10 najlepszych aplikacji do dopasowywania kolorów na Androida

10 najlepszych aplikacji do dopasowywania kolorów na Androida

Dopasowywanie kolorów jest przydatne z wielu powodów. Może chcesz pomalować swoją sypialnię lub użyć koloru do logo lub projektu graficznego. Istnieje wiele sposobów na wyodrębnienie kolorów z obrazów i sprawdzenie, jakie to kolory. Ta technika ma wiele nazw, ale próbujesz dopasować kolor rzeczy, którą widzisz, więc to jest to, do czego zmierzamy. Oto najlepsze aplikacje do dopasowywania kolorów na Androida.

Najlepsze aplikacje do dopasowywania kolorów na Androida


Selektor kolorów RGB kamery

Cena £: BezpłatnyZrzut ekranu z próbnika kolorów RGB kamery 2022Camera RGB Color Picker to dość prosta aplikacja. Pozwala używać aparatu do przechwytywania kolorów z przedmiotów, na które go wskazujesz. Jest w stanie pobrać kilka różnych kolorów z tej samej sceny i możesz przechowywać do 250 kolorów do wykorzystania w przyszłości. Niektóre inne funkcje obejmują możliwość kopiowania wartości kolorów do schowka, skrót latarki i możesz wstrzymać obraz dzięki czemu możesz korzystać z aplikacji bez zepsucia swojego strzału. Jest tani i łatwy w użyciu.


Kolor Gear

Cena £: Bezpłatnie / 2,99 USDZrzut ekranu Color Gear 2022Color Gear to kolejna doskonała aplikacja do ekstrakcji kolorów. Ma dwie główne funkcje. Pierwszym z nich jest koło kolorów, które pozwala wybierać kolory bezpośrednio z niego. Druga pozwala na wprowadzenie obrazu i wyciągnie z niego kolory w celach informacyjnych. Aplikacja obsługuje również kody kolorów RGB i HEX, narzędzie do edycji kolorów i nie tylko. Możesz również zapisać swoje palety do wykorzystania w przyszłości. To wszystko, co robi aplikacja. Dzięki temu wszystko jest proste i dość łatwe w użyciu. Wersja premium kosztuje 2,99 USD bez dodatkowych zakupów w aplikacji lub subskrypcji.


Chwyt koloru

Cena £: Bezpłatnie / 2,49 USDZrzut ekranu Color Grab 2022Color Grab robi to, co mówi tytuł aplikacji. Pozwala wydobyć kolory z obrazu. Aplikacja zawiera również pomiary kolorów w czasie rzeczywistym, rozpoznawanie kolorów, narzędzie do mieszania kolorów i nie tylko. Możesz nawet wprowadzić takie rzeczy, jak niestandardowy balans bieli, aby dopasować kolory do tego, co widzi kamera. Istnieje również wsparcie dla sześciu różnych odniesień do kolorów i innych rzeczy, takich jak skala szarości i nie tylko. Ten jest nieco potężniejszy niż niektóre inne na liście. Ci, którzy szukają czegoś takiego, mogą zacząć tutaj.


Harmonia kolorów

Cena £: Bezpłatnie / 1,99 USD Color Harmony wyodrębnia kolory z obrazów. Aplikacja obsługuje różne tryby kolorów, w tym RGB, HSV, RAL i CMYK. Wykorzystuje te tryby, aby pomóc Ci znaleźć pasujące kolory do obrazów wprowadzanych do aplikacji. Istnieje również wsparcie dla Adobe Photoshop Color Swatch i może tworzyć palety kolorów z dowolnego zdjęcia. Jest to głównie przydatne dla artystów lub projektantów wnętrz, ale można go używać w prawie każdej aplikacji dopasowującej kolory. Aplikacja kosztuje 1,99 USD i jest to dla nas całkowicie rozsądne.


kolorowa muza

Cena £: Bezpłatnie / 9,99 USD miesięcznie (sprzęt kosztuje dodatkowo) Color Muse to coś nieco innego. Jest to aplikacja, która łączy się ze sprzętem, aby pomóc Ci znaleźć kolory, których szukasz. Urządzenie jest w stanie rozpoznać 16 500 kolorów bezpośrednio przez aplikację. Łączy się z urządzeniem przez Bluetooth, a aplikacja pomaga kontrolować jego część sprzętową. Ponadto aplikacja może dopasować dowolny zeskanowany kolor do 500 000 produktów online w podobnych kolorach. Inne funkcje obejmują obsługę LCG, RGB, CMYK, narzędzie do porównywania kolorów i można znaleźć farby z kolorami za pośrednictwem aplikacji. Urządzenie zaczyna się od 59,99 USD, a aplikacja kosztuje 9,99 USD miesięcznie. Nie zalecamy tego nikomu poza profesjonalistami, którzy mogą wykorzystać to jako odpis podatkowy.


Narzędzie do wybierania kolorów

Cena £: Bezpłatnie / 1,49 USDZrzut ekranu z próbnika kolorów 2022Color Picker przywraca listę do aplikacji dopasowujących kolory tylko do aplikacji. Ten jest całkiem niezły. Wskazujesz aplikacji na obraz, a następnie każesz jej wyodrębnić kolorem odpowiednią część. Możesz zobaczyć, jak to wygląda na powyższym zrzucie ekranu. Stamtąd możesz zapisać kolory na przyszłość, dostosować je do swoich potrzeb i zobaczyć więcej danych o kolorach. Ułatwia dopasowywanie kolorów i śledzenie kolorów, które lubisz. Istnieją również inne narzędzia, takie jak miernik temperatury barwowej, aby idealnie dopasować kolory, których potrzebujesz. Jak większość na liście, ten ma niską cenę i nie ma subskrypcji.


Koloreta

Cena £: Bezpłatnie / Do 4,62 USDZrzut ekranu Kolorette 2022Kolorette to coś trochę innego. Naśladuje motyw Material You z Androida 12 i 13. Jest to pakiet widżetów z takimi elementami, jak zegar, pasek wyszukiwania i inne, które dopasowują kolory do Twoich tapet. Może również eksportować kolory do innych aplikacji, takich jak Tasker lub KWGT, dzięki czemu możesz tworzyć własne niestandardowe widżety z kolorami wyodrębnionymi z tapety. Aplikacje takie jak ta nie powinny być konieczne, gdy wszyscy wejdą w trenowany materiał, ale do tego czasu to zgrabny sposób na dopasowanie widżetów do tapety na ekranie głównym.


Paleta

Cena £: Bezpłatnie / Do 3,99 USDZrzut ekranu palety 2022Palette to prosta, ale skuteczna aplikacja do dopasowywania kolorów. Wskazujesz go na obraz, a aplikacja automatycznie wyodrębnia z obrazu wszystkie widoczne kolory. Zapisuje je w palecie, do której możesz się później odwołać. Możesz także zrobić zdjęcie za pośrednictwem aplikacji, aby osiągnąć to samo. Istnieje również ulubiona opcja wyświetlania zdjęć w kolorach, które lubisz, obsługa wartości szesnastkowych, a także możesz zapisać swoje ulubione kolory na przyszłość. Aplikacja ma tylko 3 MB, więc nie zajmuje dużo miejsca w telefonie. Inne aplikacje mają lepsze interfejsy użytkownika i więcej funkcji, ale ta jest szybka, łatwa w użyciu i dość szybko wykonuje zadanie.


Pigmenty

Cena £: Bezpłatnie / 3,99 USDPigmenty zrzut ekranu 2022Joe Hindy / Android AuthorityPigments to jedna z większych aplikacji do dopasowywania kolorów. Potrafi generować całe palety kolorów za jednym dotknięciem i możesz je stamtąd dostosować. Możesz także stworzyć własny, jeśli chcesz. Podobnie jak większość, może wyodrębniać kolory z obrazów, chociaż do tego potrzebna jest wersja premium aplikacji. Niektóre inne funkcje obejmują tryb ślepoty na kolory, który symuluje różne typy ślepoty barw i różne wartości, takie jak HEX, RGB, HSV lub CMYK. Skupia się mniej na ekstrakcji kolorów, a bardziej na tworzeniu i dostosowywaniu palet kolorów. Nie przeszkadza nam to.
Zrzut ekranu Pixolora 2022Joe Hindy / Android AuthorityPixolor robi rzeczy trochę inaczej niż większość pozostałych na liście. Umieszcza na ekranie pływające koło, które może wyodrębnić dowolny kolor wyświetlany na ekranie. Można z niego korzystać w przeglądarkach internetowych i innych aplikacjach, a także na ekranie głównym, w szufladzie aplikacji i w innych miejscach. Możesz skopiować wartość koloru, udostępniając aplikację i wybierając opcję „kopiuj do schowka”. Aplikacja była początkowo przeznaczona dla innych twórców aplikacji, aby dostosować kolory w swoich aplikacjach. Jednak można go również dopasowywać do kolorów w zasadzie na dowolnym telefonie. Nie ma w tym wiele złego i robi to, co powinien. To także wyjątkowy sposób radzenia sobie z tego typu sprawami. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android