Przenośny mini projektor Samsung „The Freestyle” na Prime Day w najlepszej cenie

Przenośny mini projektor Samsung „The Freestyle” na Prime Day w najlepszej cenie

Jedna z najfajniejszych innowacji produktowych 2022 roku: „The Freestyle” to sprytny i wszechstronny przenośny projektor firmy Samsung. W przypadku Prime Day, „puszka beamer” jest dostępny w najlepszej historycznej cenie.

Projektor mobilny Samsung Freestyle był jednym z najfajniejszych produktów na CES 2022, ale zaczął się dość drogo, z sugerowaną ceną detaliczną 999 euro. Jednak w przypadku Prime Day urządzenie jest teraz znacznie tańsze, co czyni go jeszcze ciekawszym: For 649 Euro w ofercie Amazon urządzenie staje się przystępnym cenowo przenośnym telewizorem.

Samsung „The Freestyle” (SP-LSP3BLAXXE)

Zamiast 699 euro. Przenośny projektor z baterią i różnymi połączeniami. Automatyczna korekcja perspektywy, przechylana, odpowiednia również do projekcji na suficie, inteligentny system operacyjny z aplikacjami.

Cena może być teraz wyższa. Cena z dnia 07.12.2022 15:47

Co potrafi Samsung The Freestyle

Samsung Freestyle jest mały przenośny projektor ze zintegrowaną baterią i rozdzielczością 1080p – wielkość wyświetlanego obrazu może wynosić od 30 do 100 cali po przekątnej, maksymalna jasność to 550 lumenów.

Dzięki automatycznej korekcji trapezowej, automatycznemu poziomowaniu i automatycznej regulacji ostrości nie musisz regulować Freestyle zawsze pokazuje optymalny obraz. Specjalną funkcją jest automatyczne dopasowanie kolorów, gdy ściana z tyłu nie jest biała, aby obraz zawsze wyglądał jak najbardziej naturalnie.

Freestyle w oficjalnym filmie prezentacyjnym:

Samsung The Freestyle: oficjalny film wprowadzający

Freestyle jest dość elastyczny, jeśli chodzi o funkcje. Możesz go obrócić o 180 stopni i użyć go do projekcji obrazu na przykład na suficie. Może być zasilany z baterii lub zasilacza sieciowego. Dobrze brzmiący 360°-nagłośnienie jest już zintegrowany. Ma WiFi i zawiera system operacyjny Tizen smart TV szerokie wsparcie aplikacji Oprócz Bixby obsługuje również Asystenta Google i Amazon Alexa jako asystentów językowych.

Zintegrowane są ważne protokoły do ​​bezprzewodowej transmisji obrazu, w tym Apple AirPlay, a także zintegrowany jest port mini-HDMI do podłączania laptopów, konsol do gier i innych urządzeń. Dzięki nasadce na obiektywie Freestyle może być również używany jako inteligentne i nastrojowe oświetlenie pomieszczenia zamiast jako projektor.

Samsung „The Freestyle” w okazyjnej cenie na Amazon

Amazon Prime Day: Co musisz wiedzieć

Zanim uderzysz: Klienci, którzy zasubskrybowali Amazon Prime, czasami otrzymują wyższe rabaty, mogą wcześniej uzyskać dostęp do ofert i zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Jeśli nie jesteś klientem, możesz bezpłatnie testować Amazon Prime przez 30 dni (uczniowie, studenci i stażyści nawet przez 6 miesięcy). Jeśli nie chcesz tego, spójrz na oferty liczników innych sprzedawców, takich jak MediaMarkt i Saturn. Więcej ofert Prime Day znajdziesz w naszym artykule przeglądowym – lub tutaj:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android