PS5 dostępne natychmiast z Saturn: Disc Edition, w tym taryfa i 2 najlepsze gry

PS5 dostępne natychmiast z Saturn: Disc Edition, w tym taryfa i 2 najlepsze gry

Nadal szukasz PlayStation 5? W Saturn możesz teraz zabezpieczyć upragnioną konsolę, w tym taryfę na telefon komórkowy. Oferta obejmuje nie tylko edycję płytową, ale także dwie topowe gry Horizon Forbidden West i Gran Turismo 7. Powiemy Ci, czy umowa jest tego warta.

PS5 z Horizon Forbidden West i Gran Turismo 7 na Saturn w pakiecie taryfowym

W Saturn otrzymujesz tylko dwa pakiety taryfowe, składające się z PS5 (wydanie płytowe) i dwie najlepsze gry Horyzont Zakazany Zachód oraz Wielkie zwiedzanie 7 dla 44,99 euro miesięcznie. Istnieje również taryfa 50 GB w sieci Vodafone lub taryfa 120 GB w sieci o2. Jeśli jednak jesteś zainteresowany, nie wahaj się zbyt długo, dwa inne pakiety są już wyprzedane.

Wszystkie taryfy zawierają zryczałtowaną stawkę Allnet i SMS. Oferując w Sieć Vodafone dostaniesz 50 GB z maksymalnie 100 Mb/s Premia za zmianę przepustowości i 50 euro. w sieć o2 otrzymujesz 120 GB z przepustowością do 300 Mb/sw sieci LTE i 5G.

Szczegóły taryfy pakietu PS5 w skrócie

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
44,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 3,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
1.124,70 Euro

wartości urządzenia
770,99 Euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 353,71 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
14,74 Euro

Do oferty w Saturn

Sony PS5 z taryfą na Saturn: czy oferty są tego warte?

Trzeba przyznać, że 44,99 euro miesięcznie za taryfę nie brzmi jak okazja. Wyciągamy kalkulator i obliczamy, dlaczego oferta jest nadal warta zachodu:

Jak pokazuje porównanie cen w Idealo, płyta PlayStation 5 nie jest nigdzie dostępna za mniej niż 695 euro. Horizon Forbidden West kosztuje obecnie 33,99 euro, a Gran Turismo 7 około 42 euro. Jeśli odejmiesz te kwoty od całkowitych kosztów po 24 miesiącach, zostań 353,71 euro pozostawiony dla czystej taryfy. Więc płacisz efektywnie 14,74 euro miesięcznie w taryfie telefonii komórkowej o pojemności 50 GB lub 120 GB. Dla porównania: za umowę na telefon komórkowy na podobnych warunkach płacisz wielokrotnie więcej z Mobilcom-Debitel i o2. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że dostajesz również upragnioną konsolę nowej generacji, możesz powiedzieć, że umowa jest całkiem dobra.

Do oferty PS5 na Saturn

W każdym razie, jeśli uda ci się przetrwać na 24-miesięcznym kontrakcie, plan Saturn jest jednym z najlepszych i najbardziej niezawodnych sposobów na zdobycie PlayStation 5 już teraz. Więcej sposobów na zdobycie jednej z upragnionych konsol znajdziesz w naszym artykule „Zamów PS5: ceny i dostępność”.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Wreszcie masz PS5? W tym miejscu przedstawiamy ekskluzywne gry na konsolę NextGen firmy Sony Wideo zanim:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android