Diablo 4 – Poradnik Nightmare Dungeons and Nightmare Sigils

Diablo 4 – Poradnik Nightmare Dungeons and Nightmare Sigils

Lochy Koszmaru w Diablo 4 to rodzaj aktywności w grze końcowej. Zdobywając specjalne materiały eksploatacyjne, możesz zamienić odwiedzone wcześniej tereny deptania w bardziej wymagające jaskinie, z lepszymi nagrodami niż wcześniej. Oto nasz przewodnik, który pomoże ci z Pieczęciami Koszmaru i Lochami Koszmaru w Diablo 4.

Jak zdobyć pieczęcie koszmaru i ukończyć lochy koszmaru w Diablo 4

Wymagania Pieczęci Koszmaru i Lochów Koszmaru

Diablo 4 Nightmare Dungeons i Nightmare Sigils stają się dostępne jako mechanika po wyczyszczeniu Katedra Światła Capstone Dungeon. Powinieneś także przełączyć się na świat poziomu 3: Koszmar. Podczas gry na poziomie świata 3 istnieje szansa, że ​​twoje łupy będą zawierały Pieczęcie koszmarów. Może się to zdarzyć, gdy to robisz Zlecenia Szepty Umarłych, Wydarzenia Helltide, stara dobra eksploracja w trybie freeroam, a nawet w prawdziwych Nightmare Dungeons. Wystarczy odrobina szczęścia przy zrzutach RNG. Gdy już masz Pieczęć Koszmaru Diablo 4 i chcesz ją aktywować, po prostu udaj się do lochu, który pasuje do nazwy (tj. Pieczęci Koszmaru Ślepej Burrows). Następnie otwórz swój ekwipunek i przejdź do zakładki materiałów eksploatacyjnych. Użyj tej pieczęci, aby zamienić zwykłe lochy w ich koszmarne odpowiedniki.Galeria Oba obrazy przedstawiają pieczęcie koszmarów dla tego samego lochu Konklawe, ale mają różne afiksy/modyfikatory.

Modyfikatory Lochów Koszmaru

Ogólnie rzecz biorąc, Nightmare Dungeon nadal ma generowany proceduralnie układ i ustalone cele zwykłego lochu. Różnica polega na tym, że istnieją dodatkowe modyfikatory oparte na Pieczęci Koszmaru, której użyłeś. Jak widać na powyższych obrazkach, mamy dwie Pieczęcie Koszmaru Konklawe, ale po użyciu tworzą one różne modyfikatory. Podsumowując, możesz spodziewać się następujących rzeczy: ponieważ grasz na koszmarnym poziomie trudności, wrogowie będą na poziomie 53+. Te koszmarne lochy poziomu 1 pozwalają tylko na 12 ożywień. W związku z tym będziesz chciał pozostać przy życiu podczas wykonywania tej czynności. Przynajmniej jeden afiks/modyfikator jest pomocny, zapewniając bardzo potrzebną premię. Co najmniej dwa afiksy/modyfikatory są szkodliwe, co stanowi wyzwanie. Używając Ślepych Nor jako przykładu, mieliśmy Zwiększone leczenie (dodatnie), Obrażenia potwornego cienia (ujemne) i Dryfujący cień (negatywne). To ostatnie było szczególnie irytujące, ponieważ ciągle ścigała nas duchowa kula, która powodowała pulę obszarową i eksplozję.Modyfikator Drifting Shade utrudniał sprawdzanie ekwipunku w celu upuszczenia przedmiotów, ponieważ eksplodująca kula prześladowała naszą postać, dopóki nie oczyściliśmy samego lochu.

Nagrody za Glify Paragonu

Więc dlaczego właściwie prowadzisz te Diablo 4 Nightmare Dungeons? Cóż, po pierwsze, są doskonałym źródłem łupów wysokiego poziomu, takich jak Święte i unikalne przedmioty. Co więcej, działalność ta idzie w parze z tzw System tablic paragonowych. Po ukończeniu Nightmare Dungeon będziesz mógł wybrać konkretny Glyph Paragon, który chcesz awansować. To z kolei może być wykorzystane do zapewnienia dodatkowych korzyści dla twoich statystyk i innych powiązanych aspektów twojej kompilacji. Diablo 4 ma wiele klas, mechanik i aktywności. Aby uzyskać więcej informacji o grze, odwiedź naszą Piasta przelotek D4. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games