Najlepsze zestawy słuchawkowe PS5 w 2022 roku: SteelSeries i Razer wytyczają kierunek

Najlepsze zestawy słuchawkowe PS5 w 2022 roku: SteelSeries i Razer wytyczają kierunek

Zestaw słuchawkowy do gier to jedno z najważniejszych akcesoriów, jakie można kupić na dowolnej platformie do gier, w tym na PS5. Niezależnie od tego, czy grasz w konkurencyjne gry wieloosobowe, czy nie, zestaw słuchawkowy do gier może dodać nowy poziom zanurzenia. Zebraliśmy najlepsze zestawy słuchawkowe PS5, od zaawansowanych opcji bezprzewodowych po niedrogie zestawy, które nadal wykonują swoją pracę. Przy tak wielu zestawach słuchawkowych do wyboru nie jest to najłatwiejszy wybór. Mamy nadzieję, że nasza lista najlepszych zestawów słuchawkowych do gier PS5 ułatwi Ci podjęcie decyzji. Jedną z unikalnych funkcji PS5 jest opatentowana przez Sony technologia dźwięku 3D o nazwie Tempest 3D AudioTech. Wzmacnia to kierunkowy dźwięk, dając lepsze wyobrażenie o tym, skąd wszystko pochodzi. Jest to szczególnie przydatne w grach pierwszoosobowych, a także niezwykle przydatne w grach o szybkim ruchu, takich jak Returnal. Zestaw słuchawkowy Sony Pulse 3D został zaprojektowany do współpracy z nim, ale inne zestawy słuchawkowe podłączane do PS5 również go wykorzystują, w tym nasz ulubiony zestaw słuchawkowy PS5: SteelSeries Arctis 7P+.

SteelSeries Arctis 7P+

SteelSeries Arctis 7P+ to wspaniały zestaw słuchawkowy do gier zaprojektowany specjalnie z myślą o PS5. Dźwięk jest znakomity, a nawet może pochwalić się technologią dźwięku 3D PS5. 7P+ łączy się bezprzewodowo przez bezstratny klucz sprzętowy USB-C 2,4 GHz. Może być również używany bezprzewodowo z Nintendo Switch, PS4 i PC. 7P+ to także najwygodniejszy zestaw słuchawkowy na tej liście dzięki wyjątkowo miękkim poduszkom nausznym i świetnej konstrukcji opaski na głowę z elastyczną opaską dla większego komfortu. Dołączony mikrofon stealth ma wysuwaną komorę, dzięki której można go schować, gdy nie jest używany. Oprócz tego, że jest świetnym wszechstronnym zestawem słuchawkowym z technicznego punktu widzenia, 7P+ ma stylowy wygląd, który pasuje do PS5.

Razer BlackShark V2 Pro

Razer BlackShark V2 Pro to jeden z najwygodniejszych zestawów słuchawkowych do gier, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku dzięki połączeniu bezprzewodowemu. Zawiera tę samą technologię bezprzewodową Hyperspeed, której używa Razer w swoich klawiaturach i myszach, zapewniając połączenie o niskim opóźnieniu, które działa jak urok. W połączeniu z aplikacją THX Spatial Audio stanowi również świetny zestaw słuchawkowy do gier na PC. Jest dostępny w wielu konfiguracjach, w tym w dwóch wersjach przewodowych. Chociaż Razer BlackShark V2 Pro jest droższy niż zestaw słuchawkowy Pulse 3D, nadrabia to doskonałą jakością dźwięku, wyjątkową wygodą i doskonałym mikrofonem.

Razer Kaira Pro

Jeśli chodzi o zestawy słuchawkowe do gier, które świetnie wykorzystują funkcje PS5, nie można pokonać Razer Kaira Pro. Jedną z charakterystycznych nowych funkcji PS5 jest haptyczne sprzężenie zwrotne z kontrolera DualSense. Razer Kaira Pro dostosowuje haptykę do Twoich uszu dzięki technologii Razer HyperSense. Choć na początku może to zabrzmieć dziwnie, Kaira Pro oferuje pomysłowe i wciągające wrażenia, które się wyróżniają. Przetworniki 50 mm wytwarzają bogate dźwięki, które stawiają Kaira Pro w czołówce pod względem jakości dźwięku, a odłączany mikrofon sprawia, że ​​rozmowy głosowe są wyraźne i wyraźne. Kaira Pro to wysokiej klasy zestaw słuchawkowy, który również wygląda dobrze dzięki jego biało-czarny design, który pasuje do PS5. Jest wyposażony w efekty świetlne Chroma RGB, które można modyfikować za pomocą aplikacji mobilnej. Kolejną zaletą Kaira Pro jest to, że łączy się bezprzewodowo z PS5 za pomocą klucza USB-C 2,4 GHz, a jednocześnie może pochwalić się Bluetooth. Oznacza to, że możesz używać Kaira Pro jako słuchawek dla wszystkich urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, co czyni go wszechstronnym wyborem, który jest najlepszy na PS5, ale świetny wszędzie.

Sony Puls 3D

Zestaw słuchawkowy Pulse 3D to oficjalny zestaw słuchawkowy Sony do gier na PS5, a jego plastikowa rama sprawia, że ​​wygląda i wydaje się nieco słaba, ale w rzeczywistości jest to świetna opcja budżetowa. Jego jakość dźwięku jest całkiem dobra, a dzięki technologii audio 3D firmy Sony została jeszcze osiągnięta. Jego smukły wygląd oznacza również, że podczas rozmowy ze znajomymi nie będziesz mieć dużego wysięgnika mikrofonu przed twarzą. Jednak osoby z większymi uszami mogą nie uznać Pulse za najwygodniejszy zestaw słuchawkowy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą recenzją gogli Pulse 3D.

SteelSeries Arctis Prime

SteelSeries Arctis Prime to doskonała opcja budżetowa, która będzie działać ze wszystkimi Twoimi urządzeniami, w tym PS5. Arctis Prime to przewodowy zestaw słuchawkowy o doskonałej ergonomii, solidnej, lekkiej konstrukcji i świetnym dźwięku w tej cenie. Jeśli nie masz nic przeciwko połączeniu przewodowemu, Arctis Prime raczej nie zawiedzie.

Astro A50

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Astro A50 jest jedną z najlepszych opcji z najwyższej półki, co do których potwierdzono współpracę z PS5. To wyjątkowo wygodny zestaw słuchawkowy, który jest wyposażony w stację ładującą, w której można łatwo upuścić zestaw słuchawkowy między sesjami. Łączy się z PS5 przez USB, ale jeśli chcesz użyć dołączonego MixAmp, będziesz potrzebować adaptera Astro HDMI – który zostanie wydany w październiku za 40 USD. Podłączenie stacji dokującej do komputera umożliwia także dostosowywanie i zapisywanie profili korektora do użytku z konsolami PlayStation. Ma również żywotność baterii do 10 godzin, dzięki czemu świetnie nadaje się na całodniowe sesje.

Astro A40

Jeśli szukasz tańszej, przewodowej opcji, Astro A40 to świetny wybór. Oferuje podobną jakość dźwięku co A50, a jednocześnie jest wyposażony w odłączany mikrofon, lżejszą ramę i połączenie przewodowe – nie wymaga ładowania. Łączy się przez port 3,5 mm DualSense i obsługuje zarówno dźwięk z gry, jak i czat głosowy. Jeśli chcesz używać MixAmp Pro TR, który jest dostarczany z niektórymi modelami, potrzebujesz adaptera Astro HDMI, który został wydany w październiku za 40 USD. Oba są odpowiednimi opcjami dla PS5; tak naprawdę to tylko kwestia tego, czy wolisz przewodowy czy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy.

SteelSeries Arctis 9

SteelSeries Arctis 9 to wysokiej klasy zestaw słuchawkowy do gier PS5 firmy, który ma kilka świetnych funkcji, które sprawiają, że jest wart twoich pieniędzy. Oferuje łączność bezprzewodową 2,4 GHz o niskim opóźnieniu dla dźwięku w grach na PS5, a także Bluetooth dla wszystkiego, co chcesz usłyszeć. Dzięki temu możesz słuchać muzyki, rozmawiać przez Discord lub odbierać połączenia telefoniczne na smartfonie lub innym urządzeniu. Wreszcie, może pochwalić się ponad 20 godzinami pracy na baterii na jednym ładowaniu. To fantastyczny zestaw słuchawkowy, o którym możesz dowiedzieć się więcej z naszej recenzji SteelSeries Arctis 9.

EPOS H3 Hybrid i H6Pro

EPOS nie jest tak dobrze znana marka ma na tej liście innych producentów, ale są szanse, że rozpoznajesz nazwę Sennheiser, giganta audio stojącego za marką słuchawek do gier EPOS. EPOS H3 Hybrid oferuje miksowanie dźwięku z jednoczesnym bluetoothem, który umożliwia granie w gry podczas łatwej rozmowy ze znajomym, dwa osobne mikrofony i zintegrowaną regulację głośności. Dzięki EPOS H6Pro ten stylowy zestaw słuchawkowy ma zamkniętą konstrukcję akustyczną, która odgradza Cię od świata, odłączany mikrofon i jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi platformami.

HyperX Cloud Flight

Dostępne teraz w obniżonej cenie, głównym atutem HyperX Cloud Flight jest żywotność baterii do 30 godzin, wytrzymała konstrukcja i efekty świetlne LED, które można dostosować na nausznikach. Kompatybilny z komputerami PC i PlayStation, jest również wyposażony w odłączany mikrofon z wbudowanymi funkcjami redukcji szumów.

Victrix Gambit czarny

Dla każdego, kto chce wstrzyknąć poważny dźwięk do swoich uszu, Victrix Gambit oferuje dopracowany sprzęt, który został zaprojektowany, aby wykorzystać funkcje 3D Audio PlayStation 5, ultralekką konstrukcję i profile zaprojektowane do tworzenia popularnych gier, takich jak Fortnite i Call of Duty brzmi bardziej wciągająco.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games