Zarabiaj z Zave.it – jak działa aplikacja?

Zarabiaj z Zave.it – jak działa aplikacja?

Od początku listopada aplikacja „Zave.it” zajmuje wysokie miejsca na listach przebojów Google Play Store i Apple App Store. Co to jest „Zave.it” i jak działa aplikacja?

„Zave.it” jest przedstawiany przez twórców jako „aplikacja oszczędnościowa nowej generacji dla pokolenia Y i Z”. W zasadzie jest to aplikacja typu „cashback”, dzięki której otrzymasz zwrot pieniędzy za zakupy w sklepach internetowych.

Aplikacja umożliwia dostęp do wielu różnych sklepów internetowych ze wszystkich kategorii. Powinien być także dostęp do ekskluzywnych ofert. Jeśli skorzystasz z linków z aplikacji do sklepów i dokonasz tam zakupu, operatorzy aplikacji otrzymają informację za to prowizję. Jest to częściowo wypłacane kupującemu. Więc dostajesz jeden procent ceny zakupu Zwrócone. W przeciwieństwie do podobnych dostawców cashbacku, takich jak „Shoop”, kolejna część prowizji trafia do „Twórców”. Dostawcy aplikacji twierdzą, że przy każdym zakupie wspierasz także swojego „ulubionego twórcę”. Są to influencerzy i aktorzy mediów społecznościowych. Jako użytkownik powinieneś mieć wpływ wybierz siebie Móc. Aplikacja jest dodatkowym sposobem na zarabianie pieniędzy dla YouTuberów, TikTokerów i osób aktywnych na innych platformach. W ciągu kilku tygodni po uruchomieniu prawdopodobnie pojawi się jedno lub dwa ogłoszenia reklamowe od wpływowych osób, które chcą zwrócić uwagę na aplikację Zave.it.

Nawet jeśli „to” umrze Rozszerzenie domeny jest przeznaczona dla włoskich witryn internetowych, aplikacja pochodzi z Niemiec. Nazwa jest „fajną” pisownią angielskiego wyrażenia „save it” z niemieckiego „Spare es!”. Jednym z inwestorów stojących za aplikacją jest Dave Henrichs, który ma ponad milion obserwujących na YouTube jako „DAVE” i pojawił się także między innymi w „7 vs. Wild”.

Zarabiaj pieniądze z Zave.it poprzez zwrot gotówki

Według operatorów aplikacji, część prowizji, którą otrzymasz, będzie taka, jaką powinien otrzymać kupujący być znacznie większy, jako utwór dla twórców. Kwoty zwrotu gotówki mogą zostać przelane na konto natychmiast ci co najmniej 1 euro zebrał. Może również obowiązywać okres oczekiwania od 1 do 3 miesięcy dawaj do momentu udostępnienia odpowiedniej kwoty. Na przykład należy wziąć pod uwagę okresy zwrotu, abyś jako kupujący nie zagarnął prowizji za zwrot pieniędzy, a następnie anulował zakup.

Jeśli chcesz zapoznać się z funkcjami aplikacji, możesz ją bezpłatnie pobrać z Zave.it tutaj:

zave.it
zave.it

O tym powinieneś pamiętać w przypadku Zave.it

Jeśli masz ulubionego twórcę w sieci społecznościowej i chcesz go wesprzeć, Zave.it daje Ci taką możliwość. Ale to wiąże się z faktem, że ty wydać dodatkowe pieniądze musieć. Jeśli mimo wszystko chcesz kupić coś online, możesz zajrzeć na Zave.it, aby otrzymać procentowy zwrot kwoty zakupu i wesprzeć swoich ulubionych klientów w mediach społecznościowych. Możesz jednak uzyskać więcej pieniędzy z innych programów zwrotu gotówki, takich jak Shoop.

Wer Punkty zwrotu lub coś podobnego lub chce korzystać ze zniżek z kodami kuponów, jest również tutaj wykluczone, ponieważ ty Nie łącz ze sobą różnych programów Móc. Ponadto jesteś z Wybór sklepów internetowych ograniczony, ponieważ nie każdy dostawca uczestniczy w Zave.it. Jeśli chcesz wesprzeć swojego ulubionego twórcę, często możesz to zrobić w inny, bardziej bezpośredni sposób, na przykład poprzez darowiznę za pośrednictwem Patreona, prezenty na TikTok i nie tylko. W temacie: Zarabiaj na TikToku – tak to działa.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android