Soundcore (Anker) Q30/Q35: wymień poduszki nauszne w bestsellerze Amazon

Soundcore (Anker) Q30/Q35: wymień poduszki nauszne w bestsellerze Amazon

Czy posiadasz również słuchawki Bluetooth Soundcore Q30 lub Q35? Popularne i relatywnie tanie słuchawki od dłuższego czasu bardzo dobrze sprzedają się na Amazonie. Problematyczne: prędzej czy później trzeba będzie wymienić nauszniki. Ale co wtedy? Mój osobisty raport z doświadczeń.

Dzięki „Soundcore” znana marka akcesoriów Anker z powodzeniem umieściła w ostatnich latach kolejną etykietę dla głośników i słuchawek. Do bestsellery ostatnich lat na Amazonie Wreszcie, słuchawki ANC Soundcore Q30 (patrz na Amazon) i Soundcore Q35 (patrz na Amazon). Niezależnie od tego, czy są to użytkownicy Apple, czy Androida, modele te są nadal popularne. Również dlatego, że są zawsze dostępne w różnych kampaniach cenowych.

Soundcore Q30 i Q35 firmy Anker: Gdzie można znaleźć odpowiednie nauszniki?

Umierać Niestety nauszniki słuchawek nie są stworzone na wieczność, ponieważ są to części zużywające się. Niemal dokładnie tego dnia, po dwóch latach intensywnego użytkowania, żegnają się ze mną również poduszki nauszne Soundcore Q30. Szew dość cienkiej sztucznej skóry najpierw otwiera się powoli, ale potem rozdziera się coraz szybciej.

Może to nastąpić po dwóch latach. (Źródło obrazu: GIGA)

Piana wyraźnie pęcznieje. Nie wygląda zbyt ładnie ani wysokiej jakości. O ile mi wiadomo, sam Anker nie sprzedaje żadnych odpowiednich nauszników, aby je zastąpić. Jednak ze względu na szeroką dystrybucję modeli odpowiednie poduszki zastępcze można teraz znaleźć na wolnym rynkuoczywiście także w Amazon.

Amazon ma pasujące nauszniki do Soundcore Q30 i Q35 firmy Anker. (Źródło obrazu: GIGA)

Ważne informacje z wyprzedzeniem: Wkładki zamienne są każdy kompatybilny z Soundcore Q30 i Soundcore Q35ale nie do innych modeli producenta.

Mój wybór padł na Wariant „YunYiYi” w kolorze czarnym za obecnie nieco poniżej 15 euro (zobacz na Amazonie). Istnieją również wersje innych producentów w kolorze niebieskim (zobacz na Amazon) lub różowym (zobacz na Amazon) pasującym do słuchawek. Oprócz dwóch poduszek w zestawie znajduje się również mała torba z tkaniny. Nie konieczne, ale miłe. Zdecydowanie mogę go użyć do innych rzeczy tu i tam.

Jakie są zalety słuchawek z redukcją szumów? powiemy Ci:

Tak działa wymiana nauszników

Ale jak wymienić nauszniki? Zanim odważę się zmierzyć z zadaniem, studiuję różne instrukcje na YouTube. Z pokazanych tu i tam Ale raczej odradzałbym używanie nożyw przeciwnym razie myślę, że istnieje ryzyko uszkodzenia.

Każdy nausznik jest utrzymywany na miejscu przez sześć małych „nosów”. Lepsza: Szybko ściskasz dwa przeciwne nosy razem z ręką na boku. Tapicerka już odchodzi kawałek po kawałku. Być może będziesz musiał użyć trochę siły, ale odważny chwyt załatwi sprawę.

Wciśnij tapicerkę z boku, poluzuj i gotowe. (Źródło obrazu: GIGA)

The Następnie wystarczy założyć wymienną tapicerkę i krótko docisnąć po bokach od góry. Jest to nawet łatwiejsze niż pierwszy krok – gotowe.

Na pierwszy rzut oka nowa tapicerka przypomina oryginał. Na początku wydaje się trochę trudniejszy, ale nie zauważyłem utraty komfortu podczas noszenia go przez kilka pierwszych dni.

Po wymianie wygląda jak nowy. (Źródło obrazu: GIGA)

Najważniejsze: Technicznie nie ma nic złego w słuchawkach Soundcore. Mój Soundcore Q30 nadal działa cudownie.

Umierać Nauszniki to jednak typowy produkt jednorazowego użytku i mało trwałe. Na szczęście jest już następca. Jednak dlaczego sam producent nie podejmuje działań i nie oferuje tego od samego początku, pozostaje dla mnie zagadką.

GIGA poleca

Popularny wśród czytelników GIGA

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech