CoD: Warzone DMZ – jak odblokować więcej ubezpieczonych miejsc na broń i zmniejszyć kary za czas odnowienia

CoD: Warzone DMZ – jak odblokować więcej ubezpieczonych miejsc na broń i zmniejszyć kary za czas odnowienia

Call of Duty: Warzone 2.0 jest już dostępne z nowym trybem ewakuacji DMZ, w którym ryzykujesz utratę całej broni i łupów, jeśli nie uda ci się usunąć z meczu. Strefę DMZ rozpoczynasz tylko z jednym ubezpieczonym miejscem na broń, która jest jedyną bronią, której nie stracisz, jeśli nie uda ci się ją wydobyć. Nasz poradnik Ci pomoże odblokować dwa dodatkowe miejsca na ubezpieczoną brońdzięki czemu będziesz mieć jeszcze więcej opcji broni do użycia w strefie zdemilitaryzowanej.

Co to są ubezpieczone ładunki broni

Oto pełny przewodnik po typach broni DMZ, ale w zasadzie niestandardowy plan, który umieszczasz w ubezpieczonym slocie na broń, jest jedynym przedmiotem, którego nie stracisz na stałe z nieudanej misji DMZ. Jednak zostaniesz ukarany za nieudane wydobycie się z meczu. Ta kara to dwugodzinny licznik czasu odnowienia, co oznacza, że ​​broń jest niedostępna przez pewien czas, co może być kłopotliwe, jeśli nie masz odblokowanych innych ubezpieczonych miejsc na broń.

Jak odblokować drugie miejsce na ubezpieczoną broń

Miejsca na broń z ubezpieczeniem DMZ DMZ ma trzy frakcje: Legion, Biały Lotos i Czarną Mysz, a te frakcje dają ci misje, które możesz ukończyć, aby zdobyć PD i nagrody. Możesz wybrać trzy misje za każdym razem, gdy ładujesz mecz w strefie DMZ i chcesz od razu zacząć je wykonywać. Zaczynasz tylko z misjami Legionu, więc musisz ukończyć pierwsze trzy misje Legionu, aby odblokować dostęp do czwartej misji o nazwie „Szturm na Twierdzę”, którą należy ukończyć, aby odblokować zestaw misji Białego Lotosu.Odblokowanie drugiej ubezpieczonej broni slot wymaga ukończenia każdej misji poziomu 3 dla wszystkich frakcji. To dość ciężka praca, ale przy okazji będziesz otrzymywać nagrody, takie jak PD, broń i karty telefoniczne.

Jak odblokować trzecie miejsce na ubezpieczoną broń

Trzecie ubezpieczone miejsce jest odblokowywane po ukończeniu wszystkich misji poziomu piątego dla dowolnej frakcji, co jest zasadniczo całą listą misji frakcji.

Jak szybciej odzyskać ubezpieczoną broń

Śmietnik Dead Drop do wydobywania gotówkiŚmietnik Dead Drop do wydobywania gotówki Utrata najlepszej broni z powodu kary odnowienia może wydawać się dużym niepowodzeniem, ale dalsze granie i usuwanie z meczów za gotówkę znacznie skróci czas odnowienia. Po prostu spróbuj złapać kilka drogich przedmiotów do swojej paczki. Czasami można znaleźć dokumenty lub elektronikę, które kosztują kilka kawałków. Możesz także pozbyć się gotówki i łupów podczas meczu, deponując je w martwym zrzucie pamięci podręcznej ekstrakcji. Te zasobniki ekstrakcyjne nie wydają się być zaznaczone na mapie, ale niektóre śmietniki mają białe podświetlenie wokół nich, co informuje, że można z nimi wchodzić w interakcje. Tutaj możesz wybrać, ile ze swoich obecnych pieniędzy i/lub kosztowności chcesz zdeponować i zamienić na PD i kredyt na poczet czasu odnowienia. zdeponował ponad 7500 $ w śmietniku. Następnie załadowałem swoją paczkę cenniejszymi przedmiotami i wyciągnąłem około 2500 $ więcej. Ta suma 10 000 $ dała mi 14-minutową redukcję mojej kary odnowienia. 10 000 $ to nawet nie dużo jak na DMZ. Możesz zawierać kontrakty i sprzedawać tony łupów w grze, aby zdobyć mnóstwo gotówki i odzyskać ubezpieczoną broń z powrotem w swoje ręce bez długiego oczekiwania.Sezon 1 ma nową broń, którą można odblokować do użytku w Modern Warfare 2 i Warzone 2.0, a oto nasz przewodnik po odblokowaniu karabinu szturmowego M13B w trybie DMZ. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games