Alternatywa Dysona: Aldi sprzedaje bezprzewodowe odkurzacze ręczne w niewiarygodnie niskich cenach

Alternatywa Dysona: Aldi sprzedaje bezprzewodowe odkurzacze ręczne w niewiarygodnie niskich cenach

Jeśli szukasz dobrego bezprzewodowego odkurzacza ręcznego, ale modele Dysona są dla Ciebie za drogie, warto zajrzeć do Aldi. Tam możesz kupić model Dreame o szczególnie wysokiej jakości w absolutnie okazyjnej cenie.

Aldi: bezprzewodowy odkurzacz ręczny w okazyjnej cenie

Jeśli szukasz takiego od jakiegoś czasu Odkurzacz bezprzewodowy to ta oferta może być dla Ciebie ekscytująca. Łapiesz to Marzenie U10 w Aldi, po prostu 139 euro łącznie z wysyłką (zobacz ofertę w Aldi). Odkurzacz kosztuje zwykle co najmniej 149 euro, więc można tutaj naprawdę zaoszczędzić.

Odkurzacz Dreame U10

Odkurzacz Dreame U10

Odkurzacz z czasem pracy do 40 minut, mocą ssania 100 AW, 3 trybami ssania i wymienną baterią.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 5 listopada 2023 r., godzina 8:49

Co warto wiedzieć przed zakupem odkurzacza bezprzewodowego dowiesz się z filmu GIGA:

Co powinieneś wiedzieć przed zakupem odkurzaczy bezprzewodowych

Do czego służy odkurzacz ręczny Dreame?

Na rynku dostępne są oczywiście także tańsze, bezprzewodowe odkurzacze ręczne. Często mają jednak wady, takie jak niewygodna obsługa ze względu na dużą wagę, brak mocy ssania lub niewystarczającą żywotność baterii. Wydaje się jednak, że te słabości nie mają wpływu na ten model.

Alergicy docenią ten odkurzacz, ponieważ zintegrowany wielostożkowy system cyklonowy zapewnia równomierne odkurzanie Najdrobniejsze cząsteczki kurzu i alergeny zostają zatrzymane w urządzeniu i nie są uwalniane do otaczającego powietrza. Model Dreame zdobywa punkty również dlatego, że ma… hehe diody które oświetlają nawet trudno dostrzegalny kurz i brud podczas odkurzania. Ważąc zaledwie 3,1 kg, urządzenie Dreame jest również stosunkowo lekkie i łatwe w obsłudze. Możesz to również zrobić Po prostu wyjmij baterię i wymieniać.

Potwierdzają to także klienci na Amazonie, którzy przyznali niemal identycznemu V10 średnio 4,2 na 5 gwiazdek z ponad 600 recenzji urządzenia. Odkurzacz jest szczególnie używany do tego celu Pochwalono bardzo dobrą wydajność ssania. Skutecznie usuwa zarówno włosy, jak i większe zabrudzenia. Również obsługiwaniewłączając łatwe opróżnianie pojemnika na śmiecijest dobrze przyjęty przez wielu użytkowników.

The Bateria jest wymienna i można go szybko naładować. Dreame twierdzi, że bateria jest w pełni naładowana do 40 minut wystarcza na długo, co w zupełności wystarczy na mniejszą przestrzeń mieszkalną. Jednak w przypadku domu o kilku piętrach może być ciasno. W takich przypadkach idealnie zaleca się stosowanie tych odkurzaczy bezprzewodowych jako uzupełnienia konwencjonalnego odkurzacza i/lub odkurzacza robota. Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetna oferta, której nie można przegapić.

Odkurzacz Dreame U10 teraz od 139,00 € w Aldi

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 5 listopada 2023 r., godzina 8:49

Wolałbyś mieć robota próżniowego? W takim razie Aldi ma dla Ciebie odpowiednią ofertę:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech