Samsung i Xiaomi muszą się ciepło ubrać: nadchodzą nowe hity cenowo-wydajnościowe

Samsung i Xiaomi muszą się ciepło ubrać: nadchodzą nowe hity cenowo-wydajnościowe

Samsung i Xiaomi dominują obecnie na rynku smartfonów średniej klasy. Zwłaszcza chiński producent wypuszcza jeden telefon komórkowy za drugim. Realme wprowadza teraz na rynek trzy smartfony z Androidem, które oferują całkiem dobry stosunek jakości do ceny. Możesz nawet zaoszczędzić więcej, jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży.

Realme 9i, 9 Pro i 9 Pro+ startują w Niemczech

Wiele nowych smartfonów z Androidem jest wprowadzanych po raz pierwszy w Chinach i nigdy nie wiadomo, kiedy trafią do Niemiec. Tak jest teraz w przypadku Realme. Z Realme 9i, 9 Pro i 9 Pro+ to w sumie trzy smartfony z Androidem, które obejmują przedział cenowy od 220 do 430 euro. Dokładnie ten sektor, który Xiaomi dostarcza ze swoimi telefonami komórkowymi Redmi Note 11 i Samsung ze swoją klasą A. Jeśli nie oferujesz tutaj dobrego wyposażenia, naprawdę nie masz szans.

Realme 9i: najtańszy wybór

Najważniejsze cechy Realme 9i. (Zdjęcie: Realme)

Z Cena od 219,99 euro otrzymasz Realme 9i. W zamian otrzymujesz 6,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FHD+ i 90 Hz, więc wyświetlacz powinien być dość płynny. Jako procesor zastosowano Snapdragon 680, który jest fizycznie dostępny z 6 GB pamięci RAM. Maksymalnie 11 GB jest dostępne dzięki dynamicznej pamięci roboczej, która jest oddzielona od pamięci wewnętrznej. Duży akumulator 5000 mAh można szybko naładować przy 33 watach. Dla przypomnienia: Samsung Galaxy S22 za 849 euro można ładować tylko z mocą 25 watów. Więc ogólnie dobry stosunek jakości do ceny. Szkoda tylko, że nadal używa się tutaj Androida 11 i nie ma zintegrowanego modemu 5G.

Zobacz Realme 9i u producenta

Realme 9 Pro z wyświetlaczem 120 Hz

Najważniejsze cechy Realme 9 Pro. (Zdjęcie: Realme)

Realme 9 Pro jest jeszcze ciekawszy w cenie 329,99 euro. Jest też modem 5G, mocniejszy procesor Qualcomm, wyświetlacz 120 Hz i aparat 64 MP, który ma grać na swoich mocnych stronach w szczególności w warunkach słabego oświetlenia. To byłaby prawdziwa atrakcja w klasie średniej, ponieważ wiele smartfonów, które są trochę tańsze, nie radzi sobie z tym. Akumulator mierzy również 5000 mAh i można go szybko naładować z 33 watami. Co ciekawe, tutaj jest Android 12 preinstalowany bezpośrednio. Więc jesteś na bieżąco.

Zobacz Realme 9 Pro u producenta

Realme 9 Pro+: flagowiec średniej klasy

Jeśli chcesz wydać trochę więcej od 379,99 euro, otrzymasz kilka dodatkowych atrakcji. Na przykład jest tutaj wyświetlacz Super AMOLED, ale działa tylko przy 90 Hz. Tym razem jako procesor zastosowano MediaTek Dimensity 920 5G, który ma do 8 GB pamięci RAM i maksymalnie 256 GB pamięci wewnętrznej. Bateria ma nieco mniejszą pojemność 4500 mAh, ale tak jest może być również ładowany znacznie szybciej dzięki 60 watom. W przeciwnym razie aparat z sensorem Sony i 50 MP powinien oferować najlepszą jakość obrazu. Jak przystało na topowy model, preinstalowany jest Android 12.

Zobacz Realme Pro+ u producenta

Realme organizuje promocję Early Bird

Każdy, kto między 23 a 27 lutego kupi od producenta Realme 9 Pro lub 9 Pro+, może zaoszczędzić nawet 30 euro. Dostajesz więc Realme 9 Pro+ z 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej za jedyne 399,99 euro. Naprawdę dobra cena za ten sprzęt.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android