Pokemon Go Mega Manectric Raid Guide: najlepsze liczniki, słabości, godziny najazdów i więcej wskazówek

Pokemon Go Mega Manectric Raid Guide: najlepsze liczniki, słabości, godziny najazdów i więcej wskazówek

Firma Niantic ogłosiła pełny harmonogram Mega Raidów na Pokemon Go w kwietniu, a trenerzy mogą zostać zaatakowani przez potężnego Mega Pokemona typu elektrycznego od 5 kwietnia. Mega Manectric został nazwany kolejnym Mega Raidem Pokemon Go, który będzie dostępny od 5 kwietnia do 12 kwietnia. Czas Mega Manectric jako gwiazdy Mega Raid przebiega równolegle z nadrzędnym wydarzeniem Season of Alola, wprowadzającym Pokemony Generacji VII do gry mobilnej. Mega Manectric będzie podążać za obecnym mieszkańcem Mega Raid, Mega Charizardem Y, który od teraz pali Trainers do 5 kwietnia. Nie jesteśmy pewni, kiedy Mega Manectric powróci do obwodu raidów, więc jeśli masz zamiar rzucić mu wyzwanie, sprawdź nasze wskazówki poniżej.Mega Manectric będzie głównym rajdem Pokemon Go od 5 kwietnia.

Co to jest „mega” Pokemon?

Zanim zaczniemy, odpowiedzmy na proste pytanie: czym różni się „Mega” Pokemon od normalnego? Po raz pierwszy wprowadzone w 2013 Pokemon X i Y, Mega Ewolucje były tymczasowym ulepszeniem, do którego wyznaczony Pokemon miał dostęp, dając mu dostęp do potężniejszej formy, o ile gracz zebrał odpowiedni odpowiedni przedmiot podczas przygody. Idź, Pokemon z formą Mega może uzyskać do niego dostęp, zużywając Mega Energię specyficzną dla tego Pokemona, zarobioną poprzez czynności takie jak zadania badawcze i łapanie innych Pokemonów. Pierwsza transformacja do formy Mega będzie kosztować 200 Mega Energii, podczas gdy przyszłe transformacje będą kosztować 40. Mega Pokemony nie tylko mają zwiększone statystyki, ale oferują zwiększenie obrażeń innym Pokemonom biorącym udział w raidzie. Transformacja trwa jednak tylko osiem godzin, więc upewnij się, że maksymalnie wykorzystasz dany czas.

Harmonogram Mega Manectric Raid

Mega Manectric wkracza na ring Mega Raidów od 5 kwietnia o godzinie 10:00 czasu lokalnego, pozostając tam do godziny 20:00 12 kwietnia. Niestety gra nie trzyma się żadnych ustalonych harmonogramów z raidem – Mega Raidy to jedna z sześciu rang, w których może być raid. gdy rozpocznie się odliczanie — ale gra stale informuje, kto jest w pobliżu, aby najechać, więc po prostu miej oko. W szczególności Mega Raidy są oznaczone specjalnym czerwonym jajkiem.

Mega manektryczne słabości i liczniki

Mega Manectric to pokemon czysto elektryczny, który zachował te same słabości i odporności od czasów Game Boya. Dlatego długoletni weterani Pokemonów, a nawet ci, którzy odeszli i wrócili na sposoby Pokemonów, będą wiedzieć, jak przygotować się na ten Mega Raid. Ruchy typu naziemnego są jedynym typem w całej grze, który zada dodatkowe obrażenia Mega Manectric, więc będziesz musiał załadować swoją drużynę naziemnymi typami i walczyć z mocą ziemi. Donphan, Hippowdon, Groudon i oryginalne formy Kanto Marowaka i Sandslasha są czystymi typami Ziemnymi, które pomogą w bitwie Mega Manectric. Jeśli te opcje nie są dla ciebie dostępne, Garchomp, Mamoswine i Rhyperior mają drugi typ, który nie jest słaby w stosunku do ruchów typu elektrycznego, co czyni je również dobrymi opcjami

Rodzaje, których należy unikać

Czysta elektryczność Mega Manectric oznacza, że ​​jest on odporny na trzy rodzaje ataków: Elektryczny, Latający i Stalowy. Staraj się unikać lustrzanego dopasowania typu elektrycznego z Pokemonami, takimi jak Electivire, Stalowe typy, takie jak Steelix, powinny pozostać w kuźni, a tym razem bezpiecznie trzymać ptaki takie jak Zapdos i Pidgeot w swoich gniazdach. Ponadto, chociaż Mega Manectric nie opiera się tym atakom, nie przynoś na ten rajd żadnego Pokemona typu wodnego. To nie skończy się dla ciebie dobrze. Pozostało jeszcze kilka dni, zanim Mega Manectric dołączy do listy Mega Raidów, więc przygotuj się, biorąc udział w aktualnym pięciogwiazdkowym nalocie Tapu Lele lub Mega Charizard Y Mega Raid, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś już to zrobiłem. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games