Najlepsze oferty UScellular z czerwca 2023 r

Najlepsze oferty UScellular z czerwca 2023 r

UScellular jest czwartym co do wielkości przewoźnikiem w Stanach i wyróżnia się oferowaniem kreatywnych zniżek. Zwykle możesz zaoszczędzić niezłą część drobnych, jeśli chcesz dokonać zmiany. Wybraliśmy garść najlepszych obecnie dostępnych ofert UScellular. Jeśli poważnie myślisz o zmianie, możesz również sprawdzić najlepsze plany i telefony komórkowe w USA. W międzyczasie spójrz na te potencjalne oszczędności.

Polecana oferta: zaoszczędź 1100 USD na Galaxy S23 bez wymiany

Samsung Galaxy S23 opcje kolorów w pozycji pionowejRyan Haines / Android AuthorityJak to działa? Wszystko, co musisz zrobić, to kupić Samsung S23, S23 Plus lub S23 Ultra w planie Unlimited Evolved Everyday lub Even Better. Otrzymasz wtedy rabat w wysokości aż 1100 $ w formie kredytów na rachunki, płatnych przez 36 miesięcy. To oczywiście oznacza długie zaangażowanie w sieć, ale jeśli kusiło Cię już UScellular, jest to niezły przełom. Pozwoliłoby to odebrać Galaxy S23 Plus za darmo lub zapłacić mniej niż 100 USD za bardzo pożądanego Galaxy S23 Ultra. Naciśnij przycisk poniżej, aby sprawdzić oferty.

1. Zaoszczędź do 1100 USD na dowolnym smartfonie bez wymiany

Google Pixel 7 vs Apple iPhone 14 w rękuRyan Haines / Android Authority Ta umowa jest tyleż prosta, co atrakcyjna. Niezależnie od tego, na jaki telefon masz oko, zobowiązując się do korzystania z usługi UScellular na 36 miesięcy, obniżysz cenę swojego nowego telefonu nawet o 1100 USD bez konieczności wymiany starego. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się w dowolnym nieograniczonym planie Evolve i pozwolić UScellular zrobić resztę. Zniżka, którą możesz uzyskać, zależy od stanu, w którym się znajdujesz, ale jeśli kwalifikujesz się do pełnej kwoty, możesz odbierz iPhone’a 14 Pro za darmo. Oprócz tego możesz dołączyć nieograniczoną ilość danych za jedyne 30 USD miesięcznie, rejestrując się na cztery linie.

2. Odzyskaj 600 USD, jeśli zmienisz telefon i weźmiesz go ze sobą

Umowa 600 Back w USAJeśli chcesz dokonać zmiany, ale niekoniecznie chcesz kupić telefon, nadal istnieją oferty UScellular, które Cię obejmują. Obecnie oferują świetną opcję oszczędzania po zmianie i zabraniu własnego telefonu. Ważną częścią jest oszczędność pieniędzy, a podczas rejestracji możesz odzyskać do 600 USD w postaci wirtualnej karty promocyjnej. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że Twoje urządzenie kwalifikuje się do numeru IMEI i zarejestrować się w nieograniczonym abonamencie. Kwota, którą otrzymujesz za zmianę, zależy w rzeczywistości od urządzenia, które wprowadzasz do sieci. Możesz sprawdzić, ile Twoje urządzenie wyląduje, korzystając z poniższego linku.

3. Zaoszczędź do 600 $ podczas wymiany

Transakcja handlowa UScellular 600Handel starym telefonem powinien stać się standardową praktyką, jeśli jeszcze tego nie robisz. Możesz zaoszczędzić setki dolarów każdego roku i stale korzystać z najnowszych i najlepszych rozwiązań, jakie mają do zaoferowania firmy takie jak Samsung i Apple. Chociaż nie jest to największa transakcja wymiany, jaką widzieliśmy, jeśli chcesz pozostać w UScellular, warto mieć na nią oko, gdy nadejdzie czas na aktualizację do nowego urządzenia.

4. Uzyskaj nieograniczony pakiet danych i bezpłatny telefon za 40 USD miesięcznie

Nieograniczona oferta abonamentu UScellular 40Do tej pory mówiliśmy o telefonach o wysokiej wartości i długich umowach, które będą odpowiadały wielu użytkownikom. Ale UScellular ma również opcje dla tych, którzy nie potrzebują topowego flagowca i chcą po prostu przyzwoitego telefonu w przystępnej cenie. Ta oferta będzie odpowiednia dla takich użytkowników. W tej chwili możesz zapisać się na przedpłacony nieograniczony plan w UScelluar za jedyne 40 USD miesięcznie. Dobra oferta sama w sobie, ale z dodatkowym bonusem w postaci darmowego telefonu. Dostępne telefony są bardziej budżetowe, ale są niezwykle zdolnymi codziennymi kierowcami. Wśród nich jest Samsung Galaxy A14, który został wprowadzony na rynek dopiero w styczniu. Moto g Power to kolejna świetna opcja. Ta oferta jest dostępna tylko w sklepie, ale możesz dowiedzieć się więcej i zlokalizować najbliższy sklep za pomocą przycisku poniżej.

5. 60 USD zniżki na Google Pixel Watch

Kształty zegarków Google PixelKaitlyn Cimino / Android Authority Nie chodzi tylko o oferty telefoniczne w UScellular. Jeśli jesteś na rynku urządzeń do noszenia, możesz zaoszczędzić 60 USD na Google Pixel Watch. To jest wersja LTE smartwatcha Google, a umowa obniża cenę z 400 USD do 339,99 USD. Łączy w sobie wspaniałe doświadczenie Wear OS z wieloma najważniejszymi funkcjami Fitbit do śledzenia zdrowia i kondycji. Jeśli jesteś fanem ekosystemu Google, nie będziesz rozczarowany.

6. Zniżka wojskowa i weterana

Zniżka dla wojskowych i weteranów w Stanach ZjednoczonychTa umowa jest słodka i prosta, a jednocześnie szanuje tych, którzy służą swojemu krajowi. Każdy członek personelu wojskowego lub weterani są uprawnieni do 15% zniżki na plany telefonów komórkowych. Możesz dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się na stronie UScellular. Jeśli tak, Twoja zniżka zostanie odzwierciedlona na wyciągu rozliczeniowym w ciągu jednego do dwóch cykli rozliczeniowych nowego planu pojedynczego lub rodzinnego.


To właściwie podsumowuje najlepsze dostępne obecnie oferty UScellular, ale będziemy aktualizować listę, gdy będą dostępne nowe oferty.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android