Wskazówki dla wtajemniczonych na temat Netflix: Na pewno widziałeś te 9 serii

Wskazówki dla wtajemniczonych na temat Netflix: Na pewno widziałeś te 9 serii

Nie wiesz, co jeszcze raz obejrzeć w serwisie Netflix? Nadpodaż seriali i filmów stała się w ostatnich latach nie do opanowania. Dzięki poniższym tajnym wskazówkom z serii możesz wprowadzić do gry trochę różnorodności. Każdy zakład: nie znasz jeszcze wszystkich.

Na Netflixie jest dużo seriali i filmów, więc łatwo się pogubić. Szczerze mówiąc, jest też dużo gówna z mnóstwem treści. Dlatego przedstawiamy jeden Wybór doskonałych serii, których być może jeszcze nie znasz i które mogą wytrzymać ostrą krytykę.

9 naprawdę dobrych wskazówek na temat Netflix

Nawet jeśli gusta się różnią, dzięki poniższym wskazówkom dla wtajemniczonych dla Netflix jesteś na miejscu. Dlatego obowiązuje pilna rada: Patrz! Zaczynajmy, pierwsza wskazówka prowadzi nas do Danii…

Rita: W tym duńskim serialu towarzyszymy oddanej i nieszablonowej nauczycielce Ricie Madsen w jej przejściu przez prywatne i zawodowe próby i udręki (obejrzyj na Netflix).

Ocena IMDb: 8,1/10
Status: Ukończone (5 sezonów)

Alicja na Kresach: Podobała Ci się gra Squid? W takim razie koniecznie obejrzyj także ten japoński serial, w którym bohaterowie również zmuszeni są do ukończenia morderczych gier, jeśli nie chcą przedwcześnie spotkać się ze swoim twórcą (obejrzyj go na Netflixie).

Ocena IMDb: 7,6/10
Status: Nadal trwa (zapowiedziany sezon 2)

Derek: Każdy, kto lubi szczególne poczucie humoru Ricky’ego Gervaisa, pokocha ten brytyjski serial dramatyczny. Nakręcony w mockumentalnym stylu, podobnie jak wcześniej The Office, bierzemy udział w przeżyciach szczególnie sympatycznego opiekuna Dereka. Kolejna dobra rada: obejrzyj oryginalną wersję z napisami, niestety wersja z dubbingiem jest nie do zniesienia (obejrzyj na Netflix).

Ocena IMDb: 8,0/10
Status: Ukończone (2 sezony + oferta specjalna)

Ragnarok: W (fikcyjnym) norweskim mieście Edda – odpowiednio nazwanym na cześć jednej z najstarszych kolekcji nordyckich bogów i bohaterów – bogowie są wolni. W centrum uwagi jest student Magne, który musi odkryć, że jest w nim znacznie więcej, niż początkowo sądzi (obejrzyj to na Netflix).

Ocena IMDb: 7,5/10
Status: Wciąż trwa (zapowiedziany sezon 3)

Nietypowy: Emocjonalne, zabawne i wcale nie tandetne. W tym amerykańskim serialu poznajemy Sama, studenta i osobę z autyzmem. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, jak wspólnie z rodziną i przyjaciółmi pokonuje codzienne życie. Rodzaj „Sheldona Coopera”, po prostu autentyczny (obejrzyj na Netflix).

Ocena IMDb: 8,3/10
Status: Ukończone (4 sezony)

Miłość, śmierć i roboty: W telewizyjnej antologii science fiction możemy już obejrzeć 26 animowanych filmów krótkometrażowych, które imponująco udowadniają, że dobra historia nie potrzebuje 1,5 godziny. Każdy odcinek zawiera ukończoną fabułę, a przy okazji, sezon 3 jest już potwierdzony (obejrzyj na Netflix).

Ocena IMDb: 8,4/10
Status: Nadal trwa (zapowiedziany sezon 3)

Po życiu: Ricky Gervais to Tony, traci żonę na raka, a wraz z nią swoją pozycję w życiu. Co teraz? Wspaniały serial z mnóstwem czarnego humoru i piekielnym sercem. To samo dotyczy tutaj: lepiej w oryginale z napisami, warto (obejrzyj na Netflixie).

Ocena IMDb: 8,5/10
Status: Ukończone (3 sezony)

Edukacja seksualna: Lubisz filmy Johna Hughesa (Klub śniadaniowy, Wolny dzień Ferrisa Buellera…)? Wtedy pokochasz edukację seksualną. Otis Milburn przeżywa ciężkie chwile, jego matka jest znaną seksterapeutką, on sam jest raczej nieśmiały i nieśmiały. Ale to nie powstrzymuje go przed udzielaniem kolegom z klasy mądrych rad na temat seksu – oczywiście za pieniądze (obejrzyj na Netflix).

Ocena IMDb: 8,3/10
Status: Nadal trwa (zapowiedziany sezon 4)

Koniec pieprzonego świata: Oparty na nagradzanej serii komiksów Charlesa Forsmana, serial przenosi widzów w mroczne i zagmatwane życie nastoletnich odmieńców Jamesa i Alyssy. Zbliża się bardzo wyjątkowa wycieczka samochodowa (obejrzyj ją na Netflix).

Ocena IMDb: 8,1/10
Status: Ukończone (2 sezony)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android