Wszystkie najlepsze tanie oferty Roku w jednym miejscu

Wszystkie najlepsze tanie oferty Roku w jednym miejscu

Edgar Cervantes / Android AuthorityRoku to świetna opcja dla przecinarek do kabli, z licznymi urządzeniami w różnych cenach i setkami aplikacji zapewniającymi dostęp do ulubionych treści. Roku współpracuje teraz nawet z Disney Plus dla wszystkich Twoich potrzeb związanych ze streamingiem Gwiezdnych Wojen. Zebraliśmy jedne z najlepszych opcji wtyczek, a także kilka inteligentnych telewizorów na wypadek, gdybyś chciał jeszcze bardziej uaktualnić.

Polecane oferty

Masz czas tylko na mięso bez żadnego komentarza? Możemy zaspokoić dietę Atkinsa o polowanie na interesy. Oto nasza piątka najlepszych tanich ofert Roku z poniższego zestawienia: Dlaczego te oferty i jakie są inne oferty? Jeśli zadajesz jedno z tych pytań, przewiń dalej.

1. Roku Express

najlepsza tania oferta Roku Express 2019Najłatwiejszym i najtańszym miejscem do rozpoczęcia jest Roku Express HD. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć, to podłączyć go do kabla HDMI i połączyć się z Internetem, a następnie przesyłać strumieniowo do syta. Roku Express oferuje jakość obrazu do 1080p, chociaż nie ma takiego samego pilota głosowego, jak niektóre droższe opcje. Najlepsza cena, jaką mogliśmy znaleźć na Roku Express, znajduje się w widżecie poniżej. Istnieje również biała, limitowana wersja Roku Express o nazwie Roku SE. Możesz go odebrać za około 33 USD w Walmart.

2. Roku Express 4K Plus

Roku ekspresowe 4k plusRoku Express 4K Plus 2021 to jedno z najbardziej przystępnych cenowo urządzeń w ofercie Roku, ale jest to ulepszenie podstawowego Expressu, które dodaje 4K HDR (w HDR10 i HDR10 Plus), a także lepszą ogólną wydajność i nowy interfejs. Jest to również pierwszy odtwarzacz Roku, który zadebiutował z systemem OS 10, który obiecuje mocniejsze, ale usprawnione wrażenia. Zobacz też: Nasze typy najlepszych usług przesyłania strumieniowegoSzybszy czterordzeniowy procesor, dwuzakresowe Wi-Fi i dodatkowa pamięć wbudowana w Express 4K Plus pomagają nie tylko w odtwarzaniu, ale także w krótszym czasie ładowania kanałów. Otrzymasz także pilota głosowego i najnowszą obsługę ekosystemu, w tym sterowanie z Alexy, Asystenta Google i HomeKit firmy Apple. Roku Express 4K PlusTanie strumieniowanie 4K • Szybka wydajność • Ulepszone zdalne 29,99 USD w Amazon

3. Roku Streaming Stick Plus

najlepsza tania oferta Roku Streaming Stick Plus 2019Roku Streaming Stick Plus ma najdłuższy zasięg spośród wszystkich urządzeń Roku dzięki potężnemu odbiornikowi bezprzewodowemu. Oznacza to, że możesz łatwo wydawać polecenia głosowe i wybierać programy z drugiego końca pokoju. Konfiguracja jest tak prosta jak zawsze — tylko dwa proste kroki. Właściwie sprawdziliśmy Streaming Stick Plus, więc dowiedz się więcej tutaj, jeśli nadal jesteś niezdecydowany.

4. Roku Streaming Stick 4K Plus

Roku Streaming Stick 4K Plus2021 Streaming Stick 4K Plus wsuwa się bezpośrednio za telewizor, aby uporządkować wszystko bez bałaganu, a konfiguracja jest równie szybka, co łatwa. Oprócz dostępu do ulubionych usług przesyłania strumieniowego masz także wybór oryginalnej zawartości Roku. Różnica między tym urządzeniem a Streaming Stick 4K polega na tym, że model Plus jest wyposażony w pilota głosowego, który jest nie tylko ulepszony, ale także ładowany, więc nie trzeba już nigdy wymieniać baterii. Roku Streaming Stick 4K PlusMnóstwo aplikacji i usług • Sterowanie głosowe bez użycia rąk • Gniazdo słuchawkowe na pilocie • Obsługa Apple AirPlay 66,97 USD w Amazon

5. Roku Ultra

Roku Ultra w najlepszych tanich ofertach rokuRoku Ultra ma mniej niż pięć cali kwadratowych, więc doskonale nadaje się do wydajnej, kompaktowej konfiguracji strumieniowej w pokoju wieloosobowym lub małym mieszkaniu. W pudełku znajdziesz pilota z gniazdem audio, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić, że przeszkadzasz innym w pokoju podczas oglądania. Ale jeśli uważasz, że piloty to już przeszłość, możesz przesyłać filmy, wideo, telewizję, muzykę i podcasty do swojego Roku za pomocą smartfona. Wśród wielu innych funkcji, takich jak zgubiony pilot zdalnego sterowania i sterowanie głosowe, Roku Ultra 2020 ma port Ethernet, więc nie zostaniesz przerwany przez nieznośne buforowanie, gdy oglądasz zwycięską grę w usłudze transmisji strumieniowej.

6. Roku Ultra LT

Obraz prasowy Roku Ultra LTRoku Ultra LT to lżejsza wersja Ultra i niewiele jest między nimi do wyboru. Wyglądają tak samo i mają prawie wszystkie te same cechy. Jedyną kluczową różnicą jest to, że chociaż Ultra LT ma również gniazdo kart microSD i połączenie Ethernet, nie zawiera portu USB.

7. Premiera Roku

Urządzenie Roku Premiere w najlepszych ofertach tanich rokówEdgar Cervantes / Android AuthorityWraz z premierą Roku próbował osiągnąć idealną równowagę między funkcjami a ceną i w dużej mierze trafił w sedno. Roku Premiere jest bardzo łatwy w konfiguracji i obsługuje treści o wyższej jakości niż Roku Express. Tam, gdzie Express obsługuje tylko treści 1080p, Premiere przesyła strumieniowo do 4K UHD przy 60 klatkach na sekundę z HDR10 i HLG.
Zobacz też: Najlepsze odtwarzacze strumieniowe Roku Jedną z najlepszych cech Roku Premiere jest jej przenośność. Możesz go zabrać praktycznie wszędzie, nawet jeśli jesteś w podróży i chcesz podłączyć go do telewizora w hotelu lub telewizora znajomego. Dostępny jest pełny katalog aplikacji i funkcji, a Roku OS oferuje dostęp do wszystkich Twoich ulubionych platform streamingowych.

8. Roku Streambar

Obraz promocyjny Roku StreambarRoku Streambar jest dokładnie tym, na co wygląda — soundbarem z wbudowanymi inteligentnymi funkcjami Roku. Dla miłośników dźwięku Streambar jest gotowy na Dolby Audio. Obejmuje również obsługę Bluetooth i Spotify Connect do strumieniowego przesyłania muzyki z urządzeń innych firm. W przypadku wideo obsługiwane jest również przesyłanie strumieniowe 4K, a Crisp Clear Dialogue może wyciszyć dźwięk irytująco głośnych reklam. Możesz sprawdzić najnowszą ofertę na pasku Streambar poniżej. Jeśli chcesz pójść na całość i wybrać większy Roku Streambar Pro, jest on teraz dostępny za 179 USD. Transmisja strumieniowa Roku Streambar4K • Czysty, głośny dźwięk • Kompaktowa konstrukcja 99,99 USD w Amazon

9. Oferty smart TV Roku

TCL 32S335 32-calowy inteligentny telewizor RokuTanie oferty Roku są względne i rozciągają się na niektóre bardzo przystępne telewizory. Jest więcej ofert Roku TV, niż moglibyśmy kiedykolwiek omówić tutaj, ale to tylko kilka z najlepszych szans na uratowanie. Sprawdź je poniżej: są to najlepsze obecnie dostępne tanie oferty Roku. Zaktualizujemy ten post o nowe, gdy tylko zostaną opublikowane. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android