Slap dla Google: Pixel 6 Pro podlega Huawei, Xiaomi i Apple

Slap dla Google: Pixel 6 Pro podlega Huawei, Xiaomi i Apple

Dzięki Pixel 6 Pro Google zaprezentował doskonały smartfon z Androidem i ulepszył go w wielu obszarach. Telefon komórkowy Google ma wyznaczać nowe standardy, zwłaszcza jeśli chodzi o aparat. Nie do końca jednak nadąża za smartfonami Huawei, Xiaomi i Apple.

Google Pixel 6 Pro podlega testowi aparatu DxOMark

Nowe funkcje aparatu i oprogramowania to jeden z głównych punktów sprzedaży Pixel 6 Pro. Google zainstalował nowe czujniki w smartfonie i tym samym w końcu pożegnał się z odwiecznymi wersjami, które były instalowane w poprzednikach. Oprogramowanie osiągnęło swoje granice, więc sprzęt musiał zostać zmodernizowany i rozbudowany. Zainstalowano teraz nowy główny czujnik 50 MP , który jest obsługiwany przez szerokokątny 12 MP i teleobiektyw 48 MP. Jest oczywiście dużo optymalizacji AI. Ale czy to wystarczy dla tronu kamery w DxOMark?

Rzeczywiście nie, jak pokazują opublikowane wyniki (źródło: DxOMark). W przypadku Google Pixel 6 Pro wystarczy tylko na siódme miejsce. Na szczycie bezkonkurencyjny pozostaje Huawei P50 Pro, a za nim Xiaomi 11 Ua. Przynajmniej w tym teście aparatu Google nie jest w stanie pokonać modeli Apple iPhone 13 Pro i jest pobity tylko o dwa punkty .

Ogólnie jednak DxOMark jest pod wrażeniem aparatu Google Pixel 6 Pro . W szczególności w porównaniu do swoich poprzedników Google znacznie przyspieszył i dzięki trzem czujnikom możesz teraz grać na szczycie. Zwłaszcza w dobrym świetle, ale także w trudnych sytuacjach, Pixel 6 Pro pokazuje w pełni swoje mocne strony dzięki sztucznej inteligencji. Z drugiej strony krytykuje się, że nie widać efektu rozmycia na podglądzie. Ponadto szum obrazu powinien pojawiać się w warunkach słabego oświetlenia. Szerokokątny aparat również nie rejestruje tak dużo, jak jest przyzwyczajony do konkurencji.

W filmie pokazujemy, co sprawia, że Google Pixel 6 jest tak wyjątkowy:

Google Pixel 6 Pro przekonał również w naszym teście aparatu

DxOMark ocenia kamery Google Pixel 6 Pro w wielu pojedynczych punktach. Nawet jeśli smartfon osiągnął kilka punktów mniej, aparaty nadal są znakomite, o czym przekonaliśmy się również w teście Pixela 6 Pro. W cenie 899 euro smartfon jest też znacznie tańszy niż wszystkie inne modele z lepszą oceną . I nie tylko ma dobry aparat, ale ma też wiele specjalnych funkcji, których nie oferuje żaden inny smartfon na świecie. Dlatego jest całkowicie wyczerpany.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android