Zattoo: Najlepsze alternatywy dla telewizji internetowej

Zattoo: Najlepsze alternatywy dla telewizji internetowej

Chcesz oglądać telewizję na komputerze lub smartfonie? Oprócz Zattoo jest kilku innych dostawców, którzy oferują RTL, Sat.1, ProSieben i więcej za pośrednictwem połączenia internetowego.

Wersja:5.0.1

Języki Niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platforma: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Mac OS X, Windows

Poniżej znajdziesz kilka dobrych i legalnych alternatyw dla Zattoo. Istnieje teraz kilka opcji dla osób zainteresowanych telewizją, aby odbierać kanały linearne przez połączenie internetowe na ekranie telewizora, tabletu lub smartfona.

waipu.TV

waipu.TV nie musi ukrywać się przed Zattoo pod względem funkcjonalności i zasięgu kanałów. Odbiór odbywa się za pośrednictwem przeglądarki i odpowiednich aplikacji na smartfony z systemem Android i iPhone’y, iPady, a także liczne telewizory Smart TV i urządzenia do przesyłania strumieniowego. Istnieje całkowicie bezpłatna opcja, która przenosi kanały takie jak ARD i ZDF na ekran. Dostępne są również pakiety „Komfort” i „Perfect Plus”. Przy tej ostatniej opcji, oprócz standardowych programów telewizyjnych, dostępnych jest również wiele płatnych kanałów telewizyjnych. Serwis zachwyca funkcją nagrywania, która pozwala na ponowne oglądanie programów w późniejszym terminie. Możesz także połączyć subskrypcję z usługą przesyłania strumieniowego, taką jak Netflix lub DAZN, i oszczędzać. W pierwszym miesiącu waipu.TV można bezpłatnie przetestować.

Wideo: najlepsze usługi do transmisji telewizyjnych na żywo

Joyn: ProSieben i nie tylko

Joyn to wewnętrzna usługa przesyłania strumieniowego ProSieben. Oprócz kanałów grupy nadawczej, do której należy również Sat.1, jest tu także wiele innych programów. Na liście kanałów Joyn można znaleźć ponad 70 programów telewizyjnych na żywo. Transmisje na żywo ze stacji można odbierać bezpłatnie. Dzięki płatnemu dostępowi do Joyn PLUS+ możesz również uzyskać dostęp do obszernej biblioteki multimediów, która dostarcza wiele seriali i filmów na ekran jako „wideo na żądanie”. Uwzględniono najważniejsze programy telewizyjne, ale RTL nie wymienia Joyn. Wersję premium można testować bezpłatnie przez 7 dni.

RTL+ (dawniej TV Now)

Biblioteka multimediów: RTL+

Niestety na stronie RTL nie ma transmisji na żywo. Aby korzystać z aplikacji (z transmisją na żywo), potrzebujesz dostępu do płatnej subskrypcji RTL Plus, aby otrzymywać transmisję na żywo RTL. Pozwala to na strumieniowe przesyłanie na żywo kanałów Grupy RTL, takich jak RTL, RTL2, Nitro i VOX. Inne stacje, takie jak ProSieben, z drugiej strony, nie są tutaj dostępne – RTL zbliża się do Netflix & Co. ze swoją ofertą streamingową i oprócz powtórek i dodatków do programów telewizyjnych oferuje wiele ekskluzywnych seriali, filmów i dokumentów w strumieniu. Aby uzyskać do niego dostęp, potrzebujesz płatnej subskrypcji Plus, którą możesz bezpłatnie przetestować.


RTL+

Tradycyjne stacje telewizyjne również gromadzą swoje programy w różnych bibliotekach multimedialnych lub aplikacjach, które można wykorzystać do śledzenia tego, co jest w telewizji. Zarówno kanały publiczne, jak i prywatne oferują teraz szeroki wybór, głównie z odpowiednimi aplikacjami na Androida i iOS.

ARD

Transmisja na żywo w Internecie: Pierwszy na żywo

Aplikacje oferują transmisje na żywo dla Arte, Bayrisches Fernsehen, MDR, NDR, rbb, tagesschau 24 i WDR. Oczywiście samo ARD ma też własną aplikację. Ponadto masz dostęp do różne stacje radiowe. Umierać biblioteka multimediów oferuje również bogatą kolekcję poprzednich pokazów. W przeciwieństwie do usług wspomnianych do tej pory dostęp do treści w bibliotekach multimediów nie wymaga rejestracji.

Biblioteka multimediów ARD

ZDF

Transmisja na żywo w Internecie: ZDF Mediathek Live

Aplikacja ZDF zapewnia dostęp do transmisji na żywo z ZDF, zdf_neo, zdf.kultur i zdf.info. Biblioteka multimediów oferuje również szeroki wybór programów z przeszłości.

Mediateka ZDF i telewizja na żywoMediateka ZDF i telewizja na żywo

ZDFonline

Mediateka ZDF

3sob

Transmisja na żywo w Internecie: 3Sat Mediathek Live

biblioteka multimediów 3sat
biblioteka multimediów 3sat

dopóki

Transmisja na żywo w Internecie: Arte Live

SZTUKA
SZTUKA

WDR

Transmisja na żywo w Internecie: transmisja na żywo WDR

WDR – radio i telewizjaWDR – radio i telewizja

radio zachodnioniemieckie

WDR – radio i telewizjaWDR – radio i telewizja

WDR

Alternatywy Zattoo: Dailyme

Dailyme jest na rynku od jakiegoś czasu. Oferta nie zapewnia transmisji na żywo. Zamiast tego skupiają się na powtórkach różnych programów telewizyjnych. Tutaj znajdziesz szybki dostęp do codziennych programów informacyjnych, seriali, różnych pokazów wiedzy i filmów dokumentalnych. Program łączy bezpłatne oferty z różnych bibliotek multimediów pod jednym dachem. Rejestracja nie jest konieczna do odtwarzania.

Oczywiście istnieje wiele innych formatów. Jednak i to szkoda na próżno szukasz transmisji na żywo. Jednak funkcja pobierania jest bardzo przydatna.

dailyme TV: seriale filmy dokumentalnedailyme TV: seriale filmy dokumentalne

Dailyme TV GmbH

dailyme TV: Seriale Filmy Pokazydailyme TV: Seriale Filmy Pokazy

Self Loading Content GmbH

Zattoo alternatywy: TV.de

TV.de działa w podobny sposób jak Zattoo, ale jest stosunkowo nową usługą. Jednak różne kanały można oglądać tylko z opłaconą subskrypcją (od 8,33 euro). Usługa była wcześniej znana jako „radio kanapowe”.

TV.de Couchfunk TV na żywoTV.de Couchfunk TV na żywo

Couchfunk GmbH

Aplikacja programu telewizyjnego TV.deAplikacja programu telewizyjnego TV.de

Couchfunk GmbH

TV.de Couchfunk TV na żywoTV.de Couchfunk TV na żywo

Couchfunk GmbH

Aplikacja programu telewizyjnego TV.deAplikacja programu telewizyjnego TV.de

Couchfunk GmbH

Zattoo alternatywy: Save.TV

Save.TV działa jak klasyczny magnetowid, ale w Internecie. Możesz więc nagrać dowolny program telewizyjny i obejrzeć go później. Jednak Save.TV nie jest darmowy, po fazie testowej trzeba zapłacić. Przy okazji: reklamy są automatycznie usuwane z nagranych treści, dostępne są wszystkie niemieckie kanały telewizyjne. Dzięki temu możesz oglądać programy telewizyjne na żywo w dowolnym momencie i nie musisz siedzieć przed ekranem o 20:15.

Save.TV – nagrywarka telewizyjna, FernsehSave.TV – nagrywarka TV, telewizor

Zapisz.TV

Save.TV – Rejestrator wideoSave.TV – Wideorejestratory

Save.TV GmbH

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android