Zalety cyfrowej wizytówki dla Twojej firmy

Zalety cyfrowej wizytówki dla Twojej firmy

Redakcja 15 maja 2023 r

Wizytówka cyfrowa zyskuje na popularności – w końcu jest coraz częściej używana i coraz częściej zastępuje tradycyjną wizytówkę. Korzyści są równie proste, jak proste: wizytówek nie trzeba zamawiać, drukować i nosić ze sobą. Jeśli jest potrzebny na spotkaniach biznesowych lub kontaktach z klientami, można go szybko, wygodnie i bezproblemowo przesłać do zainteresowanych. Ale jak właściwie działają cyfrowe wizytówki?

Źródło obrazu: Pexels

Korzyści zapewniają cyfrowe wizytówki dla firm

Raz stworzona wizytówka online może być wysyłana niemal w nieskończoność. To nie tylko oszczędza firmom koszty drukowania i wysyłki, ale także powtarzające się zamówienia. Jednocześnie cyfrowe wizytówki nie mogą się wygiąć, stać się nieczytelne ani zgubić. Są zawsze dostępni, bez względu na to, o której godzinie ma zostać wysłana wizytówka.

Oprócz cyfrowej wizytówki dostępne są teraz ciekawe narzędzia analityczne, które pokazują, jak często karta elektroniczna była wywoływana przez inne osoby.

Firmy mogą w ten sposób zaprojektować cyfrową wizytówkę zgodnie z własnymi życzeniami i używać jej w razie potrzeby. Absolutny plus dla firm i założycieli, którzy chcą iść z duchem czasu i wywrzeć trwałe wrażenie na swoich odpowiednikach.

Jak mogę zaprojektować moją cyfrową wizytówkę?

Firmy, które chcą kupić cyfrowe wizytówki, mogą łatwo i prosto tworzyć swoje wizytówki online. Oprócz logo firmy i nazwy firmy, dane dotyczące:

Adres Numer telefonu Adres e-mail Strona internetowa Powiadomienia w mediach społecznościowych

a może też nie brakuje kwalifikacji czy specjalnego know-how. Zdjęcia można również łatwo umieścić na karcie elektronicznej. Absolutna zaleta: W przeciwieństwie do klasycznych wizytówek, nie może być błędów w druku. Jeśli diabeł błędu wkradł się na mapę cyfrową, można go łatwo naprawić. Aktualizację równie szybko mogą śledzić partnerzy biznesowi, klienci i inne osoby. To sprawia, że ​​cyfrowa wizytówka jest nieodzownym dodatkiem w życiu codziennym, stanowi bardzo trwałe i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie w stosunku do wersji papierowej.

Jak przesłać cyfrową wizytówkę?

Ponieważ do cyfrowej wizytówki nie trzeba używać ani materiału, ani opcji drukowania, wielu zastanawia się, jak działa transmisja wizytówki. Zwykła wizytówka jest po prostu wciskana partnerowi, klientowi lub pacjentowi w dłoń, gdy jest to wymagane – oczywiście nie jest to już konieczne w przypadku wersji cyfrowej. Wirtualna karta może być przekazywana bezkontaktowo i bardzo szybko poprzez transmisję danych. Można to zrobić za pomocą komputera, tabletu lub smartfona.

W końcu cyfrowa wizytówka to plik zawierający wszystkie dane, które firma wcześniej przechowywała. W ten sposób vCard, jak nazywa się również cyfrową wizytówkę, można wysłać online lub zeskanować jako kod QR.

Mała wskazówka: W razie potrzeby wraz z cyfrową wizytówką można przechowywać interaktywne sekwencje w formacie audio lub wideo. Nadaje to wizytówce vCard dodatkowy, indywidualny charakter.

Gdy odbiorca otrzyma cyfrową wizytówkę, może ją zapisać w swoim systemie i wywołać w dowolnym momencie. W Internecie istnieje obecnie wiele różnych sposobów projektowania i tworzenia map elektronicznych. Szczególnie interesujące jest to, że stworzenie własnej wizytówki nie zajmuje dużo czasu.

Po znalezieniu odpowiedniej oferty wystarczy wprowadzić w odpowiednich polach maski dane dotyczące firmy. Oprócz rozmiaru czcionki i rozmiaru czcionki, użytkownicy mogą również określić miejsce na mapie, w którym logo lub obrazy mają się znaleźć. W ten sposób bez większego wysiłku powstaje idealna mapa cyfrowa, która jest od razu dostępna i może być przekazywana zainteresowanym w nieskończoność.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android