Wsparcie Lovoo: Skontaktuj się przez e-mail, telefon lub czat

Wsparcie Lovoo: Skontaktuj się przez e-mail, telefon lub czat

Jeśli aplikacja randkowa sprawia Ci problemy lub chcesz zlikwidować swoje konto Lovoo, możesz skontaktować się z pomocą techniczną Lovoo na różne sposoby. Poniżej dowiesz się, który adres e-mail jest właściwy, czy istnieje numer faksu lub infolinia dla Lovoo i jak możesz uzyskać pomoc za pośrednictwem czatu.

Wersja: 53.0

Języki niemiecki

Wydanie:26.03.2014

Platformy: iOS

Znajdź singli w okolicy, flirtuj, rozmawiaj, zakochuj się – teoretycznie randkowanie online jest bardzo proste. Ale jeśli technologia nie współpracuje, jest pomoc. Czy aplikacja randkowa z radarem otoczenia nie działa poprawnie, czy są problemy z innym użytkownikiem lub masz pytanie dotyczące kosztów taryf Lovoo? Następnie możesz między innymi napisać e-mail do wsparcia.

Lovoo kontakt mailowy

Szczególnie łatwo jest skontaktować się z pomocą techniczną za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możesz po prostu skorzystać z tego formularza: Do formularza. Wpisz swój adres e-mail, aby go potwierdzić. Następnie możesz sformułować swoją prośbę.

Alternatywnie możesz skontaktować się z personelem wsparcia Lovoo poprzez e-mail pod następującymi adresami:

[email protected]

[email protected]

Pomoc dotyczącą aplikacji randkowej możesz jednak szukać także w inny sposób.

Oficjalne wsparcie Lovoo: Centrum pomocy

Jeśli odwiedzisz sekcję „Kontakt i wsparcie” na stronie internetowej Lovoo, zostaniesz przeniesiony do „Centrum pomocy Lovoo” przekazane.

Znajdują się tu odpowiedzi na najważniejsze pytania, na przykład dotyczące rejestracji, weryfikacji, ustawień wyszukiwania czy kredytów. Często możesz znaleźć pomoc w obszarze FAQ i nie musisz pisać dodatkowej wiadomości. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, poniżej znajduje się ikona wiadomości, za pomocą której możesz przesłać własną prośbę za pośrednictwem czatu. Stuknij dymek, aby rozpocząć czat.

Skontaktuj się z Lovoo

Pamiętaj, że najpierw piszesz za pomocą chatbota. Bot odpowiada na najczęściej zadawane pytania i wątpliwości. W bardziej skomplikowanych przypadkach możesz zaznaczyć, że Twój problem nie został rozwiązany, a następnie poprosić pracownika o skierowanie Cię do wsparcia Lovoo.

Skontaktuj się z Lovoo za pośrednictwem Twittera

Nawet jeśli urzędnik

“Potrzebuję pomocy ? Tweetnij nas @lovoohelp

Możesz zatem skontaktować się z zespołem wsparcia Lovoo poprzez: @LOVOOh zanim napiszesz tweeta:

Wsparcie Lovoo na Facebooku

Facebook oferuje inną możliwość skontaktowania się z obsługą klienta Lovoo. Wystarczy odwiedzić oficjalne konto Lovoo i napisać prywatną wiadomość. Wsparcie aplikacji randkowej rzekomo odpowiada w ciągu kilku minut.

Wsparcie Lovoo na Facebooku
Lovoo_Kontakt_FacebookLovoo_Kontakt_FacebookŹródło obrazu: Lovoo za pośrednictwem Facebooka (zrzut ekranu z 13 lipca 2017 r

Jeśli już szukasz alternatywy, w linkowanym artykule znajdziesz przegląd najlepszych aplikacji randkowych.

Adres Lovoo: adres

Siedziba operatorów Lovoo znajduje się w Hamburgu. Możesz skontaktować się z Lovoo tutaj:

PE Digital GmbH
Lokalizacja włóczni 10
20095 Hamburg
Niemcy

Nie ma możliwości skontaktowania się z Lovoo za pomocą faksu lub infolinii telefonicznej.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android