Destiny 2’s Vexcalibur: Pominięcie autoryzacji eksperta i przewodnik po tajemnicach

Destiny 2’s Vexcalibur: Pominięcie autoryzacji eksperta i przewodnik po tajemnicach

Destiny 2: Sezon buntu Lightfall wprowadził nową egzotyczną glewię Vexcalibur poprzez tajną //NODE.OVRD.AVALON// misję egzotyczną. Po tym egzotycznym zadaniu następują kolejne zadania, które dodają Vexcaliburowi nowe umiejętności, które pomagają odkrywać sekrety w całym //NODE.OVRD.AVALON//. W zeszłym tygodniu ukończenie zadania Vexcalibur: Obejście autoryzacji umożliwiło graczom przechodzenie przez bariery Weksów i zdobywanie inną wersję Wewnętrznego Atutu broni, uzyskując dostęp do tajnych węzłów. Jeśli chcesz ukończyć tytuł Season of Defiance, będziesz musiał ukończyć wszystkie trzy zadania Override, aby zdobyć Triumf Crtl-Alt-Complete. Gracze mogą pobrać drugie zadanie, zatytułowane Vexcalibur: Expert Authorization Override, z HELM .

Vexcalibur: Ominięcie autoryzacji eksperta

W pierwszym kroku będziesz musiał szybko pokonać wrogów Vex za pomocą Vexcalibura – możesz strzelać z tej broni lub walczyć wręcz. Najlepiej zrobić to w utraconym sektorze, takim jak Orrery na Nessusie lub Thrilladrome na Neomunie, aby szybko pokonać wrogów Weksów. Możesz także wziąć udział w rajdzie Garden of Salvation. Następnie wyposaż Vexcalibur w nową modyfikację Expert Authorization Override. Będziesz wtedy musiał ponownie ukończyć misję //NODE.OVRD.AVALON//, a jeśli nie wykonałeś żadnego z sekretów odzyskiwania danych w misji egzotycznej- – jak Data Retrieval: Substrat, który daje ci Intherinsic Perk – zadanie poprosi cię o rozwiązanie tajemnicy. Po ukończeniu misji wróć do HELM, aby odebrać nagrodę. Pozostały jednak jeszcze inne tajemnice do rozwiązania.

Odzyskiwanie danych: tajemnica nieprawidłowego podmiotu

W pobliżu początku misji, tuż przed wskoczeniem do Vex Radiolaria, znajduje się duży szyb. Podczas zeskakiwania szybem wzdłuż ścian znajdują się mniejsze platformy, a na jednej z nich znajduje się zielony węzeł danych, który można aktywować.Pierwszy węzeł danych dla tajemnicy Aberrant Subject. Po aktywacji skieruj się do okrągłego pomieszczenia z Hobgoblinem, który jest uwięziony za Barierą Weksów. Następnie wskocz na wyższą platformę z kolejnym zielonym węzłem danych. Aktywacja drugiego węzła uwalnia uwięzionego Hobgoblina i kończy Triumf Pozyskiwanie danych: Aberrant Subject.Drugi węzeł danych dla tajemnicy Nienormalnego podmiotu.Drugi węzeł danych dla tajemnicy Nienormalnego podmiotu.

Odzyskiwanie danych: tajemnica kuli armatniej

Aby zdobyć tajemnicę Data Retrieval: Cannonball, musisz mieć modyfikację Expert Authorization Override na swoim Vexcaliburze. Ten mod pozwala uszkadzać węzły zastępcze — mają one taki sam kształt jak pryzmat, sześcian i mechanika puzzli diamentowych — w misji egzotycznej. Upewnij się też, że masz amunicję do swojego Vexcalibura dla tych węzłów. Po przejściu protokołu usuwania i pokonaniu dużego bossa Hydry Nullifiera danych, w końcu dotrzesz do kulistej katapulty Vex, która przeniesie cię na inną platformę. Kiedy wylądujesz na tej platformie, spójrz w górę, aby strzelić Vexcaliburem w pierwszy czerwony węzeł nadrzędny.Pierwszy węzeł nadrzędny w egzotycznej misji Vexcalibur.Pierwszy węzeł nadrzędny w egzotycznej misji Vexcalibur. Drugi węzeł nadrzędny znajduje się bezpośrednio poniżej, unosząc się obok platformy. Ostrożnie zeskocz na niższą półkę i strzel w węzeł nadrzędny.Drugi węzeł nadrzędny znajduje się obok platformy.Drugi węzeł nadrzędny znajduje się obok platformy. Ostatni znajduje się nad małą półką, na której pojawia się Goblin, ale jest ukryty we wnęce w platformie.Trzeci węzeł nadrzędny znajduje się we wnęce platformy.Trzeci węzeł nadrzędny znajduje się we wnęce platformy. Złapanie trzech węzłów nadrzędnych odradza skrzynię i kończy Odzyskiwanie danych: Triumf kuli armatniej. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games