Samoopróżniająca się próżnia Roomba i3 Plus kosztuje 90 USD dla czytelników Verge

Samoopróżniająca się próżnia Roomba i3 Plus kosztuje 90 USD dla czytelników Verge

Czas na wiosenne porządki, ale bądźmy sprytni — zarówno dzięki technologii, którą kupujemy, aby nam pomóc, jak i wydawanym przez nas pieniądzom. Wellbots ma dodatkową specjalną zniżkę na jeden z najpopularniejszych i najbardziej przystępnych cenowo robotów iRobot dostępnych wyłącznie dla czytelników Verge. Od teraz do niedzieli, 10 kwietnia, możesz otrzymać Roombę i3 Plus za 459 USD, jeśli użyjesz kodu SKOŃCZ40. Ten kod promocyjny obniża o 40 USD już obniżoną cenę 499 USD. Nie jest to najniższa cena, jaką kiedykolwiek widzieliśmy dla tego robota odkurzającego, ale jest to najlepsza cena od początku 2022 r. — a ponieważ iRobot dodał więcej funkcji, takich jak inteligentne mapowanie poprzez aktualizację oprogramowania układowego, co czyni go jeszcze lepszą ceną. Dodatkowo, jeśli jesteś w USA, kupowanie od Wellbots może nie wymagać płacenia podatku od sprzedaży w zależności od stanu, w którym mieszkasz. Roomba i3 Plus to doskonały robot odkurzający, który samodzielnie opróżnia kosz na śmieci do dołączonej stacji czyszczącej , posiada ponad miesięczny zapas brudu i ma wspomniane wcześniej inteligentne mapowanie, które sprawiają, że jest bardziej wydajnym towarzyszem sprzątania. Posiada również programowalne strefy no-go, aby upewnić się, że skupia się na pomieszczeniach w domu, w których chcesz. Ponadto jego wałki są zaprojektowane tak, aby radzić sobie z długimi włosami i sierścią zwierząt domowych bez nadmiernego plątania się i zatykania. Naprawdę trudno jest pokonać możliwości tego robota próżniowego bez wydawania, cóż, setek więcej.

iRobot Roomba i3 Plus

Najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, jeśli chcesz samoopróżniającego się robota, Roomba i3 Plus czyści równie dobrze jak j7. Po prostu nie uniknie bałaganu i nie ma stref czystych ani stref zamkniętych z obsługą aplikacji. Jeśli możesz bez nich żyć, będziesz bardzo zadowolony z tego bota. Wellbots oferuje dodatkowe 40 USD zniżki z kodem SKOŃCZ40 do niedzieli 10 kwietnia. Microsoft sprzedaje wybrane konfiguracje swojego konwertowalnego Surface Laptop Studio do 300 USD taniej — na cokole i wszystko inne. Model podstawowy jest wyposażony w procesor Intel Core i5 11. generacji, 16 GB pamięci RAM, 256 GB SSD i zintegrowaną grafikę Intel Iris Xe za 1422,99 USD (zniżka 177 USD). To nie jest tak niska cena, jaką widzieliśmy pod koniec ubiegłego roku w tym podstawowym modelu. Największe oszczędności są zarezerwowane dla modelu step-up, który ma te same specyfikacje, ale podwaja pamięć do dysku SSD o pojemności 512 GB. Ten da ci 1549,99 $ (250 $ zniżki). Jeśli pragniesz oddzielnego procesora graficznego, możesz wybrać Surface Laptop Studio z procesorem Core i7, 16 GB pamięci RAM, 512 GB SSD i średniej klasy Nvidia RTX 3050 Ti za 1863,99 USD (236 USD taniej). Nawet ze zniżką te ceny mogą nie być dla osób o słabym sercu. Linia Surface firmy Microsoft rzadko daje najlepszą wartość w porównaniu z innymi podobnie skonfigurowanymi laptopami. Ale zwykle nadrabiają to doskonałą jakością wykonania. W szczególności Surface Laptop Studio nie przypomina niczego innego na rynku. Jego konstrukcja z dwoma zawiasami do podpierania ekranu dotykowego jak tabletu do rysowania jest idealna do używania rysika. Jeśli jesteś twórcą, który potrafi poradzić sobie z krótkim czasem pracy baterii tego laptopa i ograniczonym wyborem portów, oferuje on jedyne w swoim rodzaju wrażenia. Przeczytaj naszą recenzję.

Microsoft Surface Laptop Studio

Surface Laptop Studio to jeden z najbardziej ambitnych pomysłów Microsoftu, łączący przegubowy wyświetlacz z komputera stacjonarnego Surface Studio z większą mocą niż kiedykolwiek w laptopie. Jeśli inny ważny element konfiguracji biurka, mysz, wymaga aktualizacji, firma Dell ma bardzo dobrą ofertę na Logitech MX Master 3 Advanced. Dzięki elektromagnetycznemu kółku przewijania, które pomaga szybko przeszukiwać długie dokumenty i strony internetowe oraz akumulatorowi, który ma działać do 70 dni, zanim będzie wymagał doładowania przez port USB-C, ta popularna mysz Bluetooth doskonale nadaje się do wykonywania pracy . Jego laser działa na niemal każdej powierzchni i może mieć zakres od 200 do 4000 DPI, aby dostosować czułość myszy dokładnie do własnych upodobań. Dell ma ją za zwykłą cenę 99,99 USD, ale wraz z nią otrzymasz cyfrową kartę podarunkową o wartości 40 USD, łatwo płacąc za coś innego w przyszłości, ponieważ witryna Dell oferuje takie jak kamery internetowe, zestawy słuchawkowe, a nawet niektóre akcesoria do gier. Przeczytaj nasze praktyczne wrażenia.

Zaawansowana bezprzewodowa mysz Logitech MX Master 3

Logitech MX Master 3 Advanced to bezprzewodowa mysz laserowa Bluetooth zaprojektowana z myślą o wydajności. Posiada siedem przycisków, koło elektromagnetyczne do szybkiego przewijania i jest kompatybilny z systemami Windows i MacOS. Wraz z zakupem firma Dell oferuje cyfrową kartę upominkową o wartości 40 USD. 55-calowy telewizor 4K firmy TCL z serii 6 był w tym tygodniu stałym gościem naszego reportażu Verge Deals. Po pierwsze, Best Buy zaimponował nam spadkiem ceny, który sprowadził go do 659,99 USD (zwykle 949,99 USD), ale sprzedawca ostatnio obniżył cenę jeszcze bardziej. Możesz teraz kupić 55-calową Mini LED z serii 6 za 619,99 USD (330 USD zniżki). Zapewniamy, że jeśli już skorzystałeś z poprzedniej oferty, możesz otrzymać nową cenę. Best Buy ma również wersję 65-calową za 999,99 USD (300 USD zniżki), co jest również solidną ofertą, jeśli chcesz iść na większy. Najważniejsze cechy tego modelu to podświetlenie Mini LED, które zapewnia większą jasność i dokładniejsze oświetlenie niż standardowe panele z podświetleniem LED. Nie wspominając o tym, że wykorzystuje warstwę kropek kwantowych, aby uzyskać lepszy kontrast, więc połączenie tych dwóch technologii zapewnia cios w filmach, grach i nie tylko. Dla graczy ten telewizor jest wyposażony w dwa porty HDMI 2.1, obsługujące rozgrywkę 4K z częstotliwością do 120 Hz w zależności od gry. Przeczytaj naszą recenzję.

Google TV z serii TCL 6 (R646, 55 cali)

Telewizory Google z serii 6 firmy TCL są udoskonalone w stosunku do modelu Roku dzięki ulepszonym portom HDMI 2.1 (dwa z nich obsługują 4K przy 120 Hz), jaśniejszym obrazom i sterowaniu głosem bez użycia rąk.

Więcej ofert na urozmaicenie weekendu:

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android