Galaxy Blast: zabezpiecz 4 GB LTE za darmo dzięki Samsungowi A53

Galaxy Blast: zabezpiecz 4 GB LTE za darmo dzięki Samsungowi A53

We freenet możesz teraz skorzystać z okazji taryfowej w sieci Telekom na krótki czas i zapewnić sobie 4 GB dodatkowej ilości danych do popularnego Samsunga Galaxy A53.

Jeśli szukasz taniego smartfona ze średniej półki, powinieneś Samsung Galaxy A53 (5G) wiecie – do jego atutów należy nie tylko bardzo dobry czas pracy na baterii i pierwszorzędny wyświetlacz OLED z płynnym 120 Hz, ale także od niedawna Androida 13 zaktualizowany.

Każdy, kto chce ponownie zaoszczędzić przy zakupie, powinien teraz zapoznać się z ofertą taryfową Freenet: Możesz ją uzyskać tutaj Ryczałt LTE w sieci Telekom z 10 GB oraz kolejne 4 GB danych przez pierwsze dwa lata (patrz oferta na freenet). Cena urządzenia za Galaxy A53 z 128 GB to jednorazowa opłata w wysokości 79,99 euro.

Zobacz ofertę na freenet

Najważniejsze szczegóły taryfy w skrócie:

Operator: sieć freenet: Telekom 10 GB Wolumen LTE (maks. 25 MBit/s) 4 GB dodatkowo co miesiąc przez 2 lata Płaska stawka Allnet i SMS w roamingu UE w cenie podstawowa cena za miesiąc: 31,99 euro cena połączenia (jednorazowo): Cena urządzenia 39,99 euro (jednorazowo): 79,99 euro

Uwaga: Minimalny okres obowiązywania umowy to 24 miesiące – z możliwością odwołania do 1 miesiąca przed końcem okresu. Następnie bezterminowo i może zostać wypowiedziana w dowolnym momencie z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Zobacz ofertę na freenet

Czy umowa jest tego warta?

Przy obecnej ofercie Freenet Galaxy A53 jednorazowe koszty wynoszą 119,98 euro (cena połączenia + cena urządzenia). Koszt taryfy przez dwa lata wynosi 767,76 euro (24 × miesięczna cena), łącznie 887,74 euro za urządzenie i taryfę. Po odliczeniu wartości urządzenia (389,00 EUR dla Samsunga) efektywne koszty taryfy na poziomie 498,74 euro, arytmetycznie 20,78 euro miesięcznie. To uczciwa cena za ryczałtową stawkę LTE w sieci Telekom z wolumenem danych LTE 14 GB. Możesz także wybrać swoją ulubioną wersję Galaxy A53 – możesz wybierać między kolorami „Awesome Black”, „Awesome Blue”, „Awesome Peach” i „Awesome White”.

Zobacz ofertę na freenet

Wskazówka: Na górze możesz opcjonalnie za obniżone 5 euro miesięcznie (w pierwszym roku) otrzymują przedłużoną gwarancję (całkowita ochrona wartości gwarancji) i tym samym są ubezpieczone od uszkodzeń wyświetlacza, takich jak stłuczenie, uszkodzenie przez wodę lub wilgoć, wady baterii oraz klasyczne uszkodzenia od upadku i upadku. Wszystkie dalsze szczegóły można znaleźć bezpośrednio na stronie oferty Freenet.

Samsung Galaxy A53: jasny wyświetlacz, doskonała jakość

Galaxy A53 jest wart zachodu dla każdego, kto szuka potężnego, wszechstronnego urządzenia, które osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki długiej żywotności baterii, dobremu oprogramowaniu i długiej polityce aktualizacji. Przegląd najważniejszych specyfikacji obejmuje:

6,5 cala Super AMOLED (2400 x 1080)Pamięć Dual SIM128 GB (rozszerzenie za pomocą microSD do 1 TB)Procesor 6 GB RAMOcta-CoreZgodny z 5G5G5G mAh64 + 12 + 5 + 5 MP aparat główny Przedni aparat 32 MP Wideo UHD 4k Przeglądanie nagrań oferowane przez freenet

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android