Sekretne uruchamianie podglądu zasilanego sztuczną inteligencją projektora do noszenia (aktualizacja: wideo demonstracyjne)

Sekretne uruchamianie podglądu zasilanego sztuczną inteligencją projektora do noszenia (aktualizacja: wideo demonstracyjne)

Współzałożyciel TL;DR Humane, Imran Chaudhri, zaprezentował podczas TED Talk demonstrację urządzenia do noszenia opartego na projektorze. Urządzenie do noszenia jest w stanie wysyłać i odbierać połączenia, tłumaczyć języki i nie tylko. Urządzenie do noszenia to samodzielny produkt, którego nie trzeba parować z innymi urządzeniami.

Aktualizacja, 9 maja 2023 (14:13 ET): Ten artykuł został zaktualizowany, aby zawierał pełne wideo z przemówienia TED, w którym Imran Chaudhri demonstruje urządzenie Humane oparte na projektorze.


Oryginał, 21 kwietnia 2023 r. (13:51 ET): Być może nigdy nie słyszałeś o Humane i jest ku temu dobry powód. Większość prac firmy jest owiana tajemnicą. Ale jeden ze współzałożycieli Humane właśnie pokazał urządzenie do noszenia AI, które bardzo przypomina nadającą się do noszenia formę ChatGPT. Humane to startup AI założony przez byłych weteranów Apple, Imrana Chaudhri i Bethany Bongiorno. Jak wspomniano wcześniej, jego praca pozostawała głównie w cieniu. Ale po raz pierwszy przyjrzeliśmy się jednemu z jego projektów będących w fazie rozwoju podczas niedawnego wykładu TED. Podczas wykładu TED — zaplanowanego na 22 kwietnia — Chaudhri ujawnia publiczności urządzenie znajdujące się w kieszeni jego kurtki. Urządzenie jest zasilanym sztuczną inteligencją urządzeniem do noszenia, które nie wymaga połączenia z innymi urządzeniami. W tweetach dostarczonych przez Raymonda Wonga z Inverse widzimy, do czego zdolny jest gadżet. W powyższym tweecie widzimy, że urządzenie ma projektor, który wyświetla na dłoni Chaudhri. Chaudhri używa interfejsu wyświetlanego na jego dłoni, aby zadzwonić do Bethany Bongiorno. Oprócz dzwonienia urządzenie do noszenia jest również w stanie tłumaczyć słowa na inne języki. Chaudhri demonstruje tę funkcję, dotykając urządzenia, wypowiadając kilka słów, a następnie czekając, aż urządzenie zareaguje. To, co słyszymy, jest reprezentacją AI głosu Chaundriego mówiącego po francusku.

The @Humanitarny nadające się do noszenia, wykonujące tłumaczenie sztucznej inteligencji z angielskiego na francuski we własnym głosie… wow. (DZWIĘK WŁĄCZONY)

Zgodnie z raportem Inverse, urządzenie do noszenia ma funkcję „dogoń mnie”, która może zbierać informacje z twoich spotkań i destylować je w szybkie punkty. Coś, co ChatGPT i Bard też potrafią. Chaudhri pokazał także funkcję, w której podniósł batonik i zapytał urządzenie do noszenia „Czy mogę to zjeść?” Urządzenie odpowiedziało: „Baton mleczny zawiera masło kakaowe. Biorąc pod uwagę twoją nietolerancję, możesz chcieć tego uniknąć.” Aby zapewnić nieco perspektywy tego, co Humane próbuje zrobić z tym produktem, Chaudhri podzielił się swoją wizją.

Co robimy z tymi wszystkimi niesamowitymi [AI] rozwój wydarzeń? I jak właściwie je wykorzystać, aby naprawdę poprawić nasze życie? Jeśli zrobimy to dobrze, sztuczna inteligencja otworzy świat możliwości. Dzisiaj chcę podzielić się z wami naszym zdaniem rozwiązaniem tego problemu. I po raz pierwszy robimy to otwarcie. To nowy rodzaj urządzenia do noszenia, które jest platformą zbudowaną całkowicie od podstaw z myślą o sztucznej inteligencji. I jest całkowicie samodzielny. Nie potrzebujesz smartfona ani żadnego innego urządzenia, aby się z nim sparować. Wchodzi w interakcję ze światem w taki sam sposób, w jaki ty wchodzisz w interakcje ze światem, słysząc to, co słyszysz, widząc to, co widzisz, a jednocześnie zapewnia prywatność i bezpieczeństwo oraz całkowicie znika w tle twojego życia.

Wygląda na to, że celem Humane jest odejście od ekranów, a ta sztuczna inteligencja do noszenia może być pierwszym krokiem. Ale TED Talk nie odpowiedział na niektóre pytania. Na przykład, jak ciężki jest przedmiot do noszenia? A może świecenie projektora w czyjeś oczy może zaszkodzić? Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android