PS5 z Horizon Forbidden West i premią 100 EUR: mocny pakiet taryfowy teraz jeszcze lepszy

PS5 z Horizon Forbidden West i premią 100 EUR: mocny pakiet taryfowy teraz jeszcze lepszy

Jeśli w końcu chcesz zdobyć PS5, nadal musisz płacić ceny księżyca na eBayu lub uciekać się do niekonwencjonalnych metod. Ta ostatnia przemawia za ofertą firmy Curved, w której przez krótki czas można jeszcze otrzymać wersję Disc Edition z umową na telefon komórkowy i premią w wysokości 100 euro. Robimy matematykę i mówimy, czy warto.

PS5 Disc Edition z drugim kontrolerem, najlepszą grą i premią 100 € w Curved

W końcu chcesz zabezpieczyć PS5 i możesz również skorzystać z nowej taryfy na telefony komórkowe? W takim razie warto wstąpić do sklepu Curved, bo tam można dostać upragnioną konsolę NextGen z wieloma dodatkami jako premię do umowy na telefon komórkowy „o2 Free M” za 44,99 euro miesięcznie plus jednorazowo 45,98 euro za dopłatę, cena połączenia i wysyłka (patrz oferta na Curved). Taryfa obejmuje 20 GB LTE/5G oraz zryczałtowaną stawkę dla wszystkich sieci i SMS-ów, dzięki czemu jest to bardzo przydatna umowa na telefon komórkowy. Ale główną atrakcją oferty jest oczywiście bis, ponieważ dostajesz nie tylko konsolę Sony, ale cały pakiet:

PS5 z drugim kontrolerem napędu Najlepsza gra: Horizon Forbidden West 100 euro premii za przenoszenie numeru telefonu (płatność jest dokonywana w 20 miesięcznych ratach po 5 euro opłaty podstawowej) Do oferty PS5 w Curved

Uwaga: Oferta istniała wcześniej z PS5 Disc Edition i bez gry – i wyprzedała się bardzo szybko. Tym razem również ilości są ograniczone, więc jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się zbyt długo.

PS5 jako bonus do taryfy telefonu komórkowego: czy oferta jest tego warta?

Podpisanie umowy na telefon komórkowy, aby w końcu zdobyć PS5, początkowo wydaje się oszustwem. Dlatego obliczyliśmy ofertę i wzięliśmy za przykład popularną taryfę o2 „Free M”, z ryczałtową stawką Allnet i SMS oraz wolumenem danych 20 GB 5G/LTE za 44,99 euro miesięcznie. Możesz również wybrać inne taryfy z większą lub mniejszą ilością danych.

Szczegóły taryfy „o2 Free M” w skrócie

Sieć: o2
20 GB LTE/5G– Wolumen danych (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w tym 24-miesięczny okres wypowiedzenia, 1 miesiąc wypowiedzenia 100 euro premii za zmianę numeru, jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu (płatność jest dokonywana w 20 miesięcznych ratach 5 euro oprócz opłaty podstawowej)

Za 5 euro więcej miesięcznie pakiet konsoli jest również dostępny z „o2 Free M Zwiększyć” oraz 40 GB Wolumen danych LTE/5G oraz możliwość korzystania z taryfy na kilku urządzeniach jednocześnie („opcja connect”).

Koszty oferty w skrócie: PS5 Disc Edition + o2 Free M

Opłata podstawowa
(miesięczny)
44,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
1.125,74 Euro

wartości urządzenia
500 euro (konsola) + 60 euro (gra) + 70 euro (kontroler)

zmień bonus
100 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 395,74 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
16,49 Euro

Do oferty w Curved

Wyjmijmy kalkulator: The PS5 z napędem dysków kosztuje około 500 euro – przynajmniej w teorii, bo obecnie jest wszędzie wyprzedany i wydaje się, że końca nie widać. Ceny na eBayu wynoszą około 900 euro, ale do naszych obliczeń używamy sugerowanej ceny detalicznej. Według porównania cen idealnego kontroler DualSense kosztuje co najmniej 70 euro, a gra Horizon Forbidden West około 60 euro. Jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, otrzymasz premię w wysokości 100 euro jako kredyt do rachunku za telefon komórkowy w 20 ratach po 5 euro każda.

Jeśli te wartości zostaną odjęte od całkowitych kosztów w okresie 24 miesięcy umowy, pozostaną one 395,74 Euro zostawiony dla taryfy. Odpowiedni 16,49 euro miesięcznie za ryczałtową stawkę Allnet i SMS z wolumenem danych 20 GB LTE/5G. Normalna cena taryfy „o2 Free M” wynosi 29,99 euro miesięcznie – więc to dobra okazjazwłaszcza, że ​​PS5 nie jest obecnie dostępne w RRP.

Do oferty PS5 w Curved

Oczywiście kalkulacja działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

PS5 jest nadal całkowicie niedostępny u innych sprzedawców. Więcej ofert na temat umów na telefony komórkowe z konsolami podsumowaliśmy tutaj:

Możesz dowiedzieć się, jak PS5 wypada w porównaniu z Xbox Series X w Wideo:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android