Przepustka bojowa sezonu 3 Call Of Duty jest teraz łatwiejsza do zobaczenia, a także więcej zmian w informacjach o aktualizacji MW2 / Warzone 2

Przepustka bojowa sezonu 3 Call Of Duty jest teraz łatwiejsza do zobaczenia, a także więcej zmian w informacjach o aktualizacji MW2 / Warzone 2

Po uruchomieniu sezonu 3 Call of Duty: Warzone 2.0 i Modern Warfare II w tym tygodniu, Activision wydało nową łatkę do gier wieloosobowych, która naprawia błędy i wprowadza zmiany w mapie Battle Pass. Od rozpoczęcia sezonu 3 gracze narzekali że mapa przepustki bojowej była trudna do przeglądania na różnych typach ekranów. Activision stwierdziło, że był to celowy „artystyczny wybór”, niemniej jednak deweloper zdecydował się cofnąć i powrócić do wcześniejszego stanu „dla łatwiejszego oglądania”. do 15. Jeśli chodzi o poprawki błędów, nowa aktualizacja z 14 kwietnia rozwiązuje problem, który powodował, że ulepszenia polowe psuły się w strefie zdemilitaryzowanej i usuwa błąd, który powodował, że gracze otrzymywali obrażenia od gazu w samolocie wlotowym podczas meczów Massive Resurgence. Możesz zobaczyć pełne informacje o łatce, udostępnione przez Activision. Premiera sezonu 3 wprowadziła również zmiany w DMZ, które gracze krytykowali za stworzenie scenariusza „pay-to-win”, ale jak dotąd Activision nie ogłosiło planów zmiany cokolwiek. Aby dowiedzieć się więcej, przejrzyj podsumowanie przepustki bojowej sezonu 3 na GameSpot i zapoznaj się z pełnymi informacjami o łatce, aby nadrobić wszystko, co nowe i zmienione.

Informacje o aktualizacji MW2/Warzone 2 z 14 kwietnia

ŚWIATOWY

Zaktualizowano widok mapy Przepustki Bitewnej. Chociaż był to wybór artystyczny, przywróciliśmy go, aby ułatwić przeglądanie na wszystkich typach ekranów.

ROZGRYWKA

Wyspa Ashika | Odrodzenie Kupuj stacje Zwiększono liczbę stacji Kupuj dostępnych na mecz do 15 (poprzednio 10)

USUNIĘTE BŁĘDY

Naprawiono błąd, który powodował, że Overclock doładowywał znaczniki zrzutu wyposażenia w trybach Odrodzenia. Naprawiono błąd, przez który wycofanie się ze zmodyfikowanej broni Pro-Tuned nie zachowywało jej nazwy w wyposażeniu. Ulubiony zestaw i używaj go, mimo że nie został odblokowany w Karnecie bitewnym w trybie gry rankingowej Naprawiono błąd, w wyniku którego na kafelku podglądu Biletu bitewnego wyświetlała się czasem nieprawidłowa wiadomość uszkodzenia spowodowane gazem w samolocie wypełniającym w Masywnym odrodzeniu Naprawiono błąd w misji „Śmierć z góry” w strefie zdemilitaryzowanej, który blokował postęp, ponieważ gracz kupujący uderzenie moździerzowe nie śledził Naprawiono problem z kilkoma zmodyfikowanymi schematami, w wyniku których próba niestandardowego dostosuj niektóre dodatki, które powodowały odradzanie się graczy bez broni. Naprawiono błąd, w wyniku którego skórka „Specjalista EOD” operatora błotnika mogła powodować, że broń wydawała się niewidzialna podczas wczytywania meczu. Niedawno zaktualizowano. wyświetlała nazwę broni jako „Nullify”, broń z sezonu 02, zamiast prawidłowej broni „The Haunting”. Naprawiono błąd, w wyniku którego obok wszystkich skórek w menu wyboru skórek pojawiał się komunikat o reaktywnej skórce. Naprawiono problem uniemożliwienie graczom solo dobierania graczy do misji kooperacyjnych. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games