Samsung Galaxy Watch 5: Co chcemy zobaczyć

Samsung Galaxy Watch 5: Co chcemy zobaczyć

Kaitlyn Cimino / Android Authority Samsung Galaxy Watch 4 z powodzeniem podniósł poprzeczkę dla urządzeń Wear OS. Dzięki oszałamiającej liczbie funkcji zdrowotnych, szybkiemu nowemu chipsetowi i dostępowi do ogromnej biblioteki aplikacji trudno nie polecać tego urządzenia. Wprowadził również (i zmonopolizował) Wear OS 3, utrzymując Samsunga przed konkurencją przez wiele miesięcy. Jednak Galaxy Watch 4 ma również pewne ograniczenia i z pewnością jest miejsce na poprawę specyfikacji i oprogramowania. W tej strefie zmierzchu roku może się wydawać, że obecny flagowiec Samsunga został wprowadzony na rynek dopiero wczoraj. W rzeczywistości następne pokolenie już czai się tuż za rogiem. Oto, co chcemy zobaczyć w Samsung Galaxy Watch 5.
Zobacz także: Najlepsze smartwatche, które możesz kupić

Dłuższa żywotność baterii (i proszę szybsze ładowanie)

Samsung Galaxy Watch 4 podczas ładowania spoczywa na beżowej poduszce.Kaitlyn Cimino / Android Authority Oczywiście, bateria w Galaxy Watch 4 ma rytm Apple, ale gdy konkurenci, tacy jak Fitbit i Garmin, oferują urządzenia z tygodniową żywotnością baterii, 40 godzin jest trochę trudne do przełknięcia. Jeszcze gorszy jest stosunkowo długi czas ładowania, gdy wyczerpie się sok. Krótko mówiąc, wydłużenie żywotności baterii nie zaszkodzi, a na szczęście przecieki sugerują, że może nadejść. Jeśli Samsung zwiększy pojemność baterii Galaxy Watch 5 do 276 mAh, jak mówią plotki, użytkownicy powinni zwracać uwagę na dłuższy czas użytkowania między ładowaniami. Biorąc to pod uwagę, inne czynniki wpływają na żywotność baterii, w tym rozdzielczość wyświetlacza, więc nie można jeszcze powiedzieć, czy odczujemy wzrost.

Asystent Google

Samsung Galaxy Watch 4 wyświetla ekran swojej aplikacji na czarnym tle.Kaitlyn Cimino / Android AuthoritySamsung Galaxy Watch 4 Nie chcemy tu ciągle bić martwego konia, ale nadal chcielibyśmy zobaczyć Asystenta Google zgodnie z obietnicą. Bixby robi wszystko, co w jego mocy, ale trudno o integrację z Google, gdy tak ważnym narzędziem jest MIA. Po kilku aktualizacjach bez śladu zaginionego asystenta prawie się poddaliśmy. Teraz z rezygnacją mamy nadzieję, że następna generacja będzie miała tę funkcję na pokładzie w momencie premiery.

Mniej ekskluzywności

Użytkownik włącza zegarek Samsung Galaxy Watch 4, przytrzymując górny przycisk.Kaitlyn Cimino / Android Authority Zarówno starsze zegarki Wear OS, jak i poprzednie generacje Galaxy Watch działały z iPhone’ami, ale Galaxy Watch 4 przeskoczył statek. Wiemy, że większość użytkowników Apple i tak zdecyduje się na Apple Watch 7, ale kto nie lubi opcji? Bardziej niefortunne jest to, że niektóre z najbardziej ekscytujących funkcji monitorowania stanu zdrowia Samsung Galaxy Watch 4 działają tylko wtedy, gdy urządzenie jest sparowane ze smartfonem Samsung . Inni użytkownicy Androida nie mają dostępu do EKG, co wymaga aplikacji Samsung Health Monitor. Pomiary ciśnienia krwi są również dostępne wyłącznie w smartfonach Samsung. Mamy nadzieję, że zobaczymy Galaxy Watch 5 z narzędziami, z których mogą korzystać wszyscy użytkownicy Androida, a jeśli nie ma o to zbyt wiele, także użytkownicy iPhone’a.
Czytaj więcej: Najlepsze telefony z Androidem, jakie możesz kupić

Podobno czujnik temperatury

Samsung Galaxy Watch 4 spoczywa na jasnobrązowej skórzanej powierzchni i wyświetla nowoczesną, minimalistyczną tarczę zegarka.Kaitlyn Cimino / Android Authority Pogłoski o nadchodzących urządzeniach do noszenia nie zawsze są dokładne, ale w tym przypadku trzymamy kciuki: Samsung Galaxy Watch 5 może wprowadzić funkcję termometru. Według ETNews ta funkcja byłaby przydatna nie tylko do wykrywania wczesnych oznak COVID-19, ale byłaby również cenna dla kobiet śledzących ich cykle. Każde narzędzie, które pomaga zintegrować zdrowie kobiet z krajobrazem smartwatchów, jest krokiem we właściwym kierunku. Jeśli Galaxy Watch 5 może naprawdę dostarczyć więcej przydatnych danych na tym froncie, byłby to świetny początek.
Zobacz też: Najlepsze smartwatche dla kobiet

Więcej stylów Samsung Galaxy Watch 5

Samsung Galaxy Watch 4 spoczywa twarzą w dół, odsłaniając sprężynowy pasek zespołu.Kaitlyn Cimino / Android Authority Uwielbialiśmy dwutorowe podejście Samsung Galaxy Watch 4 i Classic i nie narzekalibyśmy na inny duet w tym zakresie. Ale chcielibyśmy też zobaczyć więcej stylów zespołów i odważnych kolorów firmy. Opaski innych firm oferują użytkownikom każdą opcję, od metalu i skóry po nylon i żywicę. Na szczęście często są one dość przystępne. Jednak fajniej byłoby zobaczyć bardziej ekscytujący wygląd po wyjęciu z pudełka, w tym dodatkowe kolory obudowy. Czy to za dużo, by prosić, aby mniejsze nadgarstki przynajmniej miały taką samą zieloną opcję, jak duże? I w związku z tym, zdecydowanie liczymy na kompatybilność pasm między Galaxy Watch 4 i 5, ponieważ jesteśmy dobrze zaopatrzoni.

Którą aktualizację najbardziej chciałbyś zobaczyć na Samsung Galaxy Watch 5?

69 głosów Lepsza żywotność baterii59%Funkcja temperatury9% Szersza kompatybilność14%Asystent Google12%Więcej kolorów i stylów6% To wszystko, co chcemy zobaczyć w Samsung Galaxy Watch 5, ale jakie są Twoje oczekiwania? Napisz do nas w sekcji komentarzy. Ponadto weź udział w naszej ankiecie powyżej, aby powiedzieć nam, które uaktualnienie ma dla Ciebie największe znaczenie. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android