Seria OnePlus 9 otrzymuje teraz stabilny system Android 13 z systemem Oxygen OS 13

Seria OnePlus 9 otrzymuje teraz stabilny system Android 13 z systemem Oxygen OS 13

Witamy w centrum aktualizacji serii OnePlus 9. Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o aktualizacjach OnePlus 9, OnePlus 9 Pro i OnePlus 9R. Podamy szczegółowe informacje o aktualnych wersjach oprogramowania dla każdego urządzenia i powiadomimy Cię, jeśli pojawi się nowa aktualizacja. OnePlus zwykle wypycha aktualizacje Oxygen OS do OnePlus 9 i 9 Pro, a 9R otrzymuje osobne aktualizacje.

Aktualna stabilna wersja: Androida 13
Kiedy OnePlus 9 otrzyma Androida 14? Styczeń 2024 (szacunkowo)

Najnowsze aktualizacje OnePlus 9, 9 Pro i 9R

10 listopada 2022: OnePlus w końcu wypuszcza pełną aktualizację dla Androida 13 dla OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro (OnePlus 9R nie jest dołączony do tego konkretnego wdrożenia). Oficjalny dziennik zmian jest ogromny, co ma sens, biorąc pod uwagę, że jest to pełna aktualizacja : Dodaje kolory motywu Aquamorphic Design dla większego komfortu wizualnego. Stosuje filozofię Aquamorphic Design do animacji, aby były naturalne i żywe. Dodaje zegar odblaskowy z cieniem symulującym orientację słońca i księżyca. Dodaje widżet zegara światowego na ekranie głównym, aby wyświetlać czas w różnych strefach czasowych. Aktualizacja do Quantum Animation Engine 4.0 z nową funkcją rozpoznawania zachowań, która rozpoznaje złożone gesty i zapewnia zoptymalizowane interakcje. Optymalizuje warstwy interfejsu użytkownika, aby uzyskać wyraźniejsze i schludniejsze wrażenia wizualne. Stosuje rzeczywiste ruchy fizyczne do animacji, aby wyglądały bardziej naturalnie i intuicyjnie. Optymalizuje projekt widżetu, aby ułatwić i przyspieszyć wyszukiwanie informacji. Optymalizuje czcionki dla lepszej czytelności. Optymalizuje ikony systemowe przy użyciu najnowszego schematu kolorów, aby ułatwić ich rozpoznawanie. Wzbogaca i optymalizuje ilustracje pod kątem funkcji, włączając elementy wielokulturowe i integracyjne.

Efektywność

Dodaje Asystenta spotkań, aby usprawnić łączenie się ze spotkaniami i robienie notatek, oraz wprowadza opcję, aby powiadomienia były bardziej subtelne i mniej rozpraszające. Dodaje duże foldery do ekranu głównego. Możesz teraz jednym dotknięciem otworzyć aplikację w powiększonym folderze i przewracać strony w folderze jednym przesunięciem. Dodaje nowy typ wyświetlacza Always-On Display, który pokazuje na żywo informacje o muzyce, wezwaniu na przejażdżkę i dostawie jedzenia (obsługuje tylko niektóre aplikacje). Dodaje sterowanie odtwarzaniem multimediów i optymalizuje działanie szybkich ustawień. Dodaje więcej narzędzi do oznaczania do edycji zrzutów ekranu. Dodaje obsługę dodawania widżetów do ekranu głównego, dzięki czemu wyświetlane informacje są bardziej spersonalizowane. Dodaje Przybornik paska bocznego. Możesz otworzyć pływające okno w aplikacjach, aby zapewnić płynne działanie. Ulepsza Doodle w Notatkach. Możesz teraz rysować na grafice, aby efektywniej robić notatki. Optymalizuje półkę. Przesunięcie w dół na ekranie głównym spowoduje domyślnie wyświetlenie Półki. Możesz wyszukiwać treści online i na swoim urządzeniu.

Bezproblemowe połączenie

Optymalizuje transfer plików między urządzeniami dzięki obsłudze większej liczby formatów plików i modeli urządzeń. Optymalizuje Screencast, z treścią automatycznie dopasowującą się do ekranu docelowego. Optymalizuje łączność słuchawek, aby zapewnić bardziej płynne wrażenia.

Personalizacja

Optymalizuje Bitmoji, aby oferować więcej animacji Always-On Display. Optymalizuje wyświetlacz Insight Always-On Display, dzięki bardziej spersonalizowanym ustawieniom Always-On Display. Optymalizuje zawsze włączony wyświetlacz sylwetki portretowej, udostępniając więcej narzędzi do rysowania i dostępnych kolorów linii.

ochrona i prywatność

Dodaje funkcję automatycznej pikselizacji dla zrzutów ekranu czatu System może identyfikować i automatycznie pikselować zdjęcia profilowe i wyświetlać nazwy na zrzutach ekranu czatu, aby chronić Twoją prywatność. Dodaje regularne czyszczenie danych ze schowka w celu ochrony prywatności. Optymalizuje prywatny sejf. Advanced Encryption Standard (AES) służy do szyfrowania wszystkich plików w celu zwiększenia bezpieczeństwa prywatnych plików.

Zdrowie i cyfrowy dobrobyt

Dodaje przestrzeń dla dzieci. W Kid Space Twoja przeglądarka automatycznie przełącza się w tryb Dzieci, aby stworzyć przestrzeń przyjazną dzieciom. Zwiększa komfort oczu w Kid Space, aby chronić wzrok dzieci.

Optymalizacja wydajności

Dodaje Dynamic Computing Engine, aby poprawić szybkość systemu, stabilność, żywotność baterii i działanie aplikacji

Doświadczenie w grach

Aktualizacja do HyperBoost GPA 4.0 w celu ustabilizowania szybkości klatek i zrównoważenia wydajności i zużycia energii w kluczowych scenariuszach. Jak zawsze, ta OTA będzie przyrostowa. Początkowo dotrze do niewielkiego odsetka użytkowników. Wdrożenie na szerszą skalę powinno rozpocząć się za kilka dni.Aby sprawdzić, czy aktualizacja jest dostępna, przejdź do Ustawienia > System > Aktualizacje systemu na Twoim urządzeniu.

Poprzednie aktualizacje OnePlus 9 i 9 Pro

10 października 2022: OnePlus wydaje teraz najnowszą aktualizację dla serii OnePlus 9. Oxygen OS 12 w wersji C.65 jest bardzo lekki, zawiera jedynie łatkę bezpieczeństwa z września 2022 roku. Mamy nadzieję, że następna aktualizacja będzie pełną aktualizacją dla Androida 13.
13 września 2022: Wypatruj nowej aktualizacji dla swojego europejskiego OnePlus 9. Firma wprowadza Oxygen OS 12 w wersji C.64. Co ciekawe, ta aktualizacja to tylko odświeżenie sierpniowej aktualizacji C.63, nawet zawierającej sierpniową łatkę bezpieczeństwa.
23 sierpnia 2022: OnePlus wprowadza teraz nową aktualizację dla serii OnePlus 9. Lądująca jako Oxygen OS 12 wersja C.63, aktualizacja zawiera kilka nowych filtrów dla kamery i kilka innych funkcji skoncentrowanych na kamerze. Posiada również nową poprawkę bezpieczeństwa z sierpnia.
20 lipca 2022 r: Seria OnePlus 9 otrzymuje teraz Oxygen OS 12 w wersji C.62. Zawiera czerwcową łatkę bezpieczeństwa Androida i kilka poprawek błędów.
29 czerwca 2022: OnePlus wprowadza teraz nową aktualizację do OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro (przez XDA-Developers). Ląduje jako Oxygen OS 12 wersja C.61. Warto zauważyć, że ta aktualizacja w końcu zawiera poprawkę bezpieczeństwa z maja 2022 r., której brakowało w poprzedniej aktualizacji. Ta aktualizacja pojawi się również we wszystkich wariantach urządzeń, nie tylko w Indiach — problem, który widzieliśmy w poprzedniej aktualizacji.
25 maja 2022: Najnowsza aktualizacja dla serii OnePlus 9 to Oxygen OS 12 w wersji C.60. Niestety dotyczy to tylko indyjskich wariantów urządzenia. Z jakiegoś powodu nie ma też majowej łatki bezpieczeństwa.
18 kwietnia 2022: OnePlus wprowadził nową aktualizację systemu dla OnePlus 9 i 9 Pro. Aktualizacja przeprowadziła Oxygen OS 12 w wersji C.48 i wyszła na flagowe statki w Indiach, Ameryce Północnej i Europie. Wraz z aktualizacją nie dodano żadnych nowych funkcji. Jednak w telefonach pojawiła się poprawka bezpieczeństwa z kwietnia 2022 roku. W dzienniku zmian wspomniano również o poprawie stabilności systemu.
21 marca 2022: OnePlus wypuścił stabilną aktualizację Oxygen OS 12 do OnePlus 9R. Aktualizacja została udostępniona użytkownikom, którzy wcześniej korzystali z otwartej wersji beta oprogramowania. OnePlus 9 i 9 Pro otrzymały również przyrostową aktualizację OxygenOS 12 C.47 w Ameryce Północnej i Europie. Zoptymalizowano stabilność komunikacji, naprawiono problemy powodujące nieprawidłowe wyświetlanie nazwy operatora, poprawiono stabilność systemu i płynność kamery, a także wprowadzono poprawkę bezpieczeństwa z marca 2022 roku.
10 marca 2022: OnePlus wypchnął aktualizację Oxygen OS 12 C.46 do OnePlus 9 i 9 Pro. Firma zauważyła, że ​​kompilacja nie zostanie wydana w Ameryce Północnej ze względu na ograniczenia związane z konkretnymi krajami. Oprogramowanie przyniosło szereg ulepszeń. Jednak główną zmianą było dodanie lutowej poprawki bezpieczeństwa. Jeśli zauważyłeś aktualizację serii OnePlus 9, której nie znaleźliśmy, daj nam napiwek! Szukasz kolejnej aktualizacji? Nie zapomnij odwiedzić naszego narzędzia do śledzenia aktualizacji systemu Android 11. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android