60 € taniej niż oryginał Apple: Amazon wyrzuca niezbędne akcesoria do telefonów komórkowych po okazyjnych cenach

60 € taniej niż oryginał Apple: Amazon wyrzuca niezbędne akcesoria do telefonów komórkowych po okazyjnych cenach

Dzięki power bankowi Safuel Twój telefon komórkowy już nigdy nie zabraknie energii. (Źródło obrazu: Safuel)


Dużo podróżujesz, a Twój smartfon jest ciągle w użyciu? W takim razie prawdopodobnie znasz problem: bateria szybko się rozładowuje i nie masz prądu. Power bank może tu pomóc i zapewnić niezawodne zasilanie w podróży. Amazon oferuje obecnie Safuel Power Bank z 10 000 mAh dla iPhone’ów z MagSafe w znacznie obniżonej cenie. Ale czy naprawdę warto go kupić? Przyjrzeliśmy się bliżej ofercie.

Amazon: Safuel MagSafe Powerbank w okazyjnej cenie

Szukasz alternatywy dla drogiego powerbanka Apple MagSafe? A później Powerbank Safuel MagSafe właśnie dla Ciebie. Możesz kupić magnetyczny power bank od Amazon za jedyne 20,79 Euro w tym wysyłka (zobacz ofertę na Amazon). Aby to zrobić, aktywuj kupon rabatowy 35 procent poniżej ceny oferty. W przeciwnym razie za baterię zostanie naliczona opłata w wysokości co najmniej 33 euro, więc tutaj masz dobrą ofertę. W porównaniu z oryginałem Apple oszczędzasz nawet ponad 60 euro, a także zyskujesz znacznie większą pojemność.

Powerbank Safuel MagSafe (10000 mAh)

Powerbank Safuel MagSafe (10000 mAh)

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 32,99 €: magnetyczny power bank z szybkim ładowaniem bezprzewodowym, wejściem i wyjściem USB-C, kompatybilny z iPhone 14, 13, 12 (Pro / Max / Mini). Aktywuj kupon i zaoszczędź 35 procent.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 17.04.2023 15:16

Dla kogo warto używać magnetycznego powerbanku?

Power bank Safuel MagSafe to kompaktowy i lekki power bank o pojemności 10 000 mAh. Magnetyczny uchwyt sprawia, że ​​model jest kompatybilny z urządzeniami MagSafe takimi jak iPhone 12, 13 i 14 oraz ładuje urządzenia bezprzewodowo. Bank mocy magnetycznie trzymany na smartfonie przez MagSafe. Ponadto istnieje również USB-C i jeden port USB-A zainstalowany do ładowania innych urządzeń.

Power bank jest dostarczany z Wyświetlacz LED w postaci łapki, która pokazuje aktualny poziom naładowania. O pojemności 10 000 mAh możesz wielokrotnie ładować iPhone’azanim sam power bank będzie musiał zostać naładowany.

Klienci Amazon są zadowoleni i dają dobre 4,5 na 5 gwiazdek z ponad 50 recenzji. Jest chwalony łatwe uruchomienie I solidne przetwarzanie bank mocy. także długość życia powinien być schludny. Akumulator Safuel jest zatem niezbędnym rozwiązaniem dla każdego, kto dużo podróżuje i potrzebuje niezawodnego zasilania. Szczególnie praktyczny jest uchwyt magnetyczny, który pozwala na szybkie i bezprzewodowe zamocowanie do iPhone’a. Plusem jest też wyświetlacz LED i dodatkowe porty ładowania. Minusem jest jednak to, że power bank jest kompatybilny tylko z modelami iPhone’a MagSafe od iPhone’a 12 wzwyż. Ponadto power bank pewnie trzyma się pewnie tylko na iPhonie bez etui.

Safuel MagSafe Powerbank (10000 mAh) teraz od 20,79 € w Amazon

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 17.04.2023 15:16

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech