CoD: Modern Warfare 3 i Warzone – jak odblokować TAQ Evolvere LMG

CoD: Modern Warfare 3 i Warzone – jak odblokować TAQ Evolvere LMG

Aktualizacja Reloaded sezonu 1 jest już dostępna w Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone, wprowadzając nowy crossover z The Boys, nową mapę Rio do trybu wieloosobowego i nie tylko. Ta aktualizacja zawiera także lekki karabin maszynowy TAQ Evolvere. Tutaj poprowadzimy Cię przez wszystkie sposoby odblokowania tej nowej broni.

Jak odblokować TAQ Evolvere LKM

TAQ Evolvere jest opisywany jako wszechstronny i zaawansowany, wielokalibrowy LKM, strzelający amunicją 7,62 lub 5,56. Ten nowy lekki karabin maszynowy można odblokować za darmo, wykonując wyzwania w grze, lub kupić go jako część pakietu kosmetycznego. Wersję podstawową można odblokować, wykonując dowolne pięć cotygodniowych wyzwań z listy wyzwań z 7. tygodnia. W sumie na tydzień czeka Cię 21 wyzwań, obejmujących tryb wieloosobowy, Zombie i Warzone, ale możesz mieszać i dopasowywać dowolne pięć.Lekki karabin maszynowy TAQ EvolvereWyzwania dla wielu graczy, tydzień 7:Zdobądź Pierwszą Krew 3 razy za pomocą zalecanej broni. Zabij 20 operatorów za pomocą serii sygnału JAK wyposażonej w Holger 556. Zabij 30 operatorów za pomocą JAK Bullseye wyposażonego w zalecaną broń. Zdobądź 3 zabójstwa Furią za pomocą zalecanej broni. Zabij 20 operatorów za pomocą zestawu karabinu JAK Beholder. wyposażony w TYRGZabij 20 operatorów za pomocą zestawu karabinka JAK Headhunter Carbine Kit wyposażony w Rival-9Zabij 30 operatorów za pomocą AOK 4.0x RQ-9 Recon wyposażony w zalecaną brońWyzwania Zombie, tydzień 7:Zabij 75 najemników zalecaną bronią Zabij 300 wrogów, celując w celownik, korzystając z serii sygnału JAK wyposażonej w Holgera 556. Zabij 250 wrogów strzelbą o epickiej (fioletowej) rzadkości lub wyższej. Zabij 500 wrogów od ognia za pomocą zalecanej broni. Zabij 300 wrogów za pomocą JAK Thunder. Zestaw LKM wyposażony w SidewinderaZabij 300 krytycznych zabójstw dzięki konwersji karabinu JAK Headhunter do Rival-9Wyczyść pięć zainfekowanych twierdzWyzwania Warzone, tydzień 7:W Warzone Urzikstan zabij 10 operatorów w północno-zachodnim regionie (Resort, Power, Seaport lub Cargo) W Warzone Urzikstan zabij 10 operatorów w południowym regionie (miasto, przedmieścia lub posiadłość) W Warzone umieść w 10 najlepszych pięć razy lub ukończ tajną eksfilacjęW Warzone otwórz 50 skrytek z łupamiW Warzone Urzikstan zabij 10 operatorów we wschodnim regionie (baza wojskowa lub farmy)W Warzone Urzikstan zabij 10 operatorów w regionie centralnym (Stare Miasto lub Dolne Miasto )W Warzone wykonaj 15 kontraktów

Dodatkowa metoda odblokowania Zombie

TAQ Evolvere można również odblokować poprzez udaną eksfilację w trybie Zombie w MW3. Jeśli znajomy ma już tę nową broń, po prostu poproś go, aby ustawił TAQ Evolvere jako broń ubezpieczoną i zaproś go do wspólnej zabawy. Mogą upuścić broń, abyś mógł ją podnieść na początku meczu, a potem wystarczy pomyślnie eksfilować z bronią. Możesz nawet mieć szczęście i ograbić wrogiego gracza wyposażonego w tę broń. Ta metoda odblokowania Zombie działa z każdą bronią w grze.

Pakiet sklepu

Jeśli wszystkie metody odblokowania wydają się zbyt pracochłonne, możesz wkrótce całkowicie ominąć wyzwania i kupić broń od razu w sklepie. Pakiet sklepowy dla TAQ Evolvere nie jest dostępny w chwili premiery, ale prawdopodobnie pojawi się w późniejszym terminie. Koniecznie zapoznaj się z przewodnikiem GameSpot dotyczącym odblokowania pistoletu maszynowego HRM-9 z sezonu 1 Reloaded.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games