PS5 z Horizon Forbidden West za 299 euro: ta oferta taryfowa umożliwia to

PS5 z Horizon Forbidden West za 299 euro: ta oferta taryfowa umożliwia to

W końcu chcesz mieć PS5, a nawet zmienisz dla niego dostawcę energii elektrycznej? W takim razie oferta „E as simple” może być dla Ciebie odpowiednia: dyskont oferuje konsolę PlayStation 5 z napędem i zupełnie nową topową grę „Horizon: Forbidden West” jako dodatek do taryfy ekologicznej energii elektrycznej. Bardzo dokładnie przyjrzeliśmy się warunkom i ujawniliśmy, czy transakcja jest tego warta.

PS5 dla taryfy elektrycznej: w tym Horizon Forbidden West i 12 miesięcy PS Plus

Sony PlayStation 5 wciąż brakuje ponad 1,5 roku po premierze (sprawdź aktualną dostępność tutaj) i jest oferowane na eBayu po całkowicie zawyżonych cenach. Jest jednak inny sposób na zabezpieczenie konsoli NextGen: PS5 (edycja dyskowa) z grą „Horizon: Forbidden West” od dostawcy energii elektrycznej „E wie einfach” (spółka zależna E.on zajmująca się zniżkami na energię elektryczną). oraz 12-miesięczne członkostwo PlayStation Plus jako dodatek do taryfy za energię elektryczną. Oprócz stałych kosztów taryfy (miesięczna cena podstawowa + cena za zużytą kWh) istnieje jeden jednorazowa dopłata 299 euro w. Dla porównania: Całkowity koszt sprzętu wraz z subskrypcją PS Plus to około 640 euro.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Gwarancja ceny na 24 miesiące: Cena energii pozostaje bez zmian przez co najmniej 24 miesiące Minimalny okres 24 miesięcy umowy 100% zielony prąd Sony PlayStation 5 (Disc Edition), gra „Horizon: Forbidden West” i 12 miesięcy PlayStation Plus za dopłatą 299 euro

PS5 z taryfą zielonej energii elektrycznej: jak zdobyć konsolę?

Jeśli Twoja stara umowa na energię elektryczną dobiega końca, musisz zlecić „E wie UPROSZCZONE”, aby nadzorować zmianę co najmniej na miesiąc przed końcem okresu obowiązywania umowy. Działa to telefonicznie lub online w portalu klienta.

PlayStation 5 możesz jednak otrzymać wcześniej: Po pomyślnym potwierdzeniu umowy dostawy przez „E wie UPROSZCZONE” i uiszczeniu jednorazowej dopłaty, konsola zostanie wysłana do Ciebie, nawet jeśli nadal kupujesz prąd od stary dostawca.

PlayStation 5: w tym stocznia Wideo spojrzenie na liczne akcesoria konsoli nowej generacji:

PlayStation 5 na E tak proste: czy oferta jest tego warta?

Niestety nie możemy dokładnie obliczyć, czy warto przejść na „E dla Ciebie”, ponieważ różne czynniki, takie jak kraj związkowy, wielkość gospodarstwa domowego i własne zużycie energii elektrycznej, odgrywają ważną rolę w dostawach energii elektrycznej. W przykładowej kalkulacji dla trzyosobowego gospodarstwa domowego w Berlinie otrzymaliśmy nieco wyższą cenę za kWh (34,66 centów) przy stosunkowo przeciętnej opłacie podstawowej (25,60 euro miesięcznie). Nasza wskazówka: spójrz na swój aktualny roczny rachunek za energię elektryczną i porównaj, czy zmiana dostawcy jest warta całkowitych kosztów przez następne 24 miesiące, jeśli odliczysz koszty PS5.

Największą zaletą jest oczywiście to, że Sony PlayStation 5 z napędem (sugerowana cena detaliczna 499 EUR), tytułem AAA „Horizon: Forbidden West” (sugerowana cena detaliczna 79,99 EUR, premiera 18 lutego 2022 r.) oraz 12-miesięcznym PlayStation Plus (sugerowana cena detaliczna 59,99 EUR) za jednorazową opłatą w wysokości 299 dostaje. Jeśli i tak planowałeś zmienić dostawcę energii elektrycznej, oferta zdecydowanie jest tego warta.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech