Zaoszczędź 50 USD na zestawie słuchawkowym Razer Nari Ultimate i więcej najlepszych ofert PS4

Zaoszczędź 50 USD na zestawie słuchawkowym Razer Nari Ultimate i więcej najlepszych ofert PS4

PlayStation 5 jest tutaj, ale od premiery wciąż jest prawie niemożliwe, aby go zdobyć. Zamiast tego wiele osób wybiera PlayStation 4, gdzie tylko może, biorąc pod uwagę, że najbardziej wyczekiwane ekskluzywne gry PS5 dopiero nadejdą. W związku z brakiem zapasów konsoli i niewielkimi ofertami w terenie, przygotowaliśmy głównie świetne oferty PS4 na gry i akcesoria, jednocześnie wskazując, gdzie można dostać system PlayStation w cenie detalicznej lub lepszej.
Związane z: Przewodnik po konsolach PlayStation Sprawdź poniżej najlepsze oferty konsoli PS4, gier i akcesoriów z całej sieci. Jeśli miałeś szczęście zdobyć PS5, oferty gier mogą nadal Cię zainteresować. PS4 miał bibliotekę gier definiującą generację, z których wiele oferuje bezpłatne ulepszenie nowej generacji, gdy w końcu znajdziesz PS5.

Polecana oferta: zaoszczędź 50 USD na zestawie słuchawkowym do gier Razer Nari Ultimate

Razer Nari Ultimate Gaming Headset Amazon DealRazer jest w tym momencie prawie synonimem gier. Zna swoich docelowych odbiorców, a firma wie również, że dobry dźwięk może przenieść Twoje wrażenia z gry na wyższy poziom. Zwłaszcza Razer Nari Ultimate jeszcze bardziej pogłębia immersję dźwięku dzięki fizycznym haptycznym informacjom zwrotnym za pośrednictwem wyspecjalizowanych sterowników w każdym nauszniku. To okazja w tej chwili za jedyne 149,99 USD (50 USD zniżki) na Amazon. Razer Nari Ultimate wykracza poza standardowe konfiguracje kanałów 5.1 i 7.1, zapewniając płynny 360-stopniowy dźwięk pozycyjny. Oznacza to, że nie tylko usłyszysz akcję powyżej, poniżej i dookoła ciebie, ale także poczujesz intensywność wibracji zgodnie z ich punktem pochodzenia. Powiązane: Recenzja zestawu słuchawkowego Razer Nari Ultimate Gaming Headset Zestaw słuchawkowy może łączyć się bezprzewodowo z PS4 lub PS5 za pomocą dołączonego klucza USB, który po podłączeniu do konsoli zapewnia 12-metrowy zasięg. Sam zestaw słuchawkowy ma wbudowany wysuwany mikrofon, który przydaje się również podczas połączeń konferencyjnych, jeśli używasz go z komputerem. Naciśnij poniższy widżet, aby wyrównać dźwięk w tej świetnej cenie w Razer Nari Ultimate lub przewijaj dalej o wiele więcej ofert.Widżet zestawu słuchawkowego Razer Nari Ultimate Wireless 7.1 do gierRazer Nari Ultimate Gaming HeadsetZestaw słuchawkowy do gier Razer Nari Ultimate Dotykowe sprzężenie zwrotne • Dźwięk przestrzenny THX • Razer Synapse 3Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier jest wyposażony w technologię HyperSense, która zapewnia dodatkową warstwę immersji. Obrotowe nauszniki są wyposażone w chłodzące, żelowe poduszki z pianką zapamiętującą kształt, która zmniejsza gromadzenie się ciepła, zapewniając komfortową grę.

Najlepsze oferty na PS4:

Ze względu na duży popyt te ceny i oferty PS4 szybko się zmieniają. Będziemy aktualizować post w miarę wygaśnięcia ofert i pojawienia się nowych.


Oferty gier na PS4

ostatni z nas stan ps4Sony uwielbia chwalić się wyborem gier, które można kupić na PS4 i nie bez powodu. Gry takie jak Red Dead Redemption 2, The Last of Us Part 2 i Mortal Kombat 11 to ulubione gry fanów, które dobrze radzą sobie z krytykami. Dlatego zaokrągliliśmy niektóre z najlepszych cen, jakie mogliśmy znaleźć poniżej. Subskrypcja PlayStation Plus jest prawie wymogiem dla każdego gracza tylko na PlayStation. Warto podkreślić, że teraz jest świetny czas, aby odnowić lub przedłużyć członkostwo, ponieważ możesz odebrać pełną roczną subskrypcję za jedyne 45,89 USD (14 USD zniżki).


Oferty na akcesoria PS4

Zdjęcie przewodowego zestawu słuchawkowego do gier Razer Kraken X z tyłu muszli słuchawek.Lily Katz / Android AuthorityJeśli jesteś już zadowolony ze swojej biblioteki gier, być może zamiast tego szukasz akcesoriów. Znaleźliśmy oferty PS4 na kilka fajnych akcesoriów:


Konsole PS4 Slim

Okazje na PS4 SlimPS4 Slim stał się najpopularniejszą opcją, odkąd oryginalna konsola PS4 została wycofana. Slim jest mniejszy, lżejszy i bardziej energooszczędny niż oryginał, ale oferuje ten sam poziom wydajności. PS4 Slim obsługuje również gry i przesyłanie strumieniowe HDR, aby uzyskać lepszą głębię kolorów i kontrast. Możesz udostępniać gry znajomym za pomocą Share Play, o ile masz PlayStation Plus. PS4 Slim jest również gotowy do obsługi VR i zawiera dysk twardy o pojemności 1 TB do przechowywania wszystkich ulubionych gier. Ceny kilku oferowanych konsol PlayStation Slim wzrosły, zwłaszcza w okresie świątecznym. Jest to taki brak dostaw, że niektórzy sprzedawcy, tacy jak GameStop, zaoferują dobre wartości wymiany, jeśli jesteś gotowy rozstać się ze swoim. W chwili pisania tego tekstu nie można znaleźć żadnych ofert, ale oto opcja dla Ciebie.


Konsole PS4 i PS4 Pro

Oferty na PS4 i PS4 ProPS4 Pro ma wszystkie wspaniałe funkcje Slima i podkręca je do jedenastu. Oferuje również wyjście w grach 4K i ulepszoną optymalizację dla gier takich jak Call of Duty i Gran Turismo Sport. Ponadto możesz włączyć tryb Boost, aby poprawić liczbę klatek na sekundę w grach wydanych przed premierą Pro. Nie możemy zagwarantować, że PS4 Pro zmieni Cię w lepszego gracza, ale przynajmniej wszystko, w co grasz, będzie wyglądać dalej -poziom. Zdobycie nowego PS4 Pro jest prawie niemożliwe bez opróżnienia konta bankowego w tej chwili. To może być obecnie najlepsza opcja. Amazon od czasu do czasu ma umowy na PS4 Slim i PS4 Pro, ale mają one tendencję do szybkich zmian. Oto link do centrum PS4 na Amazon, jeśli chcesz zobaczyć wszystkie najnowsze oferty. Czytelnicy z Wielkiej Brytanii mogą również uzyskać dostęp do tych samych ofert tutaj.


To jest wybór ofert na PS4 w tej chwili. Jeśli z niecierpliwością czekasz na PS5, sprawdź naszą powiązaną zawartość tutaj: Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android