Zrzut ekranu YouTube: Zapisz obraz z filmu

Zrzut ekranu YouTube: Zapisz obraz z filmu

Źródło obrazu: IMAGO / Panthermedia


Czy widziałeś fajną scenę na YouTube i chcesz pokazać znajomym fragment bez wysyłania całego filmu? Następnie możesz łatwo utworzyć zrzut ekranu w YouTube.

Wersja: różna

Języki Niemiecki

Można to zrobić szybko i łatwo zarówno na smartfonie, jak iw przeglądarce. Możesz zapisać zrzut ekranu jako plik obrazu i wysłać go na przykład przez komunikator.

YouTube: Zrób zrzut ekranu za pomocą Androida i iPhone’a

Możesz także tworzyć zrzuty ekranu YouTube za pomocą smartfona. Po prostu użyj do tego funkcji migawki swojego urządzenia. Procedura różni się w zależności od modelu. Mamy dla Ciebie instrukcje do najważniejszych urządzeń:

Niestety, nie można po prostu zatrzymać wideo na smartfonie, aby skomponować zdjęcie. W trybie pauzy elementy nawigacji za pomocą przycisku odtwarzania i wyboru następnego lub poprzedniego filmu wyświetlany na środku ekranu. Musisz więc uruchomić wideo i dokładnie obejrzeć moment, w którym robisz zrzut ekranu za pomocą smartfona z Androidem lub iPhone’a. Możesz także użyć zewnętrznego narzędzia. Po prostu wklej tutaj adres URL YouTube. Może być konieczne wprowadzenie odpowiedniej godziny w adresie URL. Możesz dowiedzieć się, jak to zrobić tutaj: Wstaw znacznik czasu w linku YouTube.

Jeśli to nie zadziała, mały objazd pomoże ci:

Otwórz aplikację przeglądarki na swoim urządzeniu. Teraz przełącz się z widoku mobilnego na widok na komputer. Cała zawartość przeglądarki jest teraz wyświetlana jak zwykle z przeglądarki komputera. Uruchom wideo. Podczas pauzy nie są wyświetlane żadne elementy nawigacyjne dla wideo. Zapisuje zawartość ekranu. Wynik jest zapisywany w folderze zrzutów ekranu w pamięci urządzenia.
zrzut ekranu z youtubeGIGA

YouTube: Zapisz zawartość ekranu jako zrzut ekranu

Aby zapisać sekcje obrazu z YouTube, możesz użyć wbudowanych narzędzi systemu Windows. Tak to działa:

Najpierw zagraj w to Wideo YouTube Ab.wstrzymane w punkcie, z którego chcesz sfotografować wycinek obrazu Klawisz „Drukuj” w prawym górnym rogu klawiatury. Obraz całej zawartości ekranu jest teraz zapisywany w schowku. Teraz otwórz dowolny program do edycji obrazu, taki jak Paint.NET lub GIMP. Naciśnij przycisk Kombinacja klawiszy „Ctrl”+„V”. Zawartość obrazu w pamięci podręcznej jest teraz wklejana do otwartego programu. Alternatywnie możesz utworzyć nowy obraz i kliknąć prawym przyciskiem myszy biały obszar. Powyżej “Wstawić” obraz jest złożony. Teraz możesz przyciąć obraz za pomocą narzędzi. Na przykład możesz usunąć przeglądarkę i pasek zadań z obrazu. Aby zobaczyć jak najmniej przeszkadzających elementów na zdjęciu, możesz to zrobić Pełnoekranowy film z YouTube Możesz teraz zapisać wynik. Twój zrzut ekranu YouTube jest gotowy.

Szczegółowy przewodnik: Rób zrzuty ekranu w systemie Windows 10 (wideo):

Korzystając z zapisanych obrazów, należy pamiętać o prawach autorskich. Więc nie możesz używać zdjęć publicznie.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android