Użytkownicy Samsunga za mniej niż 430 euro: kompletny pakiet telefonu komórkowego, smartwatcha i słuchawek

Użytkownicy Samsunga za mniej niż 430 euro: kompletny pakiet telefonu komórkowego, smartwatcha i słuchawek

Wiele produktów Samsunga jest teraz tak dobrze zintegrowanych, jak iPhone, iPad i spółka. Wejście do „ekosystemu Samsunga” nie musi być drogie. Złożyłem kompletny pakiet, który obejmuje telefon komórkowy, smartwatch i słuchawki – za mniej niż 430 euro. A na coś więcej jest nawet tablet.

Niezależnie od tego, czy iPhone, Apple Watch, iPad czy Mac: Jedną z największych zalet Apple jest bezproblemowa interakcja produktów. Niczym trybiki w zegarku, urządzenia do siebie pasują i doskonale się uzupełniają. Tylko kilku konkurentów może nadążyć. Jeden z nich: Samsung.

W ostatnich latach południowokoreańska grupa elektroniczna dogoniła i stworzyła własny ekosystem, który współpracuje tak samo dobrze jak Apple. W przeciwieństwie do kultowego producenta z Cupertino wejście w świat Samsunga jest znacznie tańsze. Nasz kompletny pakiet nie kosztuje więcej niż 430 euro.

Samsung Galaxy A52s: smartfon dla każdego

Samsung Galaxy A52s (źródło obrazu: Samsung)

Wybraliśmy to Galaxy A52s zdecydował, że MediaMarkt jest obecnie bez recepty za 276,47 euro (patrz MediaMarkt). Prawie nie ma telefonu komórkowego w przedziale cenowym do 350 euro, który mógłby dorównać Galaxy A52s: jeden szybka codzienna wydajność, ponadprzeciętne kamery, dużo pamięci i zaawansowane funkcje, takie jak szybki wyświetlacz 120 Hz czy ochrona IP67 przed kurzem i wodą spraw, aby Galaxy A52s stał się smartfonem dla każdego. Ponadto istnieje długa obsługa oprogramowania Samsunga, dzięki czemu kupujący nadal będą otrzymywać regularne aktualizacje Androida i zabezpieczeń przez kilka nadchodzących lat.

Samsung Galaxy Watch 4: Nowy start smartwatcha

Samsung Galaxy Watch 4 (źródło obrazu: Samsung)

Jeśli chodzi o smartwatch, wybraliśmy Galaxy Watch 4, który jest obecnie oferowany w MediaMarkt za absolutnie najwyższą cenę 149,58 euro (patrz MediaMarkt). Model dostępny jest w rozmiarze 40 mm, większa wersja 44 mm kosztuje nieco więcej.

Wraz z Galaxy Watch 4 Samsung uruchomił nowy smartwatch i po raz pierwszy od lat polegał na systemie Wear OS firmy Google. Daje to kilka korzyści, ale przede wszystkim znacznie większy wybór aplikacji. W teście GIGA Galaxy Watch 4 ocena wyniosła 8,7/10.

Samsung Galaxy Buds 2: słuchawki douszne z ANC

Samsung Galaxy Buds 2 (źródło obrazu: Samsung)

Uważaj: Jeśli kupisz Galaxy Watch 4 w MediaMarkt, otrzymasz Galaxy Buds 2 za darmo, tylko przez ograniczony czas!

W teście GIGA Galaxy Buds 2 słuchawki Samsunga wypadły dobrze i zwłaszcza pod względem dźwięku, aktywnej redukcji szumów (ANC) i komfortu noszenia. Chwalono też funkcję ładowania bezprzewodowego i działanie. Na przykład odliczenia za jakość rozmowy przez mikrofon.

Dzięki kampanii 2 w 1 w MediaMarkt, gdzie Galaxy Buds 2 można dostać za darmo z Galaxy Watch 4, jesteśmy obecnie uwzględnieni dobrze poniżej 430 euro:

Samsung Galaxy Tab A8: „dobry, ale tani” tablet

Samsung Galaxy Tab A8 (źródło obrazu: Samsung)

Jeśli chcesz teraz uzupełnić cały pakiet Samsunga, potrzebujesz tylko tabletu – na przykład Galaxy Tab A8. Tablet Samsung jest obecnie dostępny za 179 euro od Coolblue (patrz Coolblue) i zdobywa punkty dzięki 10,5-calowemu wyświetlaczowi o rozdzielczości Full HD, czterem głośnikom z Dolby Atmos i potężnym ośmiordzeniowym procesorem. Całość zapakowana w stylowe metalowe etui.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android