Upominki reklamowe – korzystaj z telefonów komórkowych i rozsądnie

Upominki reklamowe – korzystaj z telefonów komórkowych i rozsądnie

Od redakcji 24 lutego 2022 r.

Chcąc zaimponować i zachwycić stałych klientów oraz nowych klientów, dajesz im gadżety przydatne i praktyczne zarazem. Ważną rzeczą jest to, że gratisy są często wykorzystywane do osiągnięcia pewnego poziomu widoczności. Najlepszy efekt osiąga się z prezentem, który jest używany w dużej grupie i dzięki temu przyciąga pewną uwagę. Oczywiście wiele firm wciąż rozdaje klasyczne i rozdaje klientom długopisy, ale nie osiągniesz dzięki nim wspaniałego efektu. O wiele lepiej jest wzmacniać relacje z klientem za pomocą znaczących prezentów. Szczególnie w czasach, gdy telefon komórkowy jest nieodzowną częścią środowiska biznesowego, upominki reklamowe, które mają połączenie z ukochanym komunikatorem, są idealne.

Źródło obrazu: Pexels

Bateria jest rozładowana

Każdy użytkownik telefonu komórkowego zna problem – bateria jest rozładowana lub telefon grozi odmową serwisowania. Jest to szczególnie irytujące w podróży służbowej lub bezpośrednio na spotkaniu. Dobrym upominkiem jest kabel multi-USB, który umożliwia ładowanie nawet w samochodzie lub w pociągu. Oczywiście nie powinno zabraknąć nadruku reklamowego, a Ty tworzysz sytuację, w której każdy wygrywa, i osiągasz dużą satysfakcję klienta. W szczególności satysfakcja klienta poprzez upominki promocyjne jest ważnym czynnikiem zwiększającym szansę na trwałą lojalność klienta.

Z Androidem w podróży służbowej

Smartfon musi być również użyteczny podczas jazdy. Zwłaszcza jeśli kierowca nie posiada zestawu głośnomówiącego, uchwyt na telefon komórkowy do samochodu nadal jest najbezpieczniejszym sposobem na wykonywanie połączeń podczas jazdy. Oczywiście możliwy jest również nadruk reklamowy, więc klient zawsze ma na uwadze firmę obdarowującą. Również w tym przypadku korzyści odnoszą obie strony, ponieważ do klienta można dotrzeć również samochodem i w ten sposób prowadzić interesy, a jednocześnie klient zyskuje poczucie bezpieczeństwa dzięki prezentowi.

Bezprzewodowe ładowanie Androida

Gratisem, który zwraca uwagę, jest z pewnością bezprzewodowa ładowarka do smartfonów z Androidem. Ładowarka ma indywidualny charakter i oczywiście może być wyposażona w przekaz reklamowy. Bezprzewodowa ładowarka oferuje możliwość ładowania smartfona bez konieczności używania kabla czy dodatkowego adaptera. Praktyczne, ponieważ telefon komórkowy potrzebuje tylko jednego kontaktu ze stacją ładującą. Urządzenie przyciągnie uwagę zwłaszcza podczas spotkań z klientami, a jednocześnie przekaz reklamowy trafi do innych osób.

Teraz robi się głośno

Oczywiście można też sensownie połączyć upominek promocyjny z zajęciami wypoczynkowymi. Pudełka Bluetooth są tutaj modne i można je łatwo sparować ze smartfonem z Androidem. Jako upominek reklamowy polecamy małe głośniki Bluetooth, ponieważ są łatwe w transporcie. Możesz nawet włożyć pudełka do torby na laptopa na spotkanie biznesowe. Oczywiście do głośników Bluetooth można również dołączyć wiadomość reklamową, dzięki czemu pudełka mogą również zapewnić kontynuację działalności, jeśli wiadomość zostanie rozsądnie rozpowszechniona.

Pamięć USB

Oddając pamięć USB, nie oddajesz innowacyjnego upominku promocyjnego, ale gadżet, z którego każdy może naprawdę skorzystać w swojej codziennej pracy. Pod tym względem pamięć USB wyprzedziła długopis pod względem reklamy. Pendrive’y występują w różnych kształtach i kolorach, a przekaz reklamowy można bez problemu nadrukować lub wygrawerować. Zaletą jest to, że pamięć USB zawsze zapewnia widoczność, ponieważ najważniejsze informacje są przechowywane na pamięciach.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android