Abonament na e-samochód: MediaMarkt i Saturn wprowadzają nową ofertę wynajmu

Abonament na e-samochód: MediaMarkt i Saturn wprowadzają nową ofertę wynajmu

Chcesz mieć szybko dostępny samochód elektryczny i nie musisz się martwić o ubezpieczenie, zużycie eksploatacyjne, konserwację i rejestrację? W takim razie nie możesz przegapić tej promocji MediaMarkt-Saturn i like2drive: samochody elektryczne są dostępne w abonamencie już od 339 euro miesięcznie. Tesla Model 3 jest również wliczony w cenę od 499 euro miesięcznie.

Tesla & Co. w abonamencie z like2drive: wszystko oprócz ładowania jest w cenie

Jeśli szukasz e-samochodu i tylko czekasz na dobrą ofertę, powinieneś odwiedzić like2drive już teraz. Tam we współpracy z MediaMarkt-Saturn jeden Wybór 5 samochodów elektrycznych Jestem abonament samochodowy za miesięczną stawkę 339 Euro (Zobacz ofertę na like2drive). Abonament na samochód obejmuje wszystkie koszty oprócz ładowania pojazdu, a okres obowiązywania umowy wynosi od 1 do maksymalnie 12 miesięcy, w zależności od modelu. Promocja trwa do godz 30.04.2023.

Na przykład dostajesz jeden Tesla Model 3 Standard Range za 499 euro miesięcznie. Możesz już otrzymać wariant o większej wydajności i ulepszonym zasięgu (daleki zasięg). 549 Euro w miesiącu.

Oferowane pojazdy w skrócie:

Model Zasięg elektryczny (km) Wolne kilometry (miesięcznie) Dostępność Czas pracy Cena (miesięcznie) Tesla Model 3 491 1500 2-4 tygodnie Od 1 miesiąca
499 Euro

Tesla Model 3 Long Range 602 1500 2-4 tygodnie Od 1 miesiąca
od 549 euro

Mini Cooper SE Classic Trim 203 833 16-20 tygodni 12 miesięcy
od 339 euro

Pojedynczy silnik Polestar 2 dalekiego zasięgu 551 1000 2-4 tygodnie 6 miesięcy
509 Euro

Cupra Urodzony 424 833 8-12 tygodni 12 miesięcy
od 469 euro

Abonament samochodowy: koncepcja w skrócie

Jak zwykle przy abonamentach samochodowych, są one w miesięcznej racie wszystkie koszty, takie jak rejestracja, opony, konserwacja, podatek od pojazdu i kompleksowe ubezpieczenie wliczone w cenę – ale z wyjątkami: Koszty prądu ładowania ponosisz sam. Jeśli musisz uzupełnić płyn do spryskiwaczy, tych kosztów również nie obejmuje abonament.

Okresy abonamentowe różnią się w zależności od modelu, podobnie jak bezpłatne kilometry. Model 3 jest szczególnie atrakcyjnybo można go po prostu wypróbować przez miesiąc za 499 euro i przejechać nim 1500 kilometrów.

możesz Odbiór samochodów w jednym z ośmiu punktów w całym kraju lub, w zależności od pojazdu, zlecić dostarczenie pojazdu do miejsca zamieszkania za oddzielną opłatą w wysokości 249 euro.

Umowa kończy się – bez wypowiedzenia – automatycznie po upływie uzgodnionego okresu obowiązywania umowy. Ale uwaga: przejechanie większej ilości kilometrów, niż wynika z umowy, będzie kosztowne i trzeba będzie dopłacić za każdy dodatkowy przejechany kilometr, w zależności od modelu.

W abonamencie samochodowym:

Ubezpieczenie, transfer, konserwacja/przegląd, rejestracja podatkowa pojazdu, roczne opony

Dostępne są następujące miejsca odbioru:

Akwizgran Wielki Berlin Wielki Düsseldorf Wielki Frankfurt Wielki Hamburg Wielki Monachium Wielki Osnabrück

Tesla 3 jeździ niezależnie (film producenta)

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech