważny czy Potrójne Cięcie. Skrzynie z rysunkiem zegara wydłużają limit czasu. Skrzynie z ilustracją błyskawicy nazywane są Skrzyniami Porażającymi. Skrzynie z Przedmiotami to te z mniejszymi ikonami błyskawic. Można je zniszczyć dopiero po zniszczeniu wystarczającej liczby Shock Boxów. Na przykład skrzynie biegów z dwiema czerwonymi ikonami błyskawic oznaczają, że nadal musisz zniszczyć dwie skrzynki uderzeniowe. Ze względu na tę mechanikę musisz poruszać się po okolicy, korzystając z alternatywnych ścieżek i wind. Są też momenty, gdy Shock Boxy są umieszczone wyżej, co oznacza, że ​​musisz wrócić na niższe piętro, aby rozbić pozostałe skrzynki z wyposażeniem. Galeria Niszcz wiele skrzyń i jedź windami (po lewej), a raz spróbuj zdobyć wysoki wynik kończy się czas (po prawej). Cactuar ChaseTo nie jest tak naprawdę minigra, chociaż spędzasz trochę czasu na pogoni za Cactuarem. Podążaj za stworzeniem przechodzącym przez tunele, eliminując po drodze kilka mobów. Możesz także zdobyć trochę materiałów i nagród eksploatacyjnych.Gdy dogonisz Cactuara, musisz pokonać go i jego towarzyszy. Gracze Queen's Blood Celem jest pokonanie trzech graczy Queen's Blood w Dustbowl. Są to Pietro, Mary i Dax. Wszyscy trzej są również częścią rankingu QB, więc pokonanie ich pomaga podnieś swoją rangę QB. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, jeśli chodzi o tę grę karcianą, możesz zapoznać się z naszym Przewodnik po poradach dotyczących Krwi Królowej i najlepsze karty do Twojej taliiW każdym razie, gdy już zdobędziesz trzy Chocobo Feed dla Piko w Final Fantasy 7 Rebirth, przekaż je, aby biedny ptak mógł odzyskać zdrowie. Dzięki temu możesz przejść do zawodów Chocobo Racing. Jeśli jednak chcesz zmaksymalizować potencjalne nagrody, możesz zająć się innymi celami w okolicy, a wszystkie one zapewnią Ci dodatkowe Zielone Sylkisy.Pokonaj trzech kolejnych przeciwników w grze w karty.Pokonaj trzech kolejnych przeciwników w grze w karty.

Pozostała trójka Sylkis Greens kupi Chocobo Gear

Stalkerzy Trzej zbiry będą drwić i podążać za Cloudem, gdy ten będzie szedł wzdłuż wschodniej części Dustbowl. W końcu zaatakują. Po prostu pobij ich, aby zmusić ich do oddania karmy Chocobo.Uderz tych facetów, aby pożałowali swoich czynów.Uderz tych facetów, aby pożałowali swoich czynów.Bij tych gości, żeby pożałowali swoich czynów. Seminarium Oszustwa Jest tu pięciu NPC, którzy opisują lub spostrzegają pewne punkty orientacyjne w Dustbowl. Jednak czterech z nich kłamie, a tylko jeden mówi prawdę. Dostajesz także małą mapę, dzięki czemu możesz sprawdzić każdy punkt orientacyjny, aby sprawdzić, które stwierdzenie jest poprawne. Podczas naszej rozgrywki Knucklehead Toya (NPC nr 2) powiedziała, że ​​„została wyrzucona ze sklepu z bronią za hałasowanie”. To stwierdzenie jest prawdziwe, ponieważ wpadając na skrzynki i robiąc hałas, sprzedawca wyrzuci cię ze sklepu. Jako odpowiedź wybraliśmy NPC nr 2 i w nagrodę otrzymaliśmy Sylkis Greens.Pięć osób, ale tylko jedna mówi prawdę.Pięć osób, ale tylko jedna mówi prawdę.Pięciu ludzi, ale tylko jeden mówi prawdę. Puchar Sylkisa Udaj się do podziemnego silosu, aby walczyć z trzema falami wrogów, podczas gdy Cloud jest sam. Kiedy to zrobisz, otrzymasz Sylkis Greens. Możesz także walczyć z kolejną falą wrogów, aby zdobyć dodatkowe nagrody.Ruszaj sam, aby zabić stworzenia w otchłani walki.Ruszaj sam, aby zabić stworzenia w otchłani walki.Ruszaj sam, aby zabić stworzenia w otchłani walki. W sumie powinieneś mieć jeszcze trzy Sylkis Greeny, co wystarczy na zakup elementów wyposażenia dla twojego wiernego ptaka. W ten sposób zdobywasz wszystkie źródła Chocobo dla Piko w Final Fantasy 7 Rebirth. Nie zapomnij wyposażyć najlepszy zestaw Chocobo Racing aby nadchodzące wyzwania były proste. W Final Fantasy 7 Rebirth czeka na Ciebie wielka przygoda. Mamy dla Ciebie wszystkie wskazówki i strategie w naszym FF7 Rebirth centrum przewodników.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games