5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 459. wydaniu Android Apps Weekly. Oto najważniejsze nagłówki z zeszłego tygodnia: Google wypłaca 392 miliony dolarów ugody po procesie sądowym. Pozew mówi, że Google kontynuowało śledzenie użytkowników nawet po tym, jak zrezygnowali ze śledzenia lokalizacji. Google nie tylko płaci te pieniądze, ale musi lepiej informować swoich użytkowników, że śledzenie lokalizacji nadal ma miejsce, nawet jeśli zrezygnują. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej. Możesz wreszcie wysłać wiadomość do siebie na WhatsApp. Aplikacja umożliwia wysyłanie do siebie wiadomości, które chcesz wysłać. To dobry sposób na wysyłanie sobie przypomnień, plików do udostępniania na urządzeniach i innych rzeczy. Wdrażanie rozpoczęło się w wersji 22.23.74 na iOS i wersji 2.22.23.77 na Androidzie. Jednak wdrażanie odbywa się etapami, więc nie jest jeszcze dostępne dla wszystkich. Publiczna wersja beta Android Auto dla nowego interfejsu została otwarta dwukrotnie w ciągu ostatniego tygodnia. Pierwszy był pod koniec zeszłego tygodnia, a drugi kilka dni temu. Nowa wersja beta Androida Auto zawiera nowy interfejs użytkownika oraz kilka innych funkcji. Użytkownicy wersji beta zgłaszają tu i ówdzie pewne błędy, ale należy się tego spodziewać. Zalecamy zarejestrowanie się tylko wtedy, gdy nie masz nic przeciwko byciu beta testerem. Netflix daje ludziom więcej sposobów zarządzania swoimi kontami. W tym tygodniu firma ogłosiła nową funkcję, która umożliwia uruchamianie określonych urządzeń z konta. Istniała już funkcja uruchamiania wszystkich urządzeń z konta. Ten nowy wariant pozwala po prostu uruchomić jeden. To dobry sposób na pozbycie się oszustów z konta, ale ma też inne praktyczne zastosowania. W ciągu ostatniego tygodnia Twitter był jak pożar śmietnika między zmianami Elona Muska a reakcjami ludzi na zmiany. Nie zabraknie jednak komedii. Nasz własny Ryan McNeal zebrał niektóre z zabawniejszych tweetów z kont parodii. Niektóre z nich były zaskakująco realistyczne.

Super Strzała Online

Cena £: Free to play Super Arrow Online to bezczynna gra RPG online. Gracze zaczynają od bohatera i awansują go w miarę postępów w grze. Dostępnych jest 150 umiejętności, mnóstwo sprzętu, przedmioty do kolekcjonowania i wiele więcej, aby poprawić statystyki twojego bohatera. Ponadto masz takie rzeczy, jak lochy, poziomy wyzwań i wiele więcej do przejścia. Jej charakter online oznacza, że ​​będziesz dość często bawić się z innymi graczami. Jeśli chodzi o walkę, twój bohater po prostu biega w kółko i atakuje rzeczy, dopóki wszystko lub bohater nie zginie. To nie jest gra pełna akcji, ale zadrapania, które swędzą, jeśli lubisz bezczynne gry.
Zrzut ekranu duetu 2022Duet to aplikacja dla par z kilkoma fajnymi pomysłami. Chodzi o to, aby pomóc poprawić komunikację z partnerem. Czyni to, pomagając ci ocenić różne aspekty twojego związku. Na przykład możesz zastanowić się nad rzeczami, które kochasz w swoim partnerze lub nad rzeczami, które nie są tak wspaniałe w sposób, który nie wywoła kłótni. Nie różni się zbytnio od poradnictwa dla par, z wyjątkiem tego, że para musi mieć środki, aby wykonywać zadania bez złośliwości. W każdym razie aplikacja jest bezpłatna i nie zaszkodzi spróbować.

Płytki mojego kota

Cena £: Darmowa graZrzut ekranu My Cat Tiles 2022My Cat Tiles to mieszanka gry logicznej typu „dopasuj trzy” i symulacji zwierzaka. Część polegająca na dopasowaniu trzech elementów jest w tym momencie oczywista. Gra oferuje tysiące etapów do wyczyszczenia. Stamtąd odblokowujesz rzeczy, aby udekorować pokój dla ciebie i twojego kota. Możesz myć, karmić i bawić się ze swoim kotem, aby się nim zająć. Do zebrania jest 47 ras kotów, a także różne sposoby dekoracji pokoju. Gra jest darmowa. Jednak obsługuje również grę offline, a mikrotransakcje nie są zbyt straszne. Jedyną naprawdę wstrętną częścią gry są reklamy.
Zrzut ekranu plotera 2022Ploter to biblioteka w chmurze dla kolekcjonerów audiobooków i e-booków. Działa podobnie do starej Muzyki Google Play, ale dla audiobooków i e-booków. Przesyłasz swoje rzeczy do usługi, a następnie możesz je odtwarzać z telefonu przez kolekcję internetową. Obsługuje wiele platform między Androidem, iOS i nie tylko. Jeśli chodzi o użyteczność, jest ok. Nie dostaniesz ciężkiego, zaawansowanego zestawu funkcji, które można znaleźć w czytniku offline. Jednak miło jest mieć swoją kolekcję przy sobie, gdziekolwiek się udasz.

20 minut do świtu

Cena £: Darmowa gra 20 Minutes Till Dawn to strzelanka z elementami roguelike. Zawiera rozgrywkę z widokiem z góry, w której próbujesz przetrwać w walce z bandą wrogów i ostrzałem. Celem jest przeżycie przez całe 20 minut. Gracze odblokowują ulepszenia podczas gry. Istnieje również szeroka obsada postaci, z których każda ma swoje unikalne cechy i umiejętności. Szalona rozgrywka i progresywny poziom trudności sprawiają, że jest uzależniająca. Szczerze to całkiem nieźle.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże aplikacje na Androida lub nowości lub wydania gier, powiedz nam o nich w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android