Mapy Google – pokaż sytuację parkingową w miejscu docelowym

Mapy Google – pokaż sytuację parkingową w miejscu docelowym

Mapy Google mogą pokazać, jak wygląda sytuacja parkingowa w miejscu docelowym w wybranych miastach. Przeczytaj na GIGA, w jakich miejscach możesz korzystać z wyświetlacza miejsc parkingowych i jak z niego korzystać.

Integracja dobrze znanych miejsc parkingowych w Google Maps jest wciąż zbyt mało znana – a jednak jest tak dobra i praktyczna! Na przykład możesz zaoszczędzić miejsce parkingowe i znaleźć je później. Ponadto wyszukiwanie może być również wykorzystywane do znajdowania miejsc parkingowych wokół lokalizacji, aby bezpośrednio tam nawigować. Teraz w Niemczech jest wreszcie taka możliwość, która wcześniej działała tylko w USA: Google Maps pokazuje sytuację parkingową w miejscu docelowym. Niestety, jak dotąd działa to tylko w pięciu niemieckich miastach.

Jak działa wyświetlanie sytuacji parkingowej w Mapach Google?

Google ma dostęp do dużej ilości danych użytkownika. Każdy, kto ma Mapy Google na swoim telefonie komórkowym i porusza się w korku, wysyła do Google dane o ruchu i lokalizacji — jeśli nie wyłączył tej funkcji. Wszystkie te dane są wykorzystywane do prognozowania ruchu, dzięki czemu można wyświetlić ruch; Możliwe są również ostrzeżenia o korkach. Działa to w podobny sposób z wyświetlaniem miejsc parkingowych w Mapach Google .

wyświetlacz parkowania map google Jak widać na zdjęciu, wyświetlanie sytuacji na parkingu jest częścią nawigacji . Dopiero po rozpoczęciu wyznaczania tras ikona poniżej pokazuje, jak Mapy Google oceniają sytuację parkingową w miejscu docelowym. Jeśli w miejscu docelowym nie ma wystarczającej liczby wolnych miejsc parkingowych, okrąg wokół litery P jest czerwony, a obok niego jest napisane „ ograniczony ” lub „ trudny ”. Jeśli nie musisz się spodziewać problemów, kółko jest niebieskie.

Teraz byłoby praktyczne, gdyby wyświetlanie sytuacji parkingowej w Mapach Google można było połączyć z wyszukiwaniem miejsca parkingowego, aby skierować się prosto do najbardziej obiecującego miejsca parkingowego. Ale to nie działa, niezrozumiale. Gdy tylko zaczniesz szukać miejsca parkingowego w miejscu docelowym i pozwolisz się skierować do konkretnego garażu, sytuacja na parkingu w miejscu docelowym nie jest już wyświetlana. Google prawdopodobnie zakłada, że w garażu zawsze jest wystarczająco dużo miejsca. Każdy, kto odwiedził garaże w Kolonii czy Düsseldorfie, wie, że to bzdura.

Jeśli zapomniałeś, gdzie znalazłeś parking, możesz przeczytać w podlinkowanym artykule jak znaleźć swój samochód: Gdzie jest mój samochód? Najlepsze aplikacje dla zapominalskich.

Gdzie można użyć wskaźnika trudności parku w Mapach Google?

Obecnie możesz zobaczyć, jak trudno będzie zaparkować w miejscu nawigacji w 25 lokalizacjach na całym świecie. W przyszłości z pewnością liczba lokalizacji będzie się powiększać, a głównymi zwycięzcami będą duże miasta.

Sytuacja parkingowa jest już wyświetlana w tych lokalizacjach:

Niemcy:

Kolonia Darmstadt Düsseldorf Monachium Stuttgart

Międzynarodowy

Alicante
Amsterdam
Kopenhaga
Barcelona
Londyn
Madryt
Malaga
Manchester
Mediolan
Montreal
Moskwa
Paryż
Praga
Rio de Janeiro
Rzym
San Paulo
Sztokholm
Toronto
Walencja
Vancouver

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech