CoD: Warzone 2 DMZ – Jak odblokować schemat broni Heated Madness

CoD: Warzone 2 DMZ – Jak odblokować schemat broni Heated Madness

Sezon 3 Reloaded jest dostępny w Warzone 2, a nowa strefa wykluczenia Koschei Complex DMZ ma ekskluzywny schemat broni karabinu szturmowego Kastov 762, ale musisz znaleźć i zebrać elementy, aby go „zbudować”. Oto, jak możesz zdobyć dla siebie schemat broni „Heated Madness”.

Jak odblokować darmowy schemat broni Heated Madness

Aby zdobyć kolorowy schemat karabinu szturmowego Podgrzane szaleństwo, musisz najpierw odwiedzić nową strefę zamkniętą DMZ kompleksu Koschei. Jest to ukryty obszar pod Al Mazrah, ale mamy pełny przewodnik na temat różnych sposobów uzyskania dostępu do tej podziemnej lokalizacji. Stamtąd musisz zlokalizować i pomyślnie wydobyć pięć części broni. Nie trzeba ich wszystkich wydobywać w jednym meczu DMZ, ale będziesz ich potrzebować, zanim będziesz mógł odblokować schemat. Na szczęście postępy są udostępniane członkom drużyny. Tak więc, jeśli jeden członek drużyny dokona ekstrakcji za pomocą części broni, wszyscy w drużynie również otrzymają uznanie za odblokowanie części.

Gdzie znaleźć części broni Heated Madness

Wyzwanie związane ze schematem broni Heated Madness Będziesz chciał odnieść się do naszego przewodnika, jak zlokalizować wszystkie cztery wymienione poniżej punkty dostępu Koschei Complex i jak ukończyć każdy pokój puzzli. Oto wszystkie pięć części Heated Madness i gdzie je znaleźć:

Skóra beczkowata

Beczkę można znaleźć, uzyskując dostęp do dowolnego wejścia do Kompleksu Kościeja i wypełniając pokój zagadek, aby przejść do części budynku Zakładów Chemicznych. Ten kawałek znajduje się w jednym z otworów wentylacyjnych, przez które możesz się czołgać w pobliżu środka pokoju.

Skóra optyczna

Dla tego, będziesz potrzebować sprzętu do rebreathera. Upewnij się, że przeszukałeś to przed próbą splądrowania elementu. Optykę można znaleźć, wchodząc do kompleksu Koschei w miejscu mostu Taraq/Al Mazrah. Będziesz musiał przejść przez pierwszą połowę układanki pływackiej, a po dotarciu na powierzchnię w części drugiej podążaj prawą boczną ścieżką. Uważaj na potykające się przewody i wrogów AI. Ścieżka znów się rozwidli, ale trzymaj się prawej strony, a w ścianie znajdziesz zabitą deskami dziurę. Przebij się przez dziurę i zanurkuj do zalanego pomieszczenia z założonym rebreatherem. Płyń prosto, aż przejdziesz przez zestaw drzwi. Optyka znajduje się w lewym tylnym rogu pokoju.

Skórka magazynu

W przypadku magazynu będziesz chciał się upewnić, że masz maska ​​gazowa. Musisz wejść do punktu dostępu Oasis i przejść przez pokój zagadek gazowych. Po dotarciu do ostatniej sekcji (oznaczonej jako sekcja 1) chcesz wejść do wypełnionego gazem bunkra po lewej stronie z długimi zbiornikami gazu. Jest z tyłu za czołgami.

Skóra pyska

Będziesz chciał przejść przez Rohan Oil, a także weź dodatkowy akumulator samochodowy i kable rozruchowe. Będziesz potrzebował jednego, aby uzyskać dostęp do Zakładu Chemicznego, i drugiego zestawu, aby zasilić kolejne drzwi bunkra, aby kontynuować. Po wejściu do Zakładów Chemicznych złap detektor R4D, który można łatwo zdobyć gdzieś w pomieszczeniach w okolicy. Idź na południe w Zakładach Chemicznych, aż dotrzesz do drzwi C2. Tutaj musisz zasilić je baterią i kablami, przejść przez drzwi (obszar nazywa się Alpha Clusters) i iść prosto korytarzem i zejść schodami do kolejnego duży pokój. Użyj R4D, aby znaleźć drzwi z trzema świecącymi symbolami. Następnie użyj detektora R4D na tablicach w całym pomieszczeniu. Jest ich więcej niż cztery, więc chcesz znaleźć te z twoimi symbolami i zanotować liczby oznaczone symbolami, aby uzyskać kod do drzwi i otworzyć pokój z kagańcem.Wskazówka: Znalezienie wszystkich trzech symboli może być trudne. Udało mi się znaleźć tylko dwa moje, ale użyłem procesu eliminacji, aby odgadnąć trzecią cyfrę na klawiaturze. Nie zostaniesz zablokowany za wiele domysłów.

Chwyć skórę

Kufa jest zdecydowanie najtrudniejszym i najbardziej czasochłonnym elementem do znalezienia, ale możesz spróbować złapać chwyt w tym samym czasie, ponieważ znajduje się on w tym samym obszarze Gromady Alfa co kufa. Do tego kawałka musisz znaleźć trzy laptopy AQ. Są to ogólne łupy zebrane na mapie, więc możesz je znaleźć podczas eksploracji kompleksu Koschei. W Alpha Clusters znajduje się cokół trzech serwerów z informacją, że są nieaktywne. Wejdź w interakcję z serwerami, aby połączyć wszystkie trzy laptopy, a usłyszysz, że w pobliżu otwierają się drzwi. W odblokowanym pomieszczeniu znajduje się uchwyt i inne dobre łupy.

Jak zbudować schemat Gorącego szaleństwa

Możesz sprawdzić swoje postępy w odblokowywaniu, przechodząc do sekcji Wyzwanie w menu gry, przewijając do zakładki DMZ i wybierając wyzwanie Podgrzewane szaleństwo. Gdy masz już wszystkie części, możesz wejść do rusznikarza i wybrać karabin szturmowy Kastov 762. Te elementy skórki broni można znaleźć w sekcjach dodatków, więc musisz je wyposażyć w ten sam sposób. Przykład: Optyczna skórka Podgrzanego szaleństwa znajduje się pod sekcją optyczną dodatków. Zastosuj wszystkie pięć, a plan będzie gotowy do użycia. Jeśli szukasz więcej do odblokowania w sezonie 3, mamy pełny przewodnik po ukończeniu trzeciego epizodu rajdu w Modern Warfare 2, który odblokowuje Alexa Kellera z Modern Warfare 2019 jako grywalnego operatora. Istnieje również ograniczone czasowo wyzwanie kamuflażu, a oto jak możesz odblokować wszystkie ekskluzywne nagrody kamuflażu Reloaded sezonu 3. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games